Гороскоп на 2016 рік

Гороскоп на 2016 рік

За східним календарем 2016 рік буде роком вогненної Мавпи. Це тварина дуже веселе, яскраве, артистичне, у неї дуже хороша інтуїція. Проте мавпа може бути непередбачувана, норовлива і примхлива. Її дії можуть бути дуже непередбачуваними, тому краще остерігатися її і не робити зайвих рухів. У 2016 році господиня може запросто підкинути вам такий сюрприз, який ви буде дуже довго розсьорбувати. Символ 2016 року ще любить і подорожі – гори, ліси і походи. Так що в 2016 році не варто будувати серйозних планів.

Якщо ви вважаєте, що будуть зміни, то глибоко помиляєтеся, адже Мавпа все одно зробить по-своєму. Просто треба ставитися з терпінням і спокоєм до всіх выбрыкам. Деякий час вам буде важко перебудуватися після року мирної Кози. Протягом 2016 року вас чекає тільки кропітка робота, тому що вона допоможе вам досягти або наблизитися до своєї мрії. Не забувайте розслаблятися і відпочивати зі смаком.

Свої будні в 2016 році ви можете наповнити яскравістю, оригінальністю і незвичністю. Незважаючи на те, що господиня року намагається уникати неприємностей і складних ситуацій, вона може поступитися своє місце більш сильному герою і ватажка, адже для неї це зовсім не проблема. Варто взяти приклад з Мавпи і не проявляти упертість там, де воно є недоречним. Спробуйте витягти вигоду, прийти до угоди і тоді у вас все дуже швидко налагодяться.

Згідно зі східним гороскопом, ак не дивно, мавпа любить будинок, сім’ю і домашнє вогнище. І якщо не дивитися на стереотипи, які вже вкоренилися, Мавпа це прекрасна мама і вірна дружина, яка любить усією душею і захищає свій будинок. Мавпа завжди шукає собі надійного і вірного супутника, щоб бути за ним, як за кам’яною стіною. І якщо Мавпа ставить перед собою мету, то швидко добивається всього, чого хотіла. За східним календарем, рік мавпи просто ідеальний для того, щоб створити нову сім’ю. Тоді вона буде щасливою, в ній пануватиме любов, віра і розуміння. Адже хто не мріє про теплом і спокійному будинку.

Мавпі, однак, ніколи не слід вибирати важкий і самостійний шлях, який вимагає досягнень цілей і завзятості, розсудливості та сміливості. Якщо ви народилися під цим знаком, то вам не варто прагнути займати керівні посади і вибирати дуже важкий шлях.