Гороскоп лютий 2016. Скорпіон знаходиться в прекрасній формі і рішуче йде до своєї мети

Для Скорпіонів настає період, коли зірки просто прихильні до них. Все буде ладитися і даватися без особливих клопотів і турбот. Єдине, про що варто пам’ятати Скорпіону в лютому і до закінчення весни, що жити йому належить під девізом: «Хочеш, щоб справу було зроблено добре, зроби його сам!».

Робота.

Скорпіонам зараз категорично не варто покладатися на допомогу і підтримку ззовні. Можуть підвести партнери по бізнесу, друзі і навіть члени сім’ї. Розраховуйте тільки на свої сили, а зараз у вас предостатньо. Скорпіони перебувають у прекрасній фізичній формі, у них маса планів і шляхів їх втілення в життя.

Гороскоп лютий 2016. Скорпіон знаходиться в прекрасній формі і рішуче йде до своєї мети

У цей час можна сміливо міняти не тільки роботу, а й взагалі сферу діяльності. Цей час буде дуже вдалим для розвитку наявного та створення нового бізнесу. Навіть ваші старі поразки і невдачі, про яких ви вже забули й думати, можуть принести плоди у вигляді якогось бонусу або сліпучої ідеї. Саме в цей період для Скорпіонів настає час розвитку та реальних кроків до досягнення поставлених цілей. Від підприємливості, винахідливості і працездатності Скорпіонів буде залежати матеріальне благополуччя всього року. Постарайтеся зараз забути про відпочинок, будьте в центрі подій і тримайте руку на пульсі.

Гороскоп лютий 2016. Скорпіон знаходиться в прекрасній формі і рішуче йде до своєї мети

Чого не варто робити Скорпіонам в цей час, так це робити необдумані і спонтанні витрати. Не варто так само вдаватися до допомоги позик і кредитування. Дуже може статися, що ви переоціните обсяг необхідних коштів і візьмете в борг набагато більшу суму, ніж необхідно. Її надлишки розійдуться по дрібницях, а повернення кредиту може лягти непосильною ношею на ваші плечі.

Любов.

У цей період Скорпіони будуть отримувати від долі все те, що їм необхідно для душевного спокою та безхмарного щастя – сімейне щастя, моральну підтримку близьких і колег, любов до дітей та батьків. Вечори, проведені в лоні сім’ї, дадуть ще більший стимул до нових звершень.

Гороскоп лютий 2016. Скорпіон знаходиться в прекрасній формі і рішуче йде до своєї мети

Сімейні відносини Скорпіонів складаються як ніколи благополучно. Достаток і гарне розташування представників всіляко сприяють цьому. А ось самотнім Скорпіонам не варто всерйоз сприймати відносини, отримали своє народження в лютому. Найчастіше за ними будуть стояти розрахунок та корисливі наміри. Винятком можуть стати відносини Скорпіона з представниками Діви і Терезів. Такі відносини цілком застраховані від присутності матеріальної вигоди, і будуть засновані виключно на почуттях.

У лютому Скорпіони відчують фізичну потребу звільнитися від безлічі речей. Це стосується і внутрішніх переживань, комплексів і старих спогадів. Робіть це рішуче і без жалю, зараз для цього найбільш вдалий час. Звільніть місце для почуття задоволення власною персоною, гордості своїми досягненнями та іншим позитивним емоціям. Буде не зайвим підчистити завали не тільки в своїй голові, але і в гардеробі. Позбавтеся від старих і давно втратили актуальність речей. Ви гідні самого кращого і ультрамодного. Проведіть шопінг, попереду у вас безліч звершень і зустрічей, а, як відомо, зустрічають по одягу.

Жінкам-Скорпіонам після сорока теж варто приділити увагу своїй зовнішності і способу. Не економте на косметичних процедурах, що дозволяють повернути вашій шкірі молодість і колишню свіжість. Справедливості заради треба помітити, що саме представниці цього знака вміють красиво старіти, але в цьому напрямку не варто форсувати події. Відсуньте старість як можна далі. Побалуйте себе новою косметикою і парфумами, ви цього варті. Однак не перестарайтеся і не занурюйтесь у вир з головою, щоб не викликати нерозуміння і уколи ревнощів вашої половини.

Гороскоп лютий 2016. Скорпіон знаходиться в прекрасній формі і рішуче йде до своєї мети

Скорпіонам слід бути надзвичайно уважними при керуванні особистого автомобіля. Небезпека травмування найбільша. Уважно стежте за технічним станом автомобіля і гранично дотримуйтесь правил дорожнього руху. Постарайтеся контролювати свою взаємодію навіть із звичайною побутовою технікою. Вплив Марса може вплинути не тільки на підвищення небезпеку отримання травми, але і спричинити пожежу.

Дитина Скорпіон.

Гороскоп лютий 2016. Скорпіон знаходиться в прекрасній формі і рішуче йде до своєї мети

Маленькі Скорпіони не доставлять клопоту своїм батькам. Їх поведінка не буде жодним чином відрізнятися від звичайного, а ось підлітки можуть доставити своїм батькам багато клопоту. У холодні місяці року у підлітків можуть відбуватися необґрунтовані спалахи дратівливості, а іноді, і люті. У цей час підліток буде доводити собі і оточуючим свою незалежність і самостійність. І все б це можна було сприймати як обов’язковий етап дорослішання, якщо б не притаманна підліткам Скорпіонам певна інфантильність і видима холодність почуттів по відношенню до батьків. Постарайтеся уникати відкритих конфліктів у цей період, не принижуйте і не ображайте підлітка. Напевно, довірчим розмовою ви досягнете набагато більш високого результату, ніж сваркою.

Здоров’я.

Гороскоп лютий 2016. Скорпіон знаходиться в прекрасній формі і рішуче йде до своєї мети

Скорпіонам багато часу доводиться проводити на ногах, серед представників цього знака спостерігається великий відсоток стоматологів, перукарів, продавців, загалом, фахівців, яких «ноги годують». Цим і обумовлені їх хвороби, серед яких найбільш частою є варикозне розширення вен. Довгий час Скорпіони справляються з хворобою самостійно, просто не звертаючи на неї особливої уваги, і починають лікуватися тільки тоді, коли хвороба приймає вигляд значного косметичного недоліку. Але знайте, що косметичний дефект у цієї хвороби не є найнеприємнішим моментом. Проблеми кровообігу набагато суттєвіше, визначити їх і вилікувати може тільки лікар. У деяких випадках потрібне хірургічне втручання. Не варто запускати хворобу, адже на початкових її етапах цілком ефективно працюють медикаментозні консервативні методи. До того ж, Скорпіонам настійно рекомендується частіше бувати на свіжому повітрі, уникати важких фізичних навантажень, особливо перенесення тягарів. Куріння – злісний ворог Скорпіона.


Резюме:
У Скорпіона всі шанси досягти поставлених цілей.
Не беріть позики і кредити, т. к. їх повернення виявиться непосильною ношею.
Гороскоп для Скорпіонів на березень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: