Глоба Павло Павлович: передбачення на 2016 рік

Глоба Павло Павлович: передбачення на 2016 рікВашій увазі представляється важлива інформація, а точніше, передбачення Павла Павловича Глоби на 2016 рік щодо загальної ситуації в світі. Павло Глоба – це людина, яка безпомилково пророкує майбутнє держав на підставі розташування планет. Він займається магією і астрологією. Спеціаліст висуває свої припущення шляхом складання астрокарт.

Його популярність тримається на піку вже два десятки років. Цей факт підкреслює безпомилковість його прогнозів. Астролога вірять, і на те є вагомі підстави.

Скептики та критики говорять про те, що більшість передбачень великого мага приховують в собі скоріше результати психологічного аналізу та вміння переконувати людей, ніж астропрогноз. Вони впевнені, що варто лише вміти правильно робити висновки, зіставляти дані і красномовно говорити, щоб перетворити домисли в магічний дар.

Що б не говорили критики, для багатьох ясновидіння Павла Глоби – точка відліку для складання власної думки про події.

Події, передбачені астрологом, вже здійснилися:

 • катастрофа в Чорнобилі;
 • розпад СРСР;
 • відставка Єльцина;
 • прихід до влади Путіна;
 • теракт 11 вересня 2001 року в Штатах;
 • економічна криза 2008 року;
 • військові конфлікти у світі;
 • приєднання Криму до Росії.

Астрологічний прогноз для світової спільноти

Як повідомляє ясновидець, для планети сьогоднішній час – занадто важкий. Зміни відбуваються з блискавичною швидкістю, за якої важко наздогнати. Карта світу суттєво змінитися. Астролог стверджує, що в майбутньому році сузір’я демонструють войовничу локацію. Розвиток глобального військового протистояння цілком може бути. Прогнози Глоби на 2016 рік для Росії стверджують, що керівництву країни слід з особливою увагою поставитися до того, що говорять планети.

В результаті економічної кризи в 2016 році, вплив Європейського об’єднання та Сполучених Штатів на політичній арені світу істотно послабитися. Фінансове стану багатьох країн в цьому році буде в занепаді. Однак, після 2016 року економічна картина світу стане краще.

Вже сьогодні політика багатьох країн досить суперечлива. Також деякі країни Євросоюзу ведуть гру сприяння зі Штатами. В результаті цього в очах партнерів країни Європейського суспільства виглядають ненадійно. Глоба прогнозує, що наступного року економіка західного Європейської держави похитнеться ще більше.

Валютна ситуація

В даний час у Європи істотні труднощі грошового характеру з Грецією. Англія заявляє, що вона хоче піти з альянсу. Вже сьогодні видно передумови для неблагополучного майбутнього західних країн.

Америка в майбутньому році буде терпіти труднощі у результаті демонстрацій і мітингів. Простий народ повстане проти бездарної політики власної влади і вийдуть на вулиці, щоб протестувати проти чинного ладу.

Валютний ринок очікує крах. Долар знеціниться. Істотно зміцниться китайський юань. Ціна за барель нафти після початку 2016 почне зростати.

Глоба прогнозує економічну депресію в Америці. Спад ціни долара, внутрішні політичні конфлікти, втрата довіри до влади з боку народу спричинять за собою фінансові труднощі.

Для Європейських держав передбачення на 2016 рік Павла Глоби досить песимістичні. Але все, що відбувається на планеті в майбутньому році буде непередбачуваним і неоднозначним. Євросоюз очікує крах. Розпад Євроспільноти призведе до створення декількох окремих об’єднань.

Прогнози для Росії

За твердженням астролога, Росія на загальному тлі буде мати певні привілеї. Вона подолає всі економічні труднощі. Вона збереже свою міць, завдяки:

 • автентичному менталітету;
 • широким територій;
 • солідним запасах корисних копалин.

Все це дасть можливість вітчизні переступити через труднощі і виявитися гідним переможцем у непростий нинішній ситуації.

У майбутньому році Федерація і ще кілька держав створять міцний Євразійський союз, який допоможе вийти світу з кризи.

За твердженням астролога, Росію чекає цікава доля. Вона може вплинути на політику інших держав, без безпосередньої участі. Так Російська Федерація припинить бути гравцем на політичній арені, але стане суддею світового масштабу і зможе вершити долі багатьох країн.

Розквіт Росії і імперську владу астролог обіцяє тільки на початок 2020 року. До цього часу, вітчизну, як і інші світові країни, буде перебувати в глибокій депресії. Проте ця нова Росія почнеться з нового правителя. З передрікання астролога, новий правитель – це людина масштабу Петра Першого. Реформатор високого зросту з великими планами на країну.

Прогноз для українців

Повідомляє Глоба прогноз на 2016 рік і щодо України. Варто відзначити, що кілька років раніше ясновидець пророкує нинішній конфлікт. Для України його прогнози песимістичні. Павло Павлович стверджує, що фінансові труднощі країни посиляться. З’явиться ризик ще однієї революції. Світу чекати не доводиться. Астролог не може точно сказати, коли скінчиться війна.

Все частіше українці стануть замислюватися про те, чи потрібен їм Євросоюз. І знову будуть мріяти об’єднатися з Росією.

Економічно Україна так само залежна від Росії. Тісно сплетені спільні корені і фінансові потоки не дозволяють розділитися країнам. Вихід із кризи можливий лише в разі об’єднання слов’янських держав. Однак українці проти такого об’єднання. Як буде розвиватися ситуація? Час покаже. До Євросоюзу Україна не увійде.

Росіянам в цій ситуації астролог рекомендує підготуватися до того, що життя буде нелегка, але весела. Кожен зможе стати лідером та здійснити великі прориви, стати відомим і зробити значущі для відкриття планети. