Гороскоп для риб на Жовтень 2015 року

Ваш спокійний норов робить свою добру справу, звертаючи в вашу сторону всіх тих людей, у яких є необхідність. Фортуна на вашому боці – постарайтеся не упустити момент. Чорно-білі смуги змінюються райдужними квітами, що позначається і на зовнішньому вигляді. Більш точний прогноз майбутніх подій і опис чого чекати рибам в рік кози в жовтні 2015 року, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Любовний гороскоп на жовтень 2015 риби

Гороскоп для риб на Жовтень 2015 року

В особистому житті все спокійно, мабуть, навіть занадто – можуть подумати риби. Не поспішайте рубати з плеча, інакше наломаете дров. Освіжити почуття і надати їм колишню пристрасть можна за допомогою нехитрих вивертів, знайомих і підвладних вам. Самотнім представникам даного знаку не віщують зірки змін і це зовсім не погано. Адже у вас з’явиться час для того, щоб побути наодинці з самим собою.

Бізнес гороскоп на жовтень 2015 Риби

Гороскоп для риб на Жовтень 2015 року

Робота вимагатиме від вас повної віддачі, втім, до такого режиму вам не звикати. Не турбуйтеся завчасно – до кінця місяця ви отримаєте гідну винагороду за свої труди. Зірки говорять про те, що удача на вашому боці – скористайтеся цим і купіть лотерейний квиток.

Гороскоп здоров’я на жовтень 2015 Риби

Гороскоп для риб на Жовтень 2015 року

Уникайте переохолодження та слідкуйте за тим, щоб ноги залишалися сухими і теплими. Можливо, потурбують головні болі – це позначаються стресові ситуації минулого місяця. Не забудьте відвідати стоматолога, хоча б в цілях профілактики.

Сімейний гороскоп на жовтень 2015 Риби

Гороскоп для риб на Жовтень 2015 року

Для того щоб уникнути сварок і конфліктів забезпечте дозвілля як собі, так і своїм домочадцям. Буде добре, якщо ви займетеся чимось корисним, пов’язаних з поліпшенням житлових умов. Таким чином, зловите відразу двох зайців.

В цілому місяць видасться надзвичайно спокійним і вдалим. Ви з легкістю втілити в реальність все заплановане.

VN:F [1.9.22_1171]