Гороскоп для Змії на 2016 рік

Гороскоп для Змії на 2016 рік

Змії в майбутньому році отримають все те, про що так довго мріяли і до чого так довго прагнули. Але і з боку відповідальності цей рік змусить їх понервувати і як слід викластися на повну програму. У фаворі залишаться лише ті, хто докладе максимум зусиль, і покаже, на що він здатний в кар’єрному і особистому плані.

У 2016 році Зміям краще сконцентруватися на відносинах з тими людьми, які вам дорогі. Не варто відгороджувати себе від друзів побутовими питаннями. В роботу з головою теж пірнати не обов’язково. Змії повинні знайти час для спілкування з родиною. Якщо ви хочете знайти ключ до успіху в справах, то він лежить у гармонійному світовідчутті. Так що в житті треба шукати тільки прекрасне, а також у людей, які вас оточують.

Змія чоловік

У 2016 році чоловіки Змії виведуть на перший план у своєму характері переможця і завойовника. Завдання, які життя буде перед вами ставити, зажадають нетривіального підходу, наполегливості у виконанні, а також оригінальних ідей. Тільки важливо при цьому правильно розподілити ресурси. Змії повинні постаратися об’єктивно оцінити свої сили на початку шляху, а потім регулярно переглядати обсяг прикладених зусиль. Напевно, деякі зобов’язання потрібно буде доручити підлеглим, або ж просто попросити допомоги у колег.

Також не варто кидатися з крайності в крайність і міняти одну роботу на одного. Ніяких результатів це не принесе, а лише одні розчарування. Можливо, ви ще не знайшли себе і не знаєте, чим конкретно хочете займатися. Тільки ось це можна обмірковувати сидячи на одній з робіт. Інакше ризикуєте залишитися без грошей. Адже в роботі важлива ще кар’єра. Але коли ви знайдете саме те, що так довго хотіли, у вас справи відразу підуть вгору і ви зможете зайняти високу посаду.

Змія жінка

Жінки, які народилися в рік Змії, в 2016 році приймуть для себе важливе рішення. Буде дозволена дилема, яка стояла перед вами довгий час. Є варіант того, що ви знайдете правильний варіант в числі тих, яких відразу не помічали. Також не треба створювати собі штучних рамок і уникати крайнощів. Необхідність поділитися переживаннями з близькою людиною у Змій виникне на початку осені. Такий спосіб відмінно підійде для того, щоб зняти зайве напруження.

Тільки от що стосується слухача, то його треба вибирати ретельно. Свої секрети краще довірити подрузі або сестрі. Саме тоді, жіноча природа розмови дасть вам правильну відповідь швидше. Чим ваша співрозмовниця.

На початку року жінкам будуть відкриватися нові перспективи. Це навіть може бути перспектива саморозвитку. Але це буде тільки в тому випадку, якщо жінки хочуть розвиватися, а не стояти на місці. На підвищення рівня кваліфікації і знань, Змії не повинні економити гроші і час. Змії також можуть зрозуміти, що в цьому році інформація може бути дуже важливою, якщо нею правильно користуватися.

Любовний гороскоп для Змії на 2016 рік

Змій в любові чекають моменти, завдяки яким їх впевненість в собі зросте і з’являться сили для того, щоб досягти будь-яких поставлених завдань. Супутника життя в 2016 році можуть зустріти одинаки. Доленосна зустріч може бути імовірна тим, що ви будете займатися саморозвитком. І тут прийде ваша друга половинка. Це може бути спортивний зал, музей, професійні курси і так далі. Так що, дивіться в обидва.

Якщо у вас вже є друга половинка або ви будуєте сім’ю, то в 2016 році ваш союз побачить новий рівень. Тільки від вас буде вимагати певної частки відповідальності і зовнішнього рішення. Зірки говорять, що прогноз для вашого знака показує гармонію і взаєморозуміння. Саме ці дві якості допоможуть швидше знайти компроміси з другою половинкою. Якщо Змії будуть цінувати того, хто з ними поруч, то вони побачать відповідне ставлення. А це буде запорукою перемог в різних життєвих підприємствах.

Взагалі, 2016 рік для Змій в любовному плані буде досить спокійним. Вони переживуть дуже приємні емоції. У першому півріччі партнери Змій будуть хотіти більше фізичної близькості, ніж духовної. Так що тут треба проявити розуміння. Тоді відносини перейдуть вже на інший, духовний рівень. Не треба відразу бігати і кричати. Все прийде з часом.

Гроші та кар’єра

Можливо, саме в 2016 році Зміям буде наданий шанс для того, щоб показати себе у всій своїй професійній принади. Вам можуть доручити якесь велике і дуже складна справа, яку ви повинні будете зробити абсолютно самостійно, нікого, не просячи про допомогу і не нарікаючи на долю-злодійку. Це і буде вам своєрідним іспитів на перевірку посидючості і професійних якостей.

Зрештою, справа вирішиться на користь змії, тому радіти можна буде вже приблизно до середини року. Якщо ви, як слід, потрудіться, то до літа будете пожинати плоди свого успіху. Можливо, буде новий, більш просторий кабінет, добавка до заробітної плати або ж гідна премія.

У фінансовому плані у Змій, відповідно, також буде успіх. Щедрість і щирість цього знака іноді вражає. Але скільки б не віддавала щедра Змія друзям, на благодійність та інші призначення. У руки вони все одно отримають більше, але не тільки у фінансовому плані.

Весь 2016 рік у фінансовому плані Зміям буде супроводжувати удача. Астрологи радять не сильно акцентувати свою увагу на грошах. Краще направити на саму роботу. Якщо до своєї справи ви підходите з щирим інтересом, а також вмієте отримувати задоволення від процесу, то фінансові потоки не змусять себе чекати. Вони без додаткових зусиль розширюватися. Тоді у вас буде щастя. Якщо ж все навпаки, то гнатися за грошима не треба, все одно всіх грошей не заробиш. Просто сидите і вичікуйте зручного моменту.

На роботі Змії повинні уникати невиправданих ризиків. Занадто великої відповідальності на себе брати не треба, також не взваливайте на себе всі обов’язки, з якими ви не зможете впоратися. Якщо не прислухаєтеся до цієї думки, то всі справи швидко погорять. Змії можуть в 2016 році прислухатися до думки колег і не скидати з рахунків точку зору своїх співробітників. Адже вони вже почали йти кар’єрними сходами, так що можуть навчити вас новим справ та питань. Вільна сума у Змій з’явиться ближче до середини року. Її краще буде витратити на відпочинок або подорожі. Гроші краще вкладати в емоції.

Сімейний гороскоп

2016 рік не принесе якихось різких змін у любовну і сімейне життя Змії. Швидше, навпаки, буде тиша, спокій, умиротворення і такий цінний затишок. Самотні Змії цілком зможуть зустріти навесні 2016 року свою другу половинку, яка, можливо, приведе в ЗАГС, а можливо і «закінчиться» цивільним шлюбом і народженням дітей.

В сім’ї Змії люблять грати чільну роль. Такі люди люблять ставити свої порядки і іноді, придушувати будь-яку ініціативу. Тільки ось в 2016 році Змії про таке можуть відразу забути. Ваші партнери не люблять критики, так що намагайтеся тримати себе в руках. У 2016 році для Змій буде дуже важливо досягти визнання в суспільстві й матеріального благополуччя. Якщо Змії ще не встигли створити сім’ю, то будуть вибирати партнера, в якому вони будуть впевнені на всі 100 відсотків.

Також в 2016 році Змії повинні розлучатися зі всіма старими речами в будинку. Ваші родичі можуть вам допомогти в цьому. Також є шанс зробити ремонт, який скріпить відносини і шлюб. Якщо у вас є діти, то кінець літа відмінно підійде для того, щоб відправитися з ними в подорож. Адже вони вже давно забули, коли разом з батьками виходили на прогулянки або їздили в той же цирк.

У вирішенні проблем в родині краще прислухатися думка другої половинки, а не залишати право вибору за собою. Такі відносини швидко закінчиться розлученням. А ось у Змій, у яких ще немає сім’ї, буде кілька партнерів. Один з них до кінця року захоче узаконити стосунки.

Гороскоп здоров’я

Боязнь або зайва ощадливість, змушує Змій відмовлятися від відвідування фахівців, може призвести до того, що можуть виявитися якісь ускладнення від старих, недолеченнных як слід, хвороб.

Уважніше ставтеся до свого здоров’я. Фахівців вузького напрямку потрібно відвідувати не тільки за крайньої потреби, але і для профілактики. Зверніть увагу на хронічні хвороби. До осені 206-го року вони можуть дати про себе знати загостреннями і відновленням симптоматики.

Краще всього до літа все-таки вибратися відпочивати до моря. Свіже повітря ще нікому не був шкідливий, а лише зміцнює імунітет і стимулював до подальшим професійним і особистим успіхам.