Гороскоп Козеріг на Жовтень 2015 року

Рік Дерев’яної Кози буде для Козерога дуже успішним. Представники цього знака помітно втомилися, їм захочеться піти від всіх турбот і зайнятися тільки собою і зірки кажуть, що зараз у них з’явиться прекрасна можливість втілити задумане. Дізнаємося чого очікувати жінкам козерогам в рік кози в жовтні 2015.

Любовний гороскоп на жовтень 2015 Козеріг

Гороскоп Козеріг на Жовтень 2015 року

В цей холодний і сумний пору року так хочеться тепла і ніжності – думають багато козероги. Гороскоп каже, що вашим бажанням судилося збутися. Гарячі обійми і млосні зітхання при місячному світлі, словом отримуйте все те, про що мріяли. Відносини зі стажем чекає щасливий період гармонії і спокою. Зауважте, йдеться не про нудну одноманітність, а про той час, коли ви можете просто насолоджуватися товариством один одного.

Бізнес гороскоп на жовтень 2015 Козеріг

Гороскоп Козеріг на Жовтень 2015 року

Зовсім піти від роботи не вийде – це факт. Однак ваш звичайний підхід до діловим моментів і завидна звичка виконувати свої обов’язки з усією відповідальністю зроблять свою добру справу. Керівництво буде задоволене результатом вашої діяльності. Грамотно витрачайте свої заощадження – цілком можливо, що скоро вони вам знадобляться для дуже приємних цілей.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2015 Козеріг

Гороскоп Козеріг на Жовтень 2015 року

У світлі обставин, що склалися козерогам навряд чи дасться виділити час для відпочинку. Це і до кращого. Зірки обіцяють вам найближчим часом отримати винагороду за всі ваші зусилля. А поки дотримуйтесь режим роботи і відпочинку – це допоможе зберегти енергію для подальших звершень. Будьте обережні з алкоголем – високий ризик отруєння.

Сімейний гороскоп на жовтень 2015 Козеріг

Гороскоп Козеріг на Жовтень 2015 року

Згадайте про те, що батьків слід відвідувати не тільки тоді, коли у них бувають проблеми. Повірте, вам самим буде весело провести з ними вечір іншого. Приділіть увагу дітям – вони ростуть швидше, ніж вам здається. Проявіть чуйність і розуміння по відношенню до другої половині. Ви ж знаєте, що часом за грізним виглядом ховається ранима натура.

VN:F [1.9.22_1171]