Гороскоп на 2016 рік для Діви (жінка і чоловік)

Гороскоп на 2016 рік для Діви (жінка і чоловік)

Для діви наступаючий рік буде часом на особисті перемоги, здобутки і приємні сюрпризи. Працьовита посидюща Діва звикла вирішувати свої з’являються проблеми та завдання самостійно, не нарікаючи на долю, а навпаки, нікому не розповідаючи і лише зміцнюючи свою силу волі і загартовуючи характер. Зайва прихованість Дів, їх бажання замкнутися зі своїми проблемами всередині себе, небажання відкривати навіть тим, хто так впевнено і довго стукає, робить їх деякою мірою відлюдниками.

У Дів також. Як і завжди буде маса справ, термінових і довгострокових, з якими, вони нехай складно, нехай довго, але прийдуть і, досягнутий всього поставленого на кін. У кар’єрі в 2016 році, в принципі, без змін. Хороший згуртований колектив і вміння уживатися навіть з самим прискіпливим начальником – роблять

Дів справжнім «універсальним солдатом», до якого звертаються, якщо потрібно терміново щось запитати у лютующего шефа або ж повідомити якусь погану новину. Діви – витримують всі. Нехай всередині потім довго ще не вляжуться спогади і переживання, зате зовні сталеві очі і воля, змусять усіх поважати за таку стійкість і сміливість.

Все ж 2016 рік може дещо спантеличити Діву. А все тому, що їх подальші плани можуть наражатись на реалії життя, і не всі вони можуть здійснитися. Дівам варто утриматися в 2016 році від необдуманих слів і вчинків. Тоді все налагодиться.

Діва чоловік

Наступаючий 2016 рік подарує Дівам чоловічого роду більше впевненості у своїх силах. Це значно додасть їм сил, і вони зможуть, буквально, зрушити з мертвої точки гори! Настільки їм здасться, що вони всесильні і могутні. Рік Вогняної Мавпи дасть Дівам шанс на досягнення кар’єрних висот, успіхів в особистому плані.

У фінансовому плані, проте, не зовсім гладко. Влітку виникне потреба пошукати заробітку «поза сферою своєї основної діяльності». Можуть з’явитися непередбачені витрати, які надовго виведуть Дів з грошового ладу.

До весни 2016 року, Колесо Фортуни розгорнеться в бік посидючих Дів, і це дасть їм можливість ризикнути і отримати небачений успіх. Це стосується, як кар’єри, так і особистого бізнесу. Весна-літо 2016 року – ідеальний період для того, щоб дати старт свого бізнесу. Нехай це буде якесь невелике заняття, яким ви присвятіть весь свій вільний час, але плоди від нього ви відчуєте вже до кінця цього ж року.

З початку року чоловіки цього знака зодіаку знайдуть неймовірну рішучість і дуже сильно захочуть не тільки змінити своє життя, але і себе теж. Такі чоловіки на початку року можуть піти від партнерки, яка їх ніколи не розуміла і не цінувала. Але не треба переживати що ви будете самотніми, адже ваше чарівність дуже скоро приверне до вас відразу кілька гідних партнерок. Так що тільки після цього, чоловікові Діві належить серйозно вибирати собі партнерку для життя.

Коли ви займаєтеся бізнесом або кар’єрою, то не треба бути дуже самовпевненими і різкими, адже такі якості тільки на перший погляд оцінить керівництво. Але ось восени вони можуть поміняти свої погляди і озлобитися на Діву. Діви повинні якомога частіше радитися з керівництвом і не займатися самодіяльністю.

Діва жінка

Січень і лютий 2016 року, мабуть, найбільш успішні для Дів. Будуть процвітати всі справи і сфери життя. Ви будете цвісти на очах щасливих за вас близьких і родичів.

Якщо ви творча натура і любите займатися рукоділлям, — займайтеся в своє задоволення! Це буде тільки вам на користь. Можливо, якщо ви прикладете зовсім небагато зусиль, хобі зможе стати вашим джерелом доходу і це буде вже не робіт, приємне поєднання приємного з корисним. Але якщо ви більше працюєте від натхнення, просто насолоджуйтеся у вільні хвилини своїм рукоділлям або іншими заняттями, які вам більше до душі.

Що стосується самопочуття, зверніть увагу восени на органи малого таза і серцево-судинну систему. Бажано перед кінцем року пройти повне обстеження організму. Так ви убезпечите себе від загострення хронічних хвороб і запобіжите нові.

Представниці цього знака з початку року можуть самі собі створити проблеми з-за того, що будуть фліртувати з кількома чоловіками. Тим самим вони створять напружену обстановку навколо своєї персони. Партнери в певний момент можуть просто зрозуміти, що їх використовували і кинуть відразу ж свою кохану.

Астрологи рекомендують таким жінкам більше думати про самореалізацію і роботі в 2016 році. Також цей рік буде сприятливим для високих цілей і реалізації своїх кар’єрних планів. Жінки Діви можуть спокійно очолити колектив. Але при цьому у них буде одна велика проблема – налагодити дружні відносини з колегами. У діви проблеми з колегами жіночої статі можуть виникати весь час.

