Гороскоп для Козерога на 2016 рік (жінки і чоловіки)

Гороскоп для Козерога на 2016 рік (жінки і чоловіки)

Багатогранні і дуже різні Козероги в Рік Вогненної Мавпи стануть в 2016 році і надмірно веселими, радісними, і в той же час, в необхідних ситуаціях – стриманими і діловими. Як змінюється їх образ, настрій, мислення – напевно, ніхто не в змозі простежить ці складні процеси.

2016 рік зажадає, як від чоловіків так і від жінок-Козерогів граничної концентрації уваги і вирішення багатьох назрілих термінових справ, які зажадають вашого негайного втручання й участі.

Але в будь-якому разі, всі застережливі Козерогів труднощі, припадуть як не можна, до речі, зміцнять характер, подарують неоціненний досвід.

Спочатку року можна буде трохи розслабитися і дозволити собі нарешті відпочити і провести час з близькими друзями. Але вже з лютого про відпочинок можна буде забути: справи, робота, діти, здоров’я. Все зажадає від вас граничної зосередженості і швидкого реагування і вирішення виниклих проблем і завдань.

Активною діяльністю Козерогам не варто займатися в зимовий період. Також зірки не радять вкладати наявні гроші. Зима також не підходить для необдуманих і стрімких рішень. Козерогам рекомендується задуматися про своє майбутнє і прийняти рішення по створенню родини. Весна у цього знака зодіаку повинна бути економною. Свої витрати треба чітко планувати.

Чоловік козеріг

Рік для чоловічої статі, народженого під цим знаком, буде рівним, стабільним. Січень, лютий астрологи рекомендують займатися виключно сім’єю, дружніми зв’язками, любовними справами. А ось з лютого, початку березня, прийде час поворухнутися і нагадати про себе діловим партнерам і керівництву. Цілком можливо, якщо ви трохи напряжетесь, ваші старання оцінять.

Якщо ви плануєте якийсь довгострокове підприємство, справу, яка розтягнеться не на один рік, у березні, вже можна почати ретельно планувати і приступати до реалізації всього задуманого, оскільки саме березень, початок квітня для Козерогів чоловіків – найкращий час для реалізації себе у всіх сферах життя.

Самотні Козероги, можливо, в 2016-му зустрінуть свою справжню і, цілком ймовірно, взаємну любов, яка, можливо, переросте в щось більше. Морально готуйтеся до того, що в наступному році, вам потрібно буде робити пропозицію руки і серця. Ви почнете замислюватися про сімейний затишок і народження спадкоємців. А ось ті, хто вже одружений, буде намагатися працювати на збереження своєї сім’ї.

Восени Вогняна Мавпа обіцяє затишшя та відсутність конфліктів, як вдома, так і на роботі.

Чоловікам під знаком зодіаку Козеріг треба мати холодну голову протягом усього року. Не варто забивати любовними захопленнями та іншими залежностями. Треба тримати весь час ніс за вітром. Козерогів в 2016 році чекає дуже багато цікавих справ і перспективних пропозицій, які можуть принести як прибуток, так і задоволення.

Козероги повинні навчитися діловому спілкуванню і бути готовими до самопожертви. Такі чоловіки не повинні в цьому році жаліти власних грошей і часу, тоді у них все буде чудово. В кінці року Козерогів може очікувати хороший успіх.

Козеріг жінка

Якщо жінки Козероги нудьгували в минулому році, в 2016 їм нудьгувати, явно не доведеться. Насичене життя накриє прямо з самого початку року і буде «переслідувати» вас до самої осені. Якщо Козероги відчувають, що їм потрібні якісь зміни в житті, то краще всього здійснити їх мирним шляхом, без скандалів, розглядів з рідними. Хочете змінити роботу? Будь ласка, підшукайте собі заздалегідь хороший варіант, ніж потім сидіти без засобів до існування. До того ж, переконайтеся, що-те, що ви вибрали, відповідає всім вимоги, як ваших, так і законодавчим.

Велика ймовірність, прорахунку при виборі нової роботи. Тому краще постаратися налагодить відносини на старому підприємстві, спробувати щось змінити в собі, а не шукати винних в сусідах по кабінету. Що стосується здоров’я, то тут краще всього поберегти себе і зайвий раз не ризикувати — тепліше одягатися і приймати імуностимулюючі препарати.

Для представниць прекрасної статі цього знака зодіаку перша половина року може бути серйозною несподіванкою. До вагітності можуть привести швидкоплинні стосунки з партнером. Тоді майбутнє пари буде стояти під серйозним питанням. І варто тиснути що у всіх випадках такий жінці зможуть запропонувати руку і серце. Швидше за все Козерогам жінкам доведеться ростити дитину одній. Так що якщо ви заводите стосунки без зобов’язань, то варто враховувати всі ці моменти.

Жінкам знака Козеріг у другій половині року варто подумати про своє ставлення до оточуючих і до самого життя. Можливо, вам треба стати просто більш м’якою і розуміючою. І як тільки ви це зробите, то відразу почнете прощати близьким їх незначні помилки, і вони самі до вас потягнуться.

