Гороскоп для Раків на 2016 рік Мавпи

Гороскоп для Раків на 2016 рік Мавпи

Справи в 2016 році для представників знаку Зодіаку Рак, йдуть дуже добре. Успіх буде переслідувати їх, особливо в кар’єрі і ділових відносинах. Це пов’язано з тим, що цілеспрямовані Раки володіють такими якостями, як наполегливість, але при цьому обережність. Раки не люблять зайвих ризиків і воліють віддаватися тій справі, в позитивній результативності якого вони будуть впевнені на 100 відсотків.

Варто пам’ятати, що для Раків 2016 рік може розпочатися з проблем в особистому житті. Може бути таке, що виникне непорозуміння з коханою людиною, або ж цей знак зодіаку просто буде тужити від самотності. Тому в цьому році треба брати бика за роги, адже час цілком вдале для цього. Найскладніший період для Раків може бути навесні.

Так що вони повинні стежити не тільки за своїми словами, але й діями. Тоді вони не зможуть образити людину, яка їм так доріг. Також негативний вплив Місяця для цього знака зодіаку стає трохи травмонебезпечним. А коли прийде літо, то Раки стануть зовсім іншими. В душі оселиться спокій і впевненість.

Рак чоловік

На початку 2016 року, ті чоловіки, які народилися під знаком Рака, будуть мотатися протягом року між бажанням створити міцну і стійку сім’ю і бажанням повністю піти в роботу. Найголовніше чоловіки повинні подумати про свою безпеку та безпеку свого майна. Є ймовірність до квітня місяця, що може статися пограбування або втрата цим знаком великої суми грошей. Так що краще тримайте язик за зубами і не видавайте секретів зберігання своїх грошей кому попало.

Перспектива зростання у Раків з’явиться в другій половині року. Також буде сто відсоткова впевненість у тому, що все вийде. Навіть самі ризиковані операції, на які Рак до цього не наважувався піти або їм не було просто страшно, зможуть бути здійснені. Так що не озирайтеся назад і сміливо йдіть вперед.

Рак жінка

Жінки Раки, також, як і чоловіки захочуть на початку року або сильно створити сім’ю, або ж знайти своє покликання у сфері роботи. І якщо ви одна з таких дівчат, то слухати подруг або знайомих вам не варто. Тільки не в цей раз. А все тому, що у таких дівчат може виявитися багато заздрісників, які захочуть внести у ваше життя розлад.

Що стосується відносин з партнером, то не можна вимагати все відразу і зараз, не варто на нього тиснути і вимагати негайних рішучих кроків – так ви тільки можете злякати його. І якщо жінки Раки будуть правильно себе вести, то в кінці року вони отримають пропозицію руки і серця. Так що, як бачите, у Раків в цьому плані все складається просто чудово. Треба тільки дотримуватися прислів’я – поспішиш, людей насмішиш. Так що все говоріть і робіть з розумом.

Любовний гороскоп для Рака на 2016 рік

Що стосується любові, то в цьому році Ракам обіцяє велику кількість вражень з боку романтики. З 23 червня по 2 липня Раки можуть витратити багато сил для пошуки другої половинки. Так що, як варіант, спробуйте більше бувати на людях, подивитися на виставки, відвідати вечірки чи театри. Все це може прискорити пошуки другої половинки. І якщо Раки докладуть багато зусиль, то нагорода буде не за горами, кохана людина обов’язково з’явиться у вашому житті.

Якщо в другій декаді ви вже зустріли свою любов, то в 2016 році є шанс скріпити свої стосунки або перейти з ними на інший рівень. Але не треба відразу поспішати. Спочатку все обміркуйте. І якщо ви сто відсотків впевнені, що хочете цього, тоді сміливо починайте реалізовувати свої плани. Якщо ж з’являться сумніви, то такий крок треба відкласти на деякий час.

Також Ракам в 2016 році обіцяють роман, причому дуже бурхливе. Такий роман теж може стати чимось більш серйозним. Ви будете з іншого боку дивитися на свого партнера. Восени, однак, можуть виникнути розбіжності у поглядах н життя. В такий момент краще проявляти свою турботу і любов. Адже так радять астрологи. З 13 липня по 22 липня Раки можуть отримати пропозицію, якого вони не очікували. Особисті відносини наповняться гармонією і все буде спокійно і без проблем. Кохана людина також може допомогти в зміні сфери діяльності.

Гроші та кар’єра

Використовуйте свої внутрішні професійні резерви, щоб реалізувати всі важливі проекти. Якщо ви будете користуватися своїм професійним чуттям, ви зможете вирішити багато хвилюючі вас робочі моменти. Грамотно користуйтеся наданої інформацією, не звертайте увагу на особисті пересуди співробітників за спиною, вам важливо зберігати репутацію людини, ніяк не пов’язаного з плітками і збором компроматів.

Якщо раптом ви позбулися роботи, по яким би то не було причин, ні в якому разі не варто впадати у відчай і клясти себе в невдачах, лаяти і сумувати. Вам варто тиждень відпочити і відправитися на пошуки нової служби. Знайдений варіант цілком влаштує вас як у фінансовому, так і в моральному плані. Цілком можливо, що ви знайдете роботу недалеко від свого будинку.

Раки – не самий ощадливий знак, тому в 2016 році, коли для всього світу настає кризовий період, особливо важливо навчитися економити і не гаяти з працею зароблені кошти. Будьте обережні. Астрологи радять Ракам, при кожному поході в магазин, складати списки того, що необхідно купити в першу чергу і чітко його дотримуватися.

