Гороскоп на 2016 рік Близнюки (чоловік і жінка)

Гороскоп на 2016 рік Близнюки (чоловік і жінка)

Можливо, 2016 рік для Близнюків почнеться не зовсім благополучно, але зате до другої декади, події стануть радувати, а справи вже остаточно «усталяться» призведуть до досить спокійному і навіть плідного завершення. Для кого-то плоди будуть виражені досягненням високих цілей у кар’єрі, для когось підвищення заробітної плати, а для когось- увінчався успіхів пошук другої половинки.

Цілком імовірно, що в особистому житті Близнюків, завдяки задерикуватої і грайливою Вогненної Мавпі, відбудуться довгоочікувані зміни. Одинаки зустрінуть свою половинку в березні або квітня 2016 року, а от сімейні можуть, нарешті, порадувати родичів новиною про поповнення в сімействі.

Що стосується кар’єрного зростання, то все залежить від працьовитості і бажання Близнюків. Їх деяке лукавство може зіграти позитивну роль, так і відштовхнути від персони Близнюків всіх ділових партнерів і потрібних для реалізації планів в роботі, людей. Так, Близнюкам цілком вдається використовувати свою лукаву в хорошому плані, натуру. Вони користуються своїми вміннями по-різному виглядати для різних людей. І з одного боку, це, може бути, нечесно і неправильно, а з іншого боку, всі ми, в якійсь мірі вдаємо.

У 2016 році Близнюкам краще всього знайти гармонію в житті, якої їм так не вистачає. Також вона буде важлива для появи життєвих сил і нормального тонусу. Але можуть виникнути деякі проблеми на роботі тільки з-за того, що Близнюки дуже сильно люблять завжди вказувати людям на помилки і диктувати, що робити. Так що, буде краще, якщо особи цього знака трохи почнуть тримати себе в руках.

Близнюк чоловік

 

Період «правління» Вогненної Мавпи – саме час Близнюкам зайнятися своєю персоною. Стилем в одязі, іміджем, і звичайно, станом здоров’я. Не піддавайте себе зайвим моральним і фізичним навантаженням.

Навесні можна зайнятися реалізацією великих планів: купівлею житлоплощі, дачної ділянки, переїздом в інший населений пункт. Зірки кажуть, що краще періоду 2016 року, більше не буде ще довго.

Що стосується особистого життя, то тут все не зовсім гладко. Можливо, давно одружених Близнюків, виникнуть проблеми в сім’ї. Це буде пов’язано з теплими почуттями і, можливо, появою інтрижки на стороні. У будь-якому випадку, ви повинні зрозуміти, чого ви хочете від своєї партнерки, чого чекаєте від спільного життя і як бачите себе через кілька років. З нею ж або ви вже уявляєте собі когось іншого? Якщо це так, то краще, мабуть, буде розірвати такі стосунки.

Якщо Близнюки все-таки вирішили створити нові відносини, то їм весь час буде не вистачати щирості. Напевно, саме з-за цього, чоловіки почнуть перебігати від партнера до партнера і не затримуватися довго з кожним з них. А от коли буде кінець літа, то Близнюки можуть по вуха закохатися. Тільки от партнер зовсім не буде звертати увагу на залицяння в свою сторону. Тому Близнюки повинні будуть не раз довести свою щирість і залицяння. Тільки тоді партнер зможе розтанути. Деяким Близнюкам, заради своєї любові, доведеться відмовитися від старих друзів і зв’язків.

А от якщо ви вже є сімейною людиною, то вам обов’язково захочеться скуштувати заборонений плід і завести роман на стороні. Тільки таємне стане явним, і ви можете втратити стосунки зі своїм давнім партнером. Для когось це буде на руку, а для кого-то немає. У будь-якому випадку, ваші стосунки будуть перебувати під загрозою.

Близнюк жінка

 

2016 рік для жінок Близнюків буде досить важким у полон матеріального достатку, тому займіться питанням роботи, зміні або ж подбайте про майбутнє підвищення в посаді, інакше проблема торкнеться не тільки вас, але і ваших близьких.

В любовній сфері Близнюків також чекає успіх. Самотні представники цього знаку зустрінуть свою другу половину, яка надовго відніме Близнюків у друзів і близьких. Любовні пригоди і пристрасті, можуть навіть злегка шкодити, тому в будь-якій ситуації, краще зберігати здоровий глузд і холодний розум.

Ваш партнер оцінить ваше розсудливість і ніколи не стане ображатися на те, що крім любовної сфери, вам ще багато чого цікаво і багато чого турбує.

Займіться своїм здоров’ям. Любов і кар’єра – це все добре, але, скажемо відверто, неможливо, без нормального стану здоров’я і прекрасного самопочуття. Тому будьте уважні до себе!

Також варто відзначити, що дамам Близнюкам захочеться в першому півріччі новизни і різноманітності в житті. Так що наряди таких жінок стануть більш відвертими, а на обличчі з’явиться зваблива посмішка. Близнюки будуть крутити чоловічою статтю як захочуть, і при цьому домагатися від них все, чого хочуть. Але тільки все це буде доступно на рівні коханки, а ось вийти заміж або замінити коханої людини, дівчатам буде не під силу. І якщо дівчата Близнюки хочуть отримати сильне і щире почуття, то їм краще переглянути своє оточення, і придивитися до людини, яка так давно є для них просто другом.

