Гороскоп 2016 для Стрільця (жінки і чоловіки)

Гороскоп 2016 для Стрільця (жінки і чоловіки)

Найголовніша порада для Стрільців в цьому майбутньому році – налаштуйтеся на нескінченний і всіх заражає позитив! У цьому році всі карти в руки. Всі цілі — збудуться. Все те, що заплановано – вийде. І це лише дещиця того приємного, що обіцяє Вогняна Мавпа Стрільцям.

2016 рік для Стрільців може обернутися приємним сюрпризом. Можливо, це буде придбання або подарунок, про який вони так давно мріяли. Навесні Стрільці можуть загорітися новою ідеєю, заради якої будуть готові серйозно змінити своє життя. Також вони можуть кинути стару роботу і знайти нову, що буде набагато краще. Деякі представники цього знаку здатні кинути все і відправитися в іншу країну за своєю мрією.

Надто вдалим часом для Стрільців може бути літо. Це буде той період, коли без особливих зусиль можна буде розбагатіти або зустріти любов всього свого життя. В такий час Стрільці також можуть отримувати призи від розіграшів або нагороди. А ось осінь попросить Стрільців зрозуміти, що необхідно цінувати і берегти близьких людей.

Стрілець чоловік

Робота і кар’єра для чоловіків, народжених під знаком Стрільця, на жаль, у 2016 році буде явно не на передньому і далеко не на провідному плані. Довіртеся своїм колегам по роботі, друзям, і трохи дозвольте собі поплисти в рутинному протягом турбот, звітів, доповідей та іншої паперової тяганини. Можливо, до лютого, Стрільці захочуть побути на самоті, і не будуть прагнути до гучних вечірок, зустрічей, і навіть трохи віддаляться від своїх друзів.

Березень принесе деяке пожвавлення у життя меланхолійних Стрільців, а таланти та творчі здібності знадобляться в кар’єрі, як не можна до речі. Друга частина року буде більше пов’язана з намаганням відновити кар’єру, налагодити і зміцнити ділові знайомства, відновить у себе в очах керівництва і показати свої справжні здібності.

Взагалі Вогняна Мавпа – господиня 2016-го року, любить тих, хто захищає і оберігає свою сім’ю, тому обов’язково пощастить сімейним Стрільцям. Все буде ладитися і виходити дуже легко і без будь-яких на те перешкод.

Чоловіки цього знака будуть переживати непростий рік. Він змусить їх пройти випробування на зрілість. Стрільцям, можливо, на час запропонують очолити компанію або ж зайняти відповідальний пост. Тоді керівники будуть спостерігати за ними і дивитися, як людина діє в тих чи інших ситуаціях. Може бути таке, що ця посада підійде Стрільцям.

Варто також розуміти, що в парі у Стрільця може з’явитися конкурент, який захоче забрати його кохану жінку. І тільки від правильних і рішучих дій Стрільця буде залежати – чи піде жінка від нього чи ні. Для цієї людини буде вдалим кінець року, тоді Стрілець зможе втілити свою мрію в реальність.

Стрілець жінка

Жінок Стрільців у цьому році чекає незвичайне душевний затишок, навіть деякий самотність і прагнення до самотності. З-за деякою мовчазності, скритності, яка здобуде над вами силу, у вас злегка погіршуватися відносини в сімейному колі. Можливе нерозуміння з боку коханого чи чоловіка.

Не ограждайтесь себе від дорогих людей, дозвольте їм взяти участь у вашому житті, поясніть причини своєї поведінки, поговоріть. Придумайте якесь спільне заняття, які не вимагатиме титанічних зусиль від обох, але в теж час зблизить і захопить вас убезпечить на час від побутових завдань і рутини.

Якщо у вас з’явився осіб на стороні, то краще відразу прийняти рішення, з ким ви залишаєтеся. Бо 2016 рік Вогняної Мавпи не терпить лицемірства, брехні коханим і близьким. Можливо, відвертість і визнання виявляться фатальними для ваших стосунків, але зате ви не будете брехати і собі самій, у тому числі.

До весни 2016 року можливий криза особистості, депресія і пригнічене стан. Але цього не треба боятися. Використовуйте цю життєву «перепочинок», як відпочинок і прекрасну можливість подумати над майбутніми діями, оцінити минулі вчинки, витягти з них урок.

З настанням нового року дівчатам Стрільцям захочеться умиротворення і спокою. Напевно, саме тому вони захочуть виїхати подалі від скупчення людей. Є варіант зміни роботи на ту, яка допоможе уникати постійних контактів з людьми. Такий період для Стрільців підходить для того, щоб прийняти пропозицію руки і серця або завести дитину. Дуже туманними можна назвати бізнес перспективи у цих представниць знака. Якщо у вас немає конкретної підтримки, то не треба братися за відкриття власного бізнесу. Краще всього, якщо ці гроші буде заробляти чоловік.

