Гороскоп для Бика на 2016 рік

Гороскоп для Бика на 2016 рік

Бик по своїй натурі є досить терплячою особистістю, філософськи відноситься до життєвих та професійних труднощів. У Биків є залізна воля, величезні здібності і старанність. Але не всі, на жаль, хочуть і можуть користуватися цими якостями. Отже, що ж чекає представників цього знака в майбутньому, 2016-му році?

Для цього знака наступаючий рік буде далеко не самим простим. Це відноситься як до особистого життя Биків, так і до професійної. Різкі зміни в житті можуть початися вже з січня. Мавпа, що вносить хаос і легковажність, не буде радувати бика, тому що ці люди найбільше цінують стабільність і сталість.

Що готує Мавпа Бику?

Для того щоб «подружитися» з яка прийшла Мавпою, Бику доведеться трохи попрацювати над собою. Перше, що потрібно зробити Бику, це розібратися з собою, своїми думками, цілями. Що очікує в майбутньому? До чого слід прагнути і якими шляхами найкраще рухатися, щоб не зробити непотрібних помилок? Все це Бик зможе знайти в своїй голові, розклавши по поличках цілі і наміри.

Якщо ви за гороскопом Бик, можливо, вам доведеться попросити вибачення у тих людей, яких ви, коли ненароком образили і не вибачилися. У будь-якому випадку, це не буде зайвим, тому що новий рік завжди потрібно починати з чистого від образ і непорозумінь душею.

Реалізацію планів, а особливо це стосується довго йдуть і великих цілей. Удача чекає тих, хто знайшов себе у творчому процесі. Виберіть собі для душі якесь. По-справжньому цікаве вам хобі або захоплення і приділіть йому в майбутньому році максимум уваги. Можливо, воно переросте в щось більше, і ви зможете відкрити свою особисту справу.

В основному, люди, які народилися в рік Бика побачать в 2016 році тільки щастя. Тільки для цього вони повинні трохи попрацювати. Але і тут їм буде даватися легко. Перед труднощами важливо не пасувати і брати бика за роги. Тоді ви зможете довести своїй вдачі, що ви її гідні. Сімейні Бики зможуть побачити своїх близьких з нового боку. Так що їх чекають у 2016 році непрості, але цікаві завдання.

Бик чоловік

Що стосується здоров’я чоловіків Биків, то краще все ретельно зайнятися своїм імунітетом. Постійні стреси, невдоволення своїм життям і похмурий настрій здатне вибити з колії навіть самого життєрадісної людини.

Приділіть увагу своїй нервовій системі, приймайте вітаміни і мінерали, а краще всього перед цим відвідати поліклініку і упевнитися повному про стан свого здоров’я і самопочуття.

У кар’єрі буде повний штиль. Можливо, ви захочете в середині 2016 року. Змінити спеціальність або навіть роботу. Це може бути пов’язано з втомою та бажанням щось змінити у власному житті.

У 2016 році чоловіки Бики будуть налаштовані тільки на оновлення. В минуле підуть старі, віджилі мети. На їх місце прийдуть нові плани, які будуть не тільки вищі, але ще й цікавіше. Такий час чудово підходить для покупки нової машини, ремонту ома та інших життєвих змін. Бики повинні постаратися розпланувати великі витрати завчасно. Також не варто опускати з уваги вигідні акційні пропозиції. Тоді це все допоможе вам заощадити. Якщо гроші ще залишилися, то краще їх витратити на емоційне насичення або подарувати близьким подарунки.

Бики у 2016 році будуть на висоті не тільки на роботі, але і в сімейних справах. Якщо було прийнято говорити, що Бики дуже вперті, то в 2016 році вони будуть виявляти прихильність до близьких і друзів, і навіть йти на поступки. Бики будуть задоволені весь рік з різних причин. Хтось буде грати весілля, хтось виграє приз, а кого-то підвищать на роботі.

Загалом, одні суцільні презенти від 2016 року. До мінусів можна віднести тільки нещасну любов, з якою деякі представники цього знака зіткнутися. Але горе швидко забудеться, і на місце колишньої половинки прийде нова доля.

Бик жінка

У 2016 році у Жінок цього знака можуть статися доленосні зміни в особистому житті. Це стосується, звичайно ж, створення повноцінної сім’ї та узаконення особистих відносин. Можливі також шлюби і з матеріального розрахунку. Однак, такі союзи, навряд чи принесуть щастя і задоволення в житті.

Жінкам бикам слід пам’ятати про своїх близьких, які, можливо, можуть перебувати у скрутному фінансовому становищі. Не варто залишати таких людей в біді. Варто подумати про те, щоб знайти свій спосіб заробляння грошей. Краще подбати про постійний дохід і знайти хорошу роботу за спеціальністю, яка влаштує і вас, і дасть можливість допомагати нужденним родичам.

Дівчата, які народилися під знаком Бика зможуть в 2016 році підтягнути свої борги минулих років. Нарешті в цьому році у них вийде здійснити задумане. Це може бути покупка нової нерухомості, зміна роботи або прекрасна подорож. Тільки ось удача любить виключно наполегливих, так що доведеться попрацювати заради того, щоб мрія здійснилася. До кінця року доля подарує вам великий шанс, так що використовуйте його з розумом і кмітливістю.

