Гороскоп для Скорпіонів на 2016 рік (жінки і чоловіки)

Гороскоп для Скорпіонів на 2016 рік (жінки і чоловіки)

Скорпіонам в Рік Вогненної Мавпи, який розпочнеться 8 лютого 2016 року, неодмінно пощастить і вони стануть успішними в багатьох життєвих сферах: кар’єрі, особистому житті. Багатьом бажаючим насолити Скорпіонам за їх зайву життєрадісність, доведеться туго споглядати те, як з кожним днем на цих людей буде сипатися все більше удачі і щастя.

З не дуже працьовитого, і злегка ледачого Скорпіона, в 2016 році нічого не залишиться. Це буде зовсім інша людина: амбітний, цілеспрямований, орієнтований на швидке якісне досягнення мети і торопящийся все зробити швидко і на совість, щоб заслужити повагу колег і керівництва.

У середині літнього сезону, усі працьовиті Скорпіони вирушать на заслужений відпочинок і цілком зможуть реалізувати свої далекоглядні плани на подорож закордон.

Якщо ви представник цього знака, то 2016 рік почнеться для вас події чи новини, які можуть відразу поміняти відношення до вашій близькій людині. Не виключено, що Скорпіони розчаруються в обранцеві. Весна рекомендує Скорпіонам більше подорожувати і рухатися. А от коли прийде літо, то представникам даного знаку треба нарощувати обороти в будь-якій з сфер життя, в якій вони хотіли б розвиватися.

Скорпіон чоловік

Чоловіків Скорпіонів в 2016 році очікує успіх у різних сферах в різному співвідношенні. За відмінні успіхи на діловому фронті, Скорпіони, як і раніше, завдяки своїй природній чарівливості і чуттєвості. Зможуть підкорювати жіночі серця і залишати за собою звання серцеїдів. Їх успішність безпосередньо залежить від посидючості. Тому в цьому році цей знак буде працювати виключно на успіх.

Скорпіонам потрібно вчитися бути відповідальними і планувати свій день і ставить цілі. Це значно допоможе їм у майбутньому і полегшить спілкування з керівництвом, яке зазвичай не допускає неуважності і непослідовності у діяльності підлеглих. Скорпіони-керівники будуть відчувати свою владу і можливо, навіть злегка перевищувати свої службові повноваження.

Весна 2016 року для чоловічої половини цього знаку стане дуже енергозатратною і напруженою. Тому доведеться стиснути зуби, і попрацювати якомога усидчивее і напористо. Будьте впевнені, що всі старання будуть оцінені!

Чоловік Скорпіон з перших днів цього року повинен задуматися про забезпечення своєї сім’ї, тому що його близькі можуть бути незадоволені становищем, яке у них є. Скорпіони повинні будуть проявити креатив і активність, щоб заробити багато коштів для того, щоб підвищити свою самооцінку і близьких зробити спокійними.

А ось в середині року хлопців цього знаку можуть провокувати протиправні дії. І якщо представники цього знаку хочуть на мажорній ноті закінчити 2016 рік, то їм доведеться йти від провокацій і поменше близьким і знайомим розповідати про свої плани. Якщо у вас є партнери або колеги, то з ними треба буде підтримати теплі стосунки, щоб не нажити собі ворогів, адже 2016 рік у відносинах може бути нестабільним.

Скорпіон жінка

Жінок Скорпіонів з самого початку 2016 року чекають хвилюючі і дуже приємні події, пов’язані з особистим життям. Сильне захоплення і пристрасті вляжуться до літа 2016 року і жінка Скорпіон почне нудьгувати, і навіть подумувати над тим, а не знайти їй когось іншого, більш цікавого, кращого, романтичнішого.

Однак і на цьому навіжені жінки Скорпіони, не зупиняться. Можливі романи на роботі і серйозні тривалі стосунки з одруженими чоловіками. Завжди варто пам’ятати, і не тільки цього знаку Зодіаку, що не вийде побудувати щастя на нещасті інших людей. Тому, краще задуматися і знайти свою людину, яка стане не тільки сильною пристрастю і сенсом життя, але і відмінний іншому, підтримкою і опорою у важку хвилину.

Якщо ви представниця цього чудового знака зодіаку, то в 2016 році ви будете зовсім не слабкою і навіть, пригнічувати деяких чоловіків будете. Дами Скорпіони можуть очолити колектив, розвинути власний бізнес або зайнятий високу посаду. У таких особистостей все вийде, тим більше, що особливу підтримку надаватимуть саме залицяльники дам Скорпіонів. А ось дівчата тим часом будуть крутити своїми коханими так, як їм тільки заманеться.

Завдяки зіркам, дами будуть триматися подалі від зрад або брехні від своїх близьких родичів або коханого людини. І якщо така поведінка все-таки буде, то за ним негайно піде велике покарання. Так що не сильно турбуйтеся. Якщо ви самотня Скорпионша, то в середині літа у вас є можливість зустріти свого майбутнього партнера. Тільки от їх буде багато, тому треба прислухатися до свого серця, воно точно вам підкаже правильне рішення.

Любовний гороскоп для Скорпіона на 2016 рік

У 2016 році Скорпіони побачать всю феєрію почуттів. Їх чекають пригоди, романтика, флірт і нові цікаві люди. Нове романтичне захоплення Скорпіони зможуть знайти у другій половині року в 2016 році. Якщо ж ви вже з ким зустрічалися, то тоді вам треба просто переосмислити ваші відносини і зробити висновки.