В першій декаді Раки можуть очікувати підвищення по посаді. Тільки для цього знаку зодіаку доведеться забути про лінь і відмовки. Єдине що залишається – трудитися. Так, Раки зможуть показати начальству, що вони варті більшого. У 2016 році раки зможуть подолати всі перешкоди і вирішити ті завдання, які їм здавалися досить складними. У ці моменти треба тільки слухати свою інтуїцію.

Друга декада року говорить про те, що Раки гідні підвищення, навіть якщо вони ніколи про це не думали і не обговорювали таке з начальством. І якщо начальник, все-таки запропонує вам цей шанс, то сміливо беріть його і навіть не думайте, адже ви обов’язково впораєтеся. Такі шанси рідко випадають. Якщо ви хочете витратити багато грошей, то краще цього робити не варто. А взагалі складіть список на кілька тижнів наперед того, що б ви хотіли придбати.

Не можна брати на початку року в борг гроші. Такі кошти ви будете повертати з великими труднощами, що, власне, спричинить одні збитки. Якщо у вас невелика заробітна плата, яка не дозволяє жити нормально, то зміните роботу або знайдіть додаткове джерело доходу. І коли ви будете старанно працювати, то все налагодиться.

Сімейний гороскоп

Успіхи на любовному фронті пов’язані на пряму з вашим нерішучим скромним характером, який частенько заважає вам не тільки в особистому житті. Варто вам хоч трошки дати волю своєму справжньому я, яке ви старанно ховаєте всередині і не даєте йому вирватися, відразу почне все виходити. Всередині Раків ховається величезний потенціал привабливості, сексуальності і життєлюбства. Якщо Рак закохується, то часто, це божевільні сильні почуття, які або скоро проходять, або переростають у щось більш надійне і тривале.

Якщо ви стали жертвою нерозділеного кохання в минулому році, є дуже хороша можливість, звільнитися від цього почуття. Головне, викорените з себе жертовність і звичку «йти на поводу» у подібних хворих відносинах. Самотні Раки, швидше за все, зустрінуть свою довгоочікувану половину, і навіть можливо, обзаведуться сім’єю.

Що може бути важливіше сім’ї? Саме близькі люди допомагають нам, дають поради і з ними просто приємно проводити час. Родичі завжди готові дарувати тепло і затишок. Близькі Раків готові зрозуміти їх в тому, що кар’єра дуже важлива. Тому вони їх підтримають у цьому. Деякі навіть можуть взяти на себе частину домашніх обов’язків, тим самим полегшивши вам життя. У 2016 році Ракам може бути нелегко, але це можна буде перетерпіти і не звертати увагу на мінливості долі.

Друга декада року показує, що Раки дуже сильно втомляться. Тому їм буде необхідний спокій. В їх життя буде спустошеність і легка лінь. Тільки в такий період теж не треба забувати про сім’ю, адже вони готові зрозуміти і підтримати. Що стосується вашого партнера, то не треба його засмучувати. Це натяк на те, що треба обходити стороною всі зради, навіть якщо дуже хочеться. У такому плані нічого доброго не відбудеться. Тому якщо у вас з’явилися розбіжності, то сядьте разом і спокійно поговоріть. Ви відразу ж прийдете до компромісу.

Третя декада року говорить про те, що треба зміцнити сімейні стосунки. Для цього треба проводити багато часу разом. Якщо у вас є діти, то сходіть із ними в зоопарк або кіно. Можете навіть затіяти ремонт або відправитися в подорож. Дайте волю фантазії і тоді у вас вийде шедевр культури.

Гороскоп здоров’я

Раку слід звернути увагу на своє здоров’я. Обов’язково, інакше з’явилися проблеми в самопочутті, можуть позбавити вас виконання самих приємних планів. Особливо варто зайнятися серцевими справами, у буквальному сенсі слова. Обстежте серцево-судинну систему, здайте аналізи на гормони і обов’язково стежите за своїм тиском. Особливо це стосується тих, чий вік перейшов кордон 45 років.

У 2016 році Раки повинні обходити стороною стреси, інакше багато хвороб можуть загостритися. В першій декаді 2016 року краще всього зайнятися своїм зовнішнім виглядом. Вам на користь підуть косметичні процедури. Якщо ви смілива людина, то можете навіть подумати про пластичної операції. Може бути таке, що на шкірі з’явиться висип. Тоді зверніть увагу на роботу кишечника і шлунка, саме в них може бути проблема.

Ваші емоції у другій декаді будуть перевищувати всі межі. На абсолютно новий рівень перейдуть сексуальність і пристрасть. Що стосується нервів, то їх треба зміцнити, адже будуть траплятися зриви з-за неприємностей. Раки можуть вдосконалювати свої духовні практики, тоді це допоможе їм уникнути стресів. Але якщо такі практики вам не знайомі, то просто не звертайте увагу на дрібниці, які дуже незначні. Ситуація сама себе виправить, якщо тільки ви цього захочете.

Під удар, однак, можуть потрапити й інші органи в третій декаді. Це стосується дихальних шляхів і шлунка. Щоб цього не сталося, вирушайте на південний курорт чи просто почніть правильно харчуватися. Ракам буде корисна капуста, морква, яблука, салати з овочів і молочні продукти. Як тільки респіраторні захворювання починають атакувати, то відразу біжіть до лікаря і не ускладнюйте ситуацію. В перший момент може здатися, що нічого страшного тут не і все пройде само, тільки от не в цей раз.