Тоді ви будете впевнені в тому, що прожили цей рік не дарма. 2016 рік може як крива, кидати вас у різних вир подій. Головне не здаватися і плисти проти течії. У деяких ситуаціях, дівчатам Бикам доведеться йти проти своєї волі, але це тільки на успіх. Завжди стійте на своєму, якщо в чомусь впевнені сто відсотків. І ви побачите, як справи швидко починають просуватися.

Любовний гороскоп для Бика на 2016 рік

У 2016 році Биків будуть чекати емоційні гойдалки в плані любові. Тільки не треба дозволяти деструктивним спалахів руйнувати те, що і так тримається дуже погано. Адже ви вкладали в це так багато сил. Астрологи кажуть вам зберігати спокій. Якщо в періоди шторму ви будете добре поводитися, то ваш корабель зможе вистояти і продовжити шлях туди, куди ви так наполегливо йшли.

А ось що стосується відносин з дітьми, то тут доведеться проявити свій авторитет. З покараннями переборщувати не потрібно. Треба продемонструвати на своєму прикладі, якої поведінки ви чекаєте від своїх малюків. Краще всього бути чесним з дитиною. Ви повинні нормально і спокійно пояснити дитині, що ви від нього хочете. Прийдіть до взаимосогласию. Тоді ви побачите свої плоди. Діти ж тямущі і все розуміють.

Самотні Бики будуть весь час у пошуках в 2016 році. Вони навряд чи знайдуть когось, адже їх весь час щось не буде влаштовувати. Тому, якщо ви не хочете проводити вечори на самоті, то пора серйозно задуматися над своєю поведінкою. Можливо, ви відштовхуєте своїх супутників. Якщо ж ви не розумієте, що поганого у вашій поведінці, то простіше буде прямо відразу запитати у другої половинки.

Гроші та кар’єра

У 2016 році робоча сфера Биків буде представляти сходи з дуже крутими сходами і підйомами. Всесвіт буде ставити перед Биками ряд питань, які треба буде вирішувати. Тоді це наблизить їх до заповітної мети. У роботі треба бути послідовним і не забігати вперед.

Великомасштабні проекти треба робити на безліч дрібних етапів. Фінансові труднощі можуть виникнути в другій половині року. Тут вам нічого не залишається, як тільки піти за течією. Тоді незабаром доля сама поставить все на свої місця. Завчасно треба постаратися відмовитися від придбання неякісних товарів. Також ретельно вибирайте банки, адже деякі з вас можуть обдурити.

Доля в кар’єрі Бика буде вперта, як і він сам. Тут не варто боротися проти волі. Треба взяти все в руки і скласти відмінний план. До речі, ваші колеги можуть тут допомогти. Начальство вже давно хоче когось висунути на велике місце, тільки от не знає кого. Так що тут саме ваш вихід. Покажіть наскільки ви дорожите своєю кар’єрою і які проекти крутяться у вас в голові.

Сімейний гороскоп

У кожного є шанс на кохання у 2016 році. Тільки от у Биків він набагато більше. Саме у тих людей, які народилися під цим знаком буде все добре на любовному фронті і в сім’ї. Ті люди, які ще не встигли створити сім’ю чи знайти другу половинку можуть не засмучуватися. Вони можуть підготуватися до 2016 року і зробити пропозицію або ж, познайомитися з милою людиною. Тоді у них будуть всі шанси. Представникам цього знаку можна в 2016 році навіть обзавестися дітьми.

Також другим половинкам цього знаку треба бути дуже обережними. Бики не люблять зради і облуди. Тому якщо у вас немає серйозних намірів для Бика, то краще залишити його в спокої. Якщо Бик раптом дізнається про зраду, то ніколи не просить свого партнера. Такі відносини закінчаться назавжди. Бики досить вразливі, тому їх треба любити і плекати.

У сімейних справах Бики повинні віддавати перевагу проводження часу з коханими. Тут є купа варіантів. Можна не тільки ходити в кіно або на море, але ще й влаштувати святковий віяло або запросити друзів і разом пограти в якісь ігри. все у ваших руках.

Гороскоп здоров’я

Особливої уваги потребує здоров’я Бика в 2016 році. Вони повинні переглянути свій раціон і стежити за режимом дня. Також треба постаратися хоча б раз на тиждень займатися фізичними вправами. А якщо ви запишетесь в якусь секцію, то це взагалі буде чудово.

Частіше бувайте на свіжому повітрі. У 2016 році бики повинні поставити перед собою план. Тільки такі навантаження повинні супроводжуватися якісним і регулярним відпочинком. Так що якщо представники цього знака добре постараються, то зможуть виховати в собі відповідальне ставлення до свого здоров’я та способу життя в цілому. Так що Бикам не треба відразу хвалитися своїм відмінним здоров’ям.

Взимку вони повинні бути дуже обережними і тепло одягатися. У 2016 році також рекомендується стежити за своєю красою. Ви можете сходити в салон краси або зробити хірургічну операцію. Її, до речі, краще всього робити з травня по вересень. Кращий час для відновлення.