Подвійну гру вести не вийде, так у ній ви тільки програєте. Якщо ви одинокий представник Скорпіонів, то в цей період ви зможете налагодити своє особисте життя. Вам треба більше бувати на людях, призначати зустрічі, і тільки тоді у вас все вийде.

З 3 листопада по 13 листопада Скорпіони можуть фліртувати стільки, скільки душі завгодно. У відносини більше романтики і закоханості принесе все ж лютий. Якщо у вас є друга половинка, то взимку її необхідно особливо радувати. Так що проведіть з нею більше часу, і не забувайте про подарунки. Багато пристрасті у ваші відносини принесе весна.

У третій декаді року Скорпіонів буде очікувати неперевершена легкість, яку вони захочуть проявити у спілкуванні з представниками протилежної статі. Але все ж, нові відносини не будуть тривати дуже довго. Спробуйте вибрати амбітного і сильного партнера. Восени можуть закохатися самотні Скорпіони, а до кінця 2016 року може бути навіть весілля.

Гроші та кар’єра

Якщо ви Скорпіон і народилися в першій декаді, то тоді у професійній діяльності ви зможете досягнути великих успіхів. Діяльний і рішучий партнер буде вам в цьому помічником, тоді він зможе направити вас і дати необхідні сили, щоб діяти згідно з встановленим планом. Тільки от маніпуляцією оточуючих займатися не варто, такі дії не принесуть нічого корисного. Головне в 2016 році Скорпіонам треба дотримуватися моральних засад та правильно діяти. Тільки тоді ви зможете досягти необхідного успіху.

Скорпіони можуть взимку задуматися про те, щоб поміняти свою діяльність і втілити її в життя. Якщо ж не проявіть терпіння, то можете очікувати того, що буде розлад у відносинах з партнерами по роботі. Ви повинні зрозуміти, що тільки ви будете провокувати всі конфлікти і скандали. Відмінний період для занять своїми справами очікує Скорпіонів у кінці літа і протягом всієї осені.

Третя декада має своє правило для Скорпіонів – ви повинні будете вкласти достатню кількість власних грошей для того, щоб отримати фінансову вигоду зі своїх проектів. Не виключена в цей період вірогідність кредиту або позики. Тільки перед тим, як це робити, треба прорахувати всі ризики, деякі з них навіть дуже очевидні. Найкраще запитати поради у досвідчених людей. Навіть близьким краще не давати в борг у 2016 році. Але якщо ви все-таки це зробили, то краще всього зробити офіційний договір, щоб не втратити всі гроші, які ви позичили.

Сімейний гороскоп

Головним правилом для Скорпіонів в 2016 році буде – вміти поєднуватися особисте життя зі своєю роботою. В першій декаді представникам цього знаку вдасться знайти гармонію між робочими планами і сім’єю. Тільки от вас буде іноді розривати необхідність працювати заради своєї кар’єри і почуттям обов’язку перед близькими. Так що хороший план тут не завадить.

У другій декаді Скорпіонам треба буде зайнятися справами, які пов’язані з домом. Також треба буде вирішити питання, пов’язані з дітьми, не забувайте про плани на робочому місці. У цьому періоді вам також захочеться романтичних стосунків, так що просто спробуйте знайти час для особистого життя. Це не так важко, як здається на перший погляд.

У третій декаді цей рік може принести фінансові проблеми. Ці проблеми, в свою чергу, викликають багато сварок у сім’ї, також неминучими будуть агресія і конфлікти. У Скорпіонів тоді різко знизиться самооцінка. Тільки ось в цей період не треба відривати від себе рідних і близьких. Адже тільки вони можуть вас підтримати і вирішити деякі проблеми. Для Скорпіонів тилом будуть служити діти і батьки, тоді вони зможуть обмежити вас від бід. Друга половина року, як кажуть зірки, може принести спадщину чи купівлю нового житла.

Гороскоп здоров’я

В першій декаді 2016 року Скорпіонів може підвести імунітет. Не варто починати лікуватися самому, адже це може призвести до більш серйозних проблем, надалі ви можете отримати захворювання вірусними інфекціями. Без консультацій з фахівцем не варто приймати антибіотики. Скорпіони повинні приділити більше уваги обстеження організму, тоді це дозволить уникнути серйозних хвороб. Так що тільки ви самі можете зробити своє здоров’я набагато краще.

Друга декада говорить про те, що ваше здоров’я буде прекрасним. Тільки це ще не говорить про те, що треба розслаблятися. У цьому періоді ви можете почати позбавлятися від шкідливих звичок, також почніть харчуватися правильно. Адже від їжі завжди залежала велика частина здоров’я. Їжте побільше овочів і м’яса. А ось молочних продуктів краще уникнути. Ваше життя повинна бути якісною. І ви побачите, що ефект не змусить себе довго чекати. У вас дуже скоро з’явиться покращений зовнішній вигляд.

Зміцненням організму треба починати займатися в третій декаді року. Тут повинен бути зручний режим дня, спорт і правильне харчування. Якщо цього не робити, то у вас з’явиться депресія і дратівливість. Послухайте гарну музику для того, щоб позбутися негативної енергії. Також можна приймати теплі ванни або зайнятися верховою їздою.