Гороскоп 2016 для Водолія (жінки і чоловіки)

Гороскоп 2016 для Водолія (жінки і чоловіки)

2016 рік обіцяє Водоліям налагодження сімейних уз і дружніх зв’язків. В рік вогненної Мавпи Водолії стануть настільки привабливими і чарівними, що запросто будуть знайомитися, обзаводитися новими друзями, знайомими, їх товариськість буде щира і непідробна, що й буде особливо цінуватися оточуючими. Добре буду йти справи і в кар’єрі. Можливо, старанних і особливо креативних Водоліїв навіть підвищать по службі.

Зірки попереджають Водоліїв про те, що 2016 рік може бути провокаційним. У зимовий період безтурботне ставлення до інших людей може дати негативні результати, які проростуть ближче до весни. Так що з близькими і рідними треба спілкуватися більш делікатно. Сюди ж можна віднести і колег по роботі. А ось весна вселить у Водоліїв бажання любити і бути коханими. Коли прийде тепле літо, то більшість представників цього знака відправитися на відпочинок.

Водолій чоловік

Незважаючи на те, що знак Водолія відноситься рівноцінно як чоловікам, так і жінкам, чоловіки будуть обертатися зовсім в іншій сфері життя, не надто звертаючи увагу на любовні розгляду і захоплення. Холодна прагматичність Водолія, допоможе йому завжди залишатися на плаву, а також призведе до обов’язкового успіху в кар’єрі і ділових відносинах. Старанного Водолія, обов’язково оцінить і помітить начальство.

Ну, без родинної підтримки і теплого слова, як мовиться, не обійдеться жодна жива душа. Тому й чоловік водолія, при всьому їхньому зовнішньому холоднокровності, потрібна турбота, жіноча увага і похвала.

З початку року представникам чоловіків цього знаку треба буде тренувати власну силу волі і не піддаватися спокусам. А спокус буде дуже багато. Тяга до розваг і добродушність можуть зіграти злий жарт з Водоліями, особливо навесні і влітку. Так що краще всього поринути з головою у роботу і ставити перед собою різні цілі, на які треба зібрати багато грошей. Не буде мати в цьому році успіхів і шахрайство, якщо Водолії захочуть їм зайнятися. Таким чоловікам другу половину року краще витратити на будівництво будинку. Можна купити дачу, зробити капітальний ремонт або придбати машину.

Жінка водолій

Для представників слабкої статі цього знака Зодіаку очікується неймовірне прояв уваги з боку протилежної статі. Це може пов’язано з тим, що 2106 рік для Водолія буде доленосним і важливим у побудові сім’ї та сімейних відносин.

Жінка Водолій спочатку має в своєму складі розуму і характер особливі жіночні риси, які протягом всього життя допомагають, за допомогою інтуїції вибирати партнера, чоловіка. Але жінка, народжена під цим знаком, ніколи не тиняється до суто меркантильних факторів у своєму виборі. Її хвилює ще маса сторін у майбутньому партнерові. Вона вибирає схожого собі, чуйного, трохи навіть вразливої людини, який, як ніхто інший, буде розуміти її часті зміни настроїв і надмірну недовірливість.

У 2016-му одиноких Водоліїв чекає зустріч, яка стане головною подією в році. Весь рік жінки Водолії будуть прагнути сподобатися цю людині, справити на нього враження і як можна довше втримати поруч з собою.

Свій енергетичний потенціал з початку 2016 року жінкам цього знаку треба буде витратити на побудову кар’єри або ж просто знайти пристойну роботу. Допомогою з боку шанувальників нехтувати не треба. Адже натомість ваші покровителі не вимагають рівним рахунком нічого особливого. Якщо виникне дилема навесні між роботою і коханою людиною, то краще всього вибирати кар’єру, тому що в цей період любовні відносини не приведуть до успіху. Про створення сім’ї можна буде подумати ближче до осені. Тим більше, що якщо дівчата знака Водолій закохаються, то до кінця року зможуть погодитися на заміжжя. Тоді це буде правильним рішенням.

Любовний гороскоп для Водоліїв на 2016 рік

Вільні представники цього водяного знака, придбають так бажану ними другу половинку, і навіть можливо, поєднуватися узами Гіменея з дорогою і рідною людиною. Астрологи раджу Водолія уникати довгих і виснажливих думок про минуле життя, а, навпаки, відкрити себе нового.

Якщо Водолій давно і безнадійно закоханий, або ж перебуває у шлюбі, то можливо в цьому році, після якихось незначних розбіжностей, він зрозуміє, що поруч знаходитися самий потрібний і улюблений чоловік і кращого шукати не варто. Та й бажання не буде. Наприкінці весни 2016 року у сімейних пар почнеться, прямо скажемо, «медовий місяць», який ймовірно закінчитися поповненням у сімействі.

Люди першої декади зможуть відсвяткувати цей період феєрверком романтичних відносин. І не треба чинити опір, адже вони можуть вас наздогнати. Від власного щастя бігти не варто, адже ті почуття, які ви проявите – будуть взаємними. Спробуйте поговорити з обранцем по душам і дізнатися його ближче. У цей період сімейним Водоліям захочеться показати те, що вони лідери. Тільки таке завзяття показувати не треба, адже воно може тільки нашкодити. Прислухайтеся до думки інших і знайдіть компроміс.