Любовний гороскоп для Діви на 2016 рік

Дівам не буде доставляти ніяких проблем протилежну стать в першій декаді. Вони можуть сміливо пірнати в романтику. Також є якісь шанси, що вам зроблять пропозицію руки і серця. Якщо ви самотня Дівчина, то в 2016 році Мавпа для вас обіцяє багато романтики і зустрічей. Також будуть любовні пригоди, які можуть перерости в щось більше. З квітня по червень Діву чекає сплеск любові, пристрасті і романтики. Це найкращий період для того, щоб забути свої старі відносини.

А ось у другій декаді Діву буде очікувати серйозний поворот. В парі відносини можуть вкрай загостритися. Так що краще всього не вестися на провокації, на які буде провокувати ваш партнер, який просто жадає стати лідером у стосунках. Цей період для самотніх представників цього знака готує багато романтичних зустрічей, тільки от в любовні авантюри втягувати себе не треба, це не закінчиться добром.

Ваші старі шанувальники і партнери можуть проявити свою увагу в третій декаді року. Так що з ними вам треба буде не тільки поговорити, але і розібратися зі своїми почуттями. І якщо минулі стосунки вам не подобалися, то не варто їх починати заново. Самотні Діви зможуть змінити свою долю в 2016 році.

Гроші та кар’єра

В першій декаді ви можете просунутися у своїх справах, тільки для цього варто проявити максимум наполегливості та працьовитості. Вас буде очікувати грошову винагороду або підвищення, якщо ви впораєтеся з поставленими завданнями. Головне, щоб ви позбулися безініціативність і ліні. У вас не вийде плисти за течією, адже так ви нічого не доб’єтеся. В досягненні успіху вам може допомогти допомогу родичів або ж ділові зв’язки.

У другій декаді у вас відразу з’явиться бажання витрачати свої заощадження даремно. Так що Діви повинні уникати безперспективних покупок і вкладень, які ніколи не принесуть користі. Свої витрати Діви повинні контролювати. Спробуйте скласти плани по витраті коштів на кожну тиждень. Також можна відкладати гроші і зберігати їх.

У третій декаді треба особливу увагу звернути на ставлення до начальства і вашим колегам. Діви зможуть в 2016 році побачити підвищення по кар’єрних сходах, тільки от ваші заздрісники теж відразу пожвавляться. Не варто вплутуватися в конфлікти, які вам зашкодять. Якщо склалася погана ситуація, то знайдіть із неї вихід.

Сімейний гороскоп

Що стосується першої декади, то тут варто шукати в сім’ї рівноваги. У вашому будинку перестановки і ремонт краще не робити. Відносини треба налагоджувати всередині сім’ї. Так що спробуйте проводити свій час у колі сім’ї, наприклад, разом за вечерею. Також розкажіть щось нове з вашого життя або про свої плани.

Друга декада обіцяє вам поява почуття ревнощів, але це стан припадає на період весни і осені. Але навіть таке дрібне почуття може викликати у вас перевтома на роботі, а за ним прийде і недосипання. Для того, щоб не було конфліктів, вам завжди треба пам’ятати одну просту річ – ваша єдина опора, це ваша сім’я.

Третя декада для Діви буде досить спокійною в сімейних відносинах. Ваші діти можуть трохи захворіти навесні. Так що якщо ви бажаєте цього уникнути, то прийміть вчасно профілактичні заходи. До вашим дітям треба виявити підвищену увагу, адже їм завжди потрібна ваша допомога. Загалом, найголовнішим завданням для Діви в 2016 році, це приділяти якомога більше уваги своїй сім’ї і родичам. Тільки це може врятувати ваші відносини.

Гороскоп здоров’я

В першій декаді Діви повинні придивитися до стану своєї щитовидної залози. Можливо буде таке, що у вас з’являться проблеми з дихальними шляхами. Так що не забувайте проводити профілактику простудних захворювань. Також в цій половині року треба берегти свій хребет і спину.

У другій декаді треба стежити за здоров’ям і вчасно проводити обстеження. Не варто піддаватися занепадам настрої, адже це може призвести до того, що здоров’я стане ще гірше. Тим більше, все це згубно позначиться на вашій психіці. Дівам треба частіше відпочивати і проводити на природі більше часу.

На початку 2016 року є ймовірність того, що представники знаку Діва можуть отримати травму. Так що уважніше ставитеся до транспорту. Постарайтеся приділити собі трохи більше уваги та позбавитися від негативу. Відпочивати треба достатню кількість часу, також пити трав’яні чаї і їсти вітамінні комплекси. Тоді застуди і захворювання обійдуть вас стороною. Якщо у вас з’явилися перші ускладнення чого-небудь, про не засиджуйтеся і відразу йдіть до лікаря або ж просто випийте відвар ромашки.