Любовний гороскоп для Стрільця на 2016 рік

Любовний гороскоп Стрільців на 2016 рік говорить про те, що вони будуть часто закохуватися. Періодом любові для Стрільців буде весна. За ці місяці люди побачать багато пригод і романтики на особистому фронті. Стрільці не повинні соромитись чи соромитися. Вони повинні проявити ініціативу, тільки при цьому не перестарайтеся. Стрільці можуть демонструвати впевненість у собі, а найголовніше – залишатися щирими. У підсумку, романтика може перетворитися в міцні та дружні стосунки. І навіть це піде вам на користь.

Друга декада для Стрільців буде сповнена романтичних зустрічей. Насамперед це стосується Стрільців одинаків. Навесні ви можете зустріти людину, яка буде достатньо забезпечений. Сімейні представники цього знаку можуть купити собі житло або зробити ремонт. Якщо хочете зміцнити ваші відносини, то спробуйте відправитися в подорож.

У третій декаді у Стрільців може бути ностальгія, яка пов’язана з вашими відносинами у минулому. Тільки не треба будувати марних планів, а просто сміливо рухайтеся вперед. Влітку ви можете запланувати відпочинок, і там обов’язково зустрінете прекрасної людини. А от якщо ви сімейна людина, то цей період буде для вас випробуванням. Швидше за все, це буде пов’язано з роботою вашої другої половинки.

Гроші та кар’єра

В першій декаді ви не повинні виходити за межі обов’язків і завжди дотримуватися свого робочого регламенту. Тому спробуйте виявляти впевненість і товариськість, тоді це принесе вам добробут і успіх. Ви також можете розширити свої професійні можливості і піти на будь-які курси. Краще освоювати якусь суміжну спеціальність.

Якщо ви народилися в другій декаді, то у вас з’явитися бажання, щоб вас помітили на роботі. І бажано фахівців. У Стрільців також може з’явитися бажання того, щоб піднятися по кар’єрних сходах або поміняти посаду. У всьому у вас буде успіх, тільки треба буде добре подумати про те – може зі старої роботи і не варто йти? Але все одно вирішувати виключно вам. Тільки ви можете знати на що у вас вистачить сил.

Люди, які народилися в третій декаді повинні на робочому місці побоюватися конфліктів. Треба постаратися уникати їх і не приймати чиюсь сторону. Тільки так ви зможете зберегти ваші нерви і сили. Шалені гроші можуть очікувати Стрільців на початку весни. Це може бути все що завгодно, або виграш в лотерею, або перемога в конкурсі, або інше. Саме головне не здаватися і йти до кінця. Дорогим і цінним подарунком готовий порадувати вас грудень.

Сімейний гороскоп

2016 року для Стрільців першої декади приготовлено багато спілкування з близькими і рідними. Тільки весь період легким бути не обіцяє, тільки це дуже важливо для вас. В кінці літа ви можете очікувати багато роботи, тільки при цьому не варто забувати про свою сім’ю. Частіше відвідуйте батьків і грайте з діточками. Вам це принесе тільки радість.

У другій декаді вам треба приділити увагу не тільки собі, але і своїм близьким. Стрільці можуть зайнятися оновленням гардероба або облаштуванням житла. Під знаком турботи про свого партнера повинна пройти друга половина року. Стрільці повинні дати можливість своєму партнеру самостійно вирішувати накопичені проблеми, а от від вас буде вимагатися тільки підтримка.

Якщо ви народилися в третій декаді, то варто зайнятися вирішенням проблем, які пов’язані з домом. Оскільки проблем у вас буде дуже багато, то вирішувати їх доведеться поступово. Це може бути зміна декору будинку, ремонт квартири і так далі. Не варто розтягувати час виконання. Якщо у вас буде правильний підхід, то ви зможете порадувати не тільки себе, але і своїх близьких. Якщо у вас накопичилося купа непотрібних речей, але їх треба відразу викинути.

Гороскоп здоров’я

Перша половина року у Стрільців повинна пройти в турботах про стан здоров’я. Велику увагу треба приділити харчуванню. Не варто вживати алкоголь і курити сигарети. Стрільцям треба їсти більше продуктів, які містять багато кальцію. Тоді це допоможе зміцнити ваші кістки, які можуть бути зоною ризику в 2016 році.

Якщо ви народилися в другій декаді, то неабияк життя вам може зіпсувати перевтома. Так що спробуйте уникати важкої роботи і навантажень, так само не варто переохолоджуватися. Стрільці повинні уникати сильних фізичних і душевних навантажень. Рекомендується займатися спортом і відвідувати лікарів.

Якщо ви народилися в третій декаді, то у вас можуть виникнути проблеми з шлунком. Сюди ж можна віднести проблеми в роботі ендокринної системи. Так що лікаря треба відвідувати відразу ж. Є варіант придбання путівки в санаторій. Такі проблеми у Стрільців можуть бути викликані розладнання нервової системи. Стрільцям треба частіше відпочивати.

Для того щоб поліпшити собі настрій, спробуйте поміняти собі імідж або почати відвідувати салони краси. Найголовніше правило – мислити позитивно. Тільки після цього до вас прийде спокій та рівновагу. А ось Стрільці старшого віку можуть мучитися від мігрені або серцево-судинної дистонії.