Гороскоп для Риб на 2016 рік

Гороскоп для Риб на 2016 рік

Від поганих подій, зневіри, які переслідували нещасних Рибок в минулому році, в 2016 не залишиться і сліду. Цей рік має принести багато приємних несподіванок і радості. Всі справи повинні йти як по маслу. Тому, Рибки, запасіться терпінням і приготуйте свої посмішки вдячної долю.

Вже в січні Риби відчують, що прийшов час для великих життєвих змін. Але поспішати ні в якому разі не можна. Головними завданнями Риб на перший час майбутнього року буде аналіз своєї поведінки, вчинків і всього того, що відбувається. Важливо усвідомити, що було зроблено неправильно, чому були помилки і намагатися більше їх не допускати. Важливим стане в 2016 році особисту поведінку, налагодження сімейних уз, відновлення дружби з тими, з ким ви вже давно не спілкувалися, не бачилися.

Приділіть максимально можливу увагу своїм станом здоров’я, можливо, в майбутньому році доведеться підлікувати хронічні захворювання і займатися зміцненням імунітету.

2016 рік для Риб обіцяє бути динамічним і бурхливим. Риби повинні швидко розлучитися з святковим настроєм і відразу включатися в роботу. Робота, в свій час, обіцяє бути важким, але зате дуже продуктивною. Наступний рік попереджає цей знак зодіаку, що треба думати головою і не приймати поспішних рішень. У весняні місяці представники знаку Риби можуть розлучатися з близькими людиною або ж колегою по роботі. А ось влітку Риби почнуть будувати грандіозні плани.

Риби чоловік

Життя чоловіків під знаком Риби не буде особливо в 2016 році рясніти пригодами та іншими приємними моментами. Швидше за все чоловіки цей рік проведуть у кропіткій праці. Тільки от їм весь час доведеться мотивувати себе і шукати стимул для подальшої активної праці.

Таким символом, можливо, може бути бажання домогтися коханої дівчини або показати оточуючим, що такий знак зодіаку багато коштує. Крім цього, 2016 рік відмінно підійде для того, щоб чоловіки відчули в собі впевненість і повірили в те, що вони дійсно гідні більшого, ніж мають зараз. Риби в кінці 2016 року зможуть сказати з упевненістю, що рік пройшов не даремно.

Що стосується любовних моментів, то Риби будуть зустрічати на своєму шляху прекрасних представниць жіночої статі. Тільки деякі будуть не підходити, а з іншими не захочеться мати тривалий роман. Всі сили будуть йти на роботу. Але є шанс зустріти давню знайому, на яку ви подивіться, з іншого боку.

Риби жінка

Жінка знака Риби з початку 2016 року буде думати про те, як залучати до себе чоловіків. Таких жінок буде дуже складно утримати, коли вони відчують насолоду від флірту і любовної гри. це може стосуватися навіть тих Риб, які вже давно знаходяться в парі. І якщо дівчата Риби дійсно закохані, то їм треба бути трохи обережнішими в їх словах і вчинках. Адже декого це може поранити. Також в 2016 році сімейні Риби повинні зробити все, щоб зміцнити свою сім’ю.

Деяким жінкам цього знаку можуть запропонувати заміжжя, і відмовлятися від нього не варто. Інші представниці знака Риби можуть влітку дізнатися про те, що вагітні. Така звістка відразу переверне життя цих жінок і наповнить її новими, більш яскравими і досі незнайомими фарбами. Так що треба бути готовим до всіх сюрпризів у 2016 році. А ось взимку Рибам треба буде заспокоїтися і поміркувати про нові майбутні плани свого життя.

Любовний гороскоп для Риб на 2016 рік

А до весни зміни стануть наздоганяти вас на кожному кроці. В першу чергу, це, звичайно, торкнеться особистого життя і любовного фронту. У березні у вашому оточенні, швидше за все, з’явиться хтось, на кого ви звернете свою увагу. Можливо, цей чоловік навіть отримає ваше серце, якщо ви не будете так запекло чинити опір наринув на вас почуттям.

Для тих Риб, хто вже давно обзавівся другими половинками, рік Мавпи обіцяє стабільне сімейне життя з періодичними сплесками на радості і дрібні сварки. Утримуйтеся від різкого негативу у бік рідної людини і намагайтеся вирішити сварку розмовами, не переходите в наступ, не вимагайте занадто багато і тоді сімейна, схильна до тісному сімейному колі, Мавпа, нагородить вас по достоїнству взаєморозумінням і ніжністю.

Коли Риби вибирають собі супутника життя, то їм треба звертати увагу на його моральні якості, а от тільки потім на красу. Риби, які народилися з 20 по 28 лютого можуть очікувати любовну пригоду і знайомство зі своєю другою половинкою. Коли Риби її зустрінуть, то будуть одразу ж зачаровані і стануть нести позитив на всіх оточуючих. А ось у сімейних представників такого знака буде спостерігатися бажання, щоб їхні рідні та близькі приділяли більше уваги їм і показували свою ніжність. В цей рік одиноким Рибам судилося зустріти своїх суджених.

Тим людям, які народилися з 1 по 10 березня треба звернути увагу на своїх колег по роботі. Астрологи кажуть, що у них будуть сексуальні пригоди, тільки при цьому не треба вірити всьому словами, які вам кажуть. зміни в особистому житті будуть відбуватися у другій половині року. Для жінок може бути приготовлено пропозицію руки і серця. А свою чергу не варто поспішати чоловікам. Свої відносини найкраще скріплювати в грудні, тоді союз обіцяє бути міцним і довгим.