Водолії другої декади можуть захопитися тим людиною, яка вже перебуває у шлюбі. Тільки тут не треба зайвих рухів, а просто відступите. Адже це може бути проблемою для вас обох. Тим більше, що в засадах у Водоліїв немає такого поняття, як руйнувати сім’ю. Якщо у вас вже є сім’я, то ви можете образити свого партнера поганою поведінкою. До нього треба прислухатися. Знайдіть компроміс, якщо вам дорогі ваші стосунки. Також не забувайте проявляти ніжність і любов.

Без особливих потрясінь 2016 рік буде для Водоліїв третьої декади. Самотні представники цього знаку зробить спроби знайти свою другу половинку. І вони не будуть зазнавати невдач і жалю. З охолодженням почуттів зіткнутися сімейні пари. І все це може призвести до того, що сім’я розпадеться. Але після цього Водолії зможуть зустріти того, хто заповнить таку втрату. Свій побут треба зробити більш різноманітним, якщо вам дороги відносини.

Гроші та кар’єра

Водолії повинні прислухатися до своїх бажань, які пов’язані з професійною діяльністю. І якщо ви творча людина, то вас обов’язково має відвідати осяяння і ваш талант відкриється перед іншими і вами з нової сторони. Багато особистості цієї декади будуть мати одне питання: чи готові ви виявляти і втілювати свої ідеї в життя. Ваша ініціативність і наполегливість допоможуть вам зробити кар’єру і домогтися фінансової незалежності.

Якщо ви народилися в другій декаді, то ваше керівництво помітить вас в середині осені. У такий період треба дотримуватися субординації. Свою думку не треба нав’язувати надмірно – це вам не допоможе. У тако період найкраще попрацювати з інформаційними джерелами. Ваш коник, це дрібний бізнес. Ви не любите працювати в самоті, а волієте мати свою команду. Великі заробітки обіцяє вам кінець року. Тільки варто очікувати невеликі ризики, адже без них нікуди. Так що просто дійте.

З початку 2016 року Водолії третьої декади будуть мати великий успіх у справах. Заступництво Сатурна допоможе вам приймати правильні ідеї. Навіть найнеймовірніших пропозицій не треба боятися, тоді ви зможете досягти успіху. Вам треба навчитися довіряти своїй інтуїції і тоді вас ніхто не обдурить. Водолії мають запастися терпінням і чекати свого моменту успіху.

Сімейний гороскоп

В першій декаді початок року буде супроводжуватися певним дискомфортом в сімейних відносинах. Складних ситуацій, тим не менш, треба уникнути і йти на компроміс. Водолії повинні прислухатися до думки свого партнера. Також можна прислухатися до думки батьків. Якщо ви роздумуєте сходити наліво, то тоді це треба робити досить обережно, адже є багато шансів того, що ваша друга половинка про це дізнається. Розлучення не буде, але неприємний осад все-таки залишиться.

У другій декаді перші 6 місяців будуть сприятливі для того, щоб придбати нерухомість або велику побутову техніку. Може бути таке, що вам дістанеться спадщину. Бувати частіше будинку Водоліям цієї декади рекомендується саме восени. Тоді ви зможете побалувати увагою своїх близьких і дітей.

Люди третьої декади можуть зберегти прекрасні стосунки зі своїми домочадцями. Адже вони завжди були вашим надійним тилом і опорою. І все це може зміцнити тільки час, який ви провели за бесідами або на прогулянках і свіжому повітрі. Водоліям рекомендується найчастіше зустрічатися з батьками і друзями. Їх поради допоможуть представникам даного знаку допомогти знайти правильне рішення. Зірки не рекомендують брати кредити або в борг. Вгору ваші справи підуть восени.

Гороскоп здоров’я

Водолії на початку року повинні придивитися до тих проблем, які можуть виникнути з кишечником і шлунком. Також треба залишатися спокійним, адже нерви не відновлюються. Якщо ви народилися в першій декаді, то зверніть увагу на свій раціон і проблеми із зайвою вагою, тоді ви зможете уникнути серйозних хвороб. Водоліям не можна їсти жирне і відвідувати кафе швидкого харчування. Все це може вплинути не тільки на артеріальний тиск, але і на серце. Так що спробуйте змінити свій спосіб життя.

Тим, хто народився в другій декаді буде мати відмінне здоров’я. Але якщо вас потурбує шлунок, то відразу треба йти на прийом до лікаря. Водолії також можуть спробувати зміцнити свій імунітет. Кращий засіб лікування – профілактика. Водолії повинні зайнятися своїм здоров’ям навесні. Ви повинні також перевірити свій хребет і виявити джерело хвороб. Якщо ви страждаєте надлишком ваги, то вам терміново треба буде зайнятися цим питанням теж. Ця проблема може бути пов’язана з тиском.

В 2016 році, тим, хто народився в третій декаді треба буде лікувати вірусне захворювання. Воно може взятися звідусіль, так що будьте уважні. Відразу йдіть до лікаря. Навесні треба буде зайнятися своїм імунітетом, спортом і профілактикою захворювань. Не варто себе перевантажувати. В принципі це основні поради для Водоліїв цієї декади.