Любовний гороскоп для Близнюків на 2016 рік

У 2016 році Близнюкам варто пам’ятати лише одне, що вони зможуть подолати всі перешкоди з близькою людиною. З 22 травня по 31 травня цей знак зодіаку побачить багато захоплюючих і цікавих пригод, також буде романтика й несподівані зустрічі. Якщо ви самотні, то ви зможете почати стосунки з тією людиною, якого до цього навіть не зустрічали. Тільки ось цей зв’язок не буде дуже довге. Варто просто насолодитися такими моментами. Цілком не треба піддаватися спокусі і варто бути стійким.

У червні, на початку Близнюки будуть готові до створення своєї сім’ї. Тільки не все буде гладко, так що варто проявити терпіння. Не треба бути занадто категоричними, спробуйте знайти компроміс. Варто пам’ятати, що у кожної людини повинна бути особиста свобода і час на себе. Якщо у місяці арте вас будуть занадто опікати, то краще поставитися до цього з розумінням і прийняти як належне. А ось гороскоп у квітні обіцяє вам гармонію, так що насолоджуйтесь.

В кінці червня буде творчий розквіт. Якщо захочете весь час бути на публіці, то не забувайте про свою другу половинку, візьміть її теж. Більше часу варто проводити за сімейними вечерями або ж відвідувати театри.

Гроші та кар’єра

Якщо Близнюки зможуть розподілити свої можливості, то їх чекає успіх. Додатковий заробіток буде у другій половині 2016 року. Не виключено, що хтось запропонує вам нову перспективну роботу. В першій декаді рік буде сприятливим для кар’єри. Також саме час зміцнити ваші позиції на роботі. В особистому бізнесі будуть очікувати успіхи, особливо якщо ви працюєте в сфері реклами. Саме час дістати інвесторів.

 

У другій декаді Близнюки можуть стати навіть керівниками. Або ж почати свою власну справу. Головне, працювати не покладаючи рук, і тоді ви зможете швидко піднятися кар’єрними сходами. Тільки не варто сильно спокушатися, головне просто йти вперед і не дивитися назад. А якщо попадуться невдачі, то обходьте стороною. Не проявляйте страх.

Третя декада настійно просить цуратися шахраїв і шахраїв. І якщо надійде пропозиція вкласти свої фінанси, сто разів подумайте, перед тим як це робити. Якщо вкласти гроші успішно, то прибуток з’явиться відразу до кінця року. Якщо у вас є борги, і не важливо якого розміру, то нову справу не варто починати, поки ви з ними не розпрощалися.

Сімейний гороскоп

У 2016 році ваш девіз повинен бути таким – завжди слухатися своїх близьких. В першій декаді треба приділяти увагу батькам, намагатися піклуватися про них і цікавитися їхнім здоров’ям. Якщо у вас емоційний стан на нулі, то вирушайте в подорож. Тоді ви зможете завести нові знайомства, що буде дуже корисним. Цікаві люди вас просто чекають на відпочинку. Так що не втрачайте свою можливість.

 

У другій декаді буде сприятливий період для тих подружжя, які планують дитину. Укласти шлюб можна буде восени або навесні. У цей період відмінно буде зробити ремонт або просто зайнятися благоустроєм житла. Не забувайте придивлятися до нюансів.

У третій декаді найголовніше – берегти свою родину. Не варто сваритися і конфліктувати, тоді ви просто порушите гармонію у ваших стосунках. Є дуже просте правило – слухати своїх близьких і друзів. Не приймайте все близько до серця. Якщо виникнуть розбіжності, то треба прийти до спільної думки. Спробуйте поступитися, і ви побачите, що такі поради дають свої плоди. Сім’я – завжди було складною річчю. Але гарним прикладом можуть послужити відносини бабусь і дідусів, чий шлюб був укладений на століття.

Гороскоп здоров’я

У 2016 році Юпітер допоможе даного знака зберегти прекрасну фізичну форму. На повну силу запрацює і інтелект. Мимо пройдуть всі хвороби. Тільки от пора почати займатися плануванням свого режиму дня. Близнюки в 2016 році повинні не тільки робити зарядку, але і правильно харчуватися. Не варто забувати про натуральні чаї з трав і вітамінах. Треба також підтримувати свій імунітет.

На початку 2016 році Близнюкам треба буде зробити профілактику хронічних хвороб. Тоді у вас не будуть загострення. Здоров’я взагалі не варто ніколи запускати, адже незважаючи на будь-знак зодіаку, всі люди можуть хворіти. Також представникам цього знаку доведеться берегти свої кінцівки в січні і лютому. Саме такі періоди будуть самими небезпечними. Але це не означає, що ви вийдете на вулицю і посковзнетеся. Причина може бути прихована в чому завгодно.

У третій декаді зірки просять Близнюків уникати значної втоми і занепаду сил. Трудовий графік треба розподіляти з розумом. Якщо ви хочете робити правильний відпочинок, то треба більше гуляти на свіжому повітрі, бігати, піти у турпохід по горах чи не просто відправитися в подорож. І якщо ви все зробите правильно, то ваше здоров’я буде на висоті і ніщо вам не завадить бути самим енергійною людиною. Найголовніше – взяти з собою свою родину. Тоді вам буде не тільки простіше, але ще й веселіше. Адже сім’я або друзі завжди можуть вас підтримати у важку хвилину. Зірки в 2016 році дають на це повне добро.