Любовний гороскоп для Козерога на 2016 рік

Якщо ви є дуже прихованим і закрывшимся Козерогам в своїх почуттях, то прийшов час показати себе іншим. Тоді у вас буде фонтан пристрасті. Ніколи не бійтеся заявити про свої почуття. І якщо ви покажете свої емоції, то відразу викличте до себе розташування. У вир пристрастей кинуть вас знайомства з протилежною статтю. В амурних справах Козерогам краще всього виявляти сміливість, тоді це допоможе віднайти себе і в інших видах діяльності. Впевненості в інших сферах життя додасть вам сміливість на любовному фронті. Тільки не варто грати почуттями інших. Великі біди, це може принести до Нового року 2016.

Якщо ви народилися в другій декаді, то тоді вам треба буде очікувати приємних сюрпризів в особистому житті. Ваша інтимна сфера може круто змінитися в даний період життя. Так що спробуйте більше фантазувати і не боятися проводити експерименти. Дані зміни допоможуть обом партнерам на свої відносини поглянути зовсім по-іншому. І тоді вам доведеться ще забути на цей період про ревнощі.

Козероги, які народилися в третій декаді мають в 2016 році можливість побудувати духовні і глибокі відносини. До особистого життя ставлення трохи зміниться, воно буде більш відкритим для всіх близьких і рідних. Є певна ймовірність того, що у вас буде роман з таємничим і сексуальним людиною. Повністю полонить почуття весна і вона буде самим прекрасним періодом для Козерогів. Якщо ви вже перебуваєте у відносинах, то вам доведеться трохи змінити свою точку зору.

Гроші та кар’єра

Козероги першої декади, в основному, є неперевершеними трудоголіками. Тільки не варто забувати про те, що у вас є сім’я. У вас повинна бути тільки одна проста істина – не засиджуватися на роботі до ночі й завжди правильно планувати свій графік. Якщо ви не будете дотримуватися цих порад, то все це призведе до сварок з тією людиною, якого ви так сильно любите. Своїй другій половинці треба приділяти більше часу, і звичайно ж, бути з нею відкритим і чесним.

У Козерогів другої декади є шанси на кар’єрне зростання. Для багатьох представників цього знаку будуть доступні справи, які раніше не виходили, так що не треба упускати свій шанс. У деяких навіть з’явитися свій особистий проект. Такий період буде фундаментальним для фінансових успіхів у майбутньому.

Людям третьої декади посміхнуться нові способи заробітку. Але якщо такий варіант на основній роботі вам буде тільки заважати, то добре подумайте. Деякі Козероги, для того щоб вирішити проблеми фінансового характеру можуть взяти кредит. Такий вчинок можна робити тільки тоді, коли ви впевнені в тому, що зможете погасити кредит. Сюди ж можна віднести ту ситуацію, коли без фінансів вам взагалі не обійтися. Для необдуманих покупок і розваг грошей брати не треба.

Сімейний гороскоп

У 2016 році Козероги повинні більше часу приділяти сім’ї та рідним, а також допомагати їм, якщо є необхідність. Новорічні розваги і свята принесуть у ваш настрій легковажне стан. Свої обов’язки при цьому не треба упускати з виду. Коли прийде весна, то треба бути терплячим і не дратуватися по дрібницях по відношенню до всіх близьким. Треба просто докласти достатньо зусиль, щоб стати краще. Всі старання до кінця літа увінчаються успіхом – тоді ви насолодитеся відносинами зі своїми близькими.

Також Козероги будуть активно займатися вихованням своїх діточок. З будь-якої ситуації треба постаратися отримати задоволення і не дратуватися по дрібницях. Ви отримаєте багато оптимізму. А на вчинки дітей треба дивитися з іронією. Переосмислити своє життя ви зможете влітку. Адже саме тоді у вас з’явиться таке бажання. До стану свого здоров’я краще всього придивитися в кінці літа. Тоді ви займетеся собою. Якщо хочете відпочити, то найкраще це зробити у вересні або жовтні.

Козероги повинні уникати суперечок і конфліктів в першій половині року. Ви повинні постаратися знайти компроміс, або тоді у вас буде негативний результат. А ось у пар, у яких це все вийде, у них зміцняться відносини на дуже довгий час.

Гороскоп здоров’я

Козероги, які народилися в першій декаді повинні позбавитися від всіх своїх звичок. Якісно зміцнити своє здоров’я допоможе заняття спортом. У їжу краще всього приймати натуральні рослинні компоненти. Також Козерогам треба стежити за своїми кілограмами. За фігурою в такий період теж треба дивитися, адже ви не хочете стати товщі і крупніше.

Люди, що народилися в другій декаді, можуть не турбуватися про своє здоров’я, воно в них буде в 2016 році просто залізним. Але якщо вас все-таки почало турбувати зір або хребет, то краще всього звернутися до фахівців. За монітором треба проводити менше часу і їсти побільше вітамінів. Також є варіант почати займатися йогою.

Профілактику шлункових захворювань треба провести Козерогам третьої декади. В їжу для цього треба вживати натуральні продукти і пити воду з фільтра. Козероги цього періоду повинні частіше з’являтися на свіжому повітрі. Тоді вони зможуть швидко відрегулювати свій тиск і поліпшити стан серцево-судинної системи. Імунітет деяких людей в 2016 році буде теж ослаблений. Так що вам треба не тільки їсти вітаміни, але і загартувати свій організм. Тоді це принесе перші плоди. Астрологи радять перевірити роботу серця, адже в середині зими Козерогів може турбувати саме цей орган.