Риби, які народилися в період з 11 по 20 березня вже в самому початку 2016 року, будуть шукати свою долю. Від сором’язливості і боязкості не залишиться і сліду. Не пройдуть непоміченими і всі докладені зусилля, адже їх оригінальність, привабливість і винахідливість будуть на висоті. Тільки не варто проявляти довіру до того чоловіка, якого ви зустріли зовсім недавно. Якщо у вас вже є сім’я, то для вас пройде спокійно. Ваші стосунки можуть стати тільки міцніше.

Гроші та кар’єра

У середині року особливо на передній план вийде кар’єра та ділове партнерство. У цей період приділіть увагу новими договорами, контактів, намагайтеся частіше бути на увазі, можливо, ваша всі всюдисущість забезпечить вам тепленьке місце і підвищення.

Якщо ви замкнута людина, саме час зайнятися розвитком комунікабельності, тому що саме від цього якості, буде залежати ваша майбутня кар’єра і, прямо скажемо, заробітна плата.

Оточіть себе колегами, з якими вам приємно і легко спілкуватися. Але не зачіпайте особисті теми. Не час обговорювати особисті стосунки, краще поговоріть про останні події в економіці. Кінець року, листопад, грудень, будуть піковими місяцями вашої ділової активності. Поднапрягитесь, пожертвуйте парою вихідних, і вуаля – ваш наступний рік! При чому, в самому буквальному сенсі слова!

У 2016 році Риби, народжені в першій декаді, будуть поглинені справами самої кар’єри і кар’єрного зростання. На початку року цих людей може очікувати підвищення або пропозицію про роботу, яку ви так довго хотіли і чекали. Якщо буде багато обов’язків, то не варто їх боятися. Якщо ви їх будете швидко виконувати, то обов’язково отримаєте винагороду. Ось тільки не варто згадувати про відпочинок, адже ваше здоров’я може стати гірше.

Ті люди, які були народжені в другій декаді будуть насолоджуватися успішною кар’єрою і поліпшенням в матеріальній сфері. Найголовніше, щоб Риби повірили у свої сили і йшли до своєї мети. Адже тільки один раз у них буде шанс для того, щоб усе поліпшити. 2016 рік для творчих людей буде роком визнання їх діяльності. Якщо у вас керівна посада, то вам не складе труднощів впоратися зі своїми конкурентами. Сюди ж можна віднести і різні перевірки, вони вам по плечу.

Знак зодіаку третьої декади в 2016 році може отримати підвищення по кар’єрних сходах або ж стати керівниками. Проекти цих людей будуть дуже цікавими для начальства, а всі починання приречені на успіх. Варто відзначити, що в останні десять років у Риб не було такого казкового шансу для втілення своїх кар’єрних амбіцій. Найважливіше – не відходити від мети. Своє здоров’я теж запускати не варто, і спробуйте більше уваги приділяти близьким і рідним.

Сімейний гороскоп

Найголовніше для Риб в 2016 році не сильно багато часу приділяти роботі. Інакше потім ви зможете залишатися абсолютно одні і без сім’ї. Для людей першої декади, у яких є сім’я в 2016 році нічого не загрожує. Швидко забудуться всі дрібні сварки і не зможуть вони принести шкоди. Для Риб буде справжнім святом повернення додому, а ось зміцнити союз зможуть загальні цілі. Риби в черговий раз будуть переконуватися в тому, що друга половинка їх повністю підтримує і любить.

Якщо ви Риби і народилися у другій декаді, то тоді у вас на роботі буде багато справ. Але й це ще не означає, що треба забувати про своїх членів родини та спільному відпочинку. Якщо ви будете дотримуватися цих порад, то зможете по-новому поглянути на рідних. Також це дозволить вам трохи відпочити від суєти і уваги. Спробуйте більше часу приділяти дітям. Друга половина року може принести конфлікти, тільки от треба їх спокійно і мирно залагодити. Більше уваги приділіть своїй коханій людині.

Третя декада Риб повинна буде показати свою симпатію. При чому це має відбуватися шляхом незвичайних подарунків, сюрпризів або навіть поїздки. Якщо в 2016 році ви все ще вільні, то не турбуйтеся, адже для вас буде шанс змінити своє становище і відшукати другу половинку. А ось тим Рибам, у яких вже є сім’я, необхідно приділити увагу зміцненню сім’ї і подумати про своїх діток.

Гороскоп здоров’я

Не варто побоюватися за своє здоров’я Рибам першої декади. Єдиний момент, який може засмутити, так це кілька зайвих кілограм. Для того щоб прибрати ці кіло, Рибам треба буде зайнятися невеликим спортом або ж випробувати різні спортивні методики. В ці моменти вони повинні бути наполегливими і тільки тоді, їхні зусилля увінчаються успіхом. Незабаром Риби будуть прекрасні, як ніколи.

Для людей під цим знаком зодіаку, в 2016 році, які народжені в другій декаді можуть бути небезпечними різні вірусні інфекції. Так що якщо вони не приділяти належну увагу відпочинку, то можуть свій стан здоров’я дуже сильно погіршити. Так що якщо ви роздумуєте про відпочинок, то візьміть його краще навесні. Треба більше ходити пішки, піти на спа процедури, а також не забувати про трав’яні чаї. Якщо ви любите медитації, то вони вам теж сильно допоможуть.

Третя декада Риб може не боятися хвороб. Тільки для майбутнього все одно доведеться зміцнити своє здоров’я. Тут вам можуть допомогти різні види спорту, активний відпочинок та інші. Це піде вам тільки на користь, але ще й поліпшить загальний стан організму. Рибам в 2016 році треба буде остерігатися протягів і не переохолоджуватися. Адже такі фактори можуть разу відбитися на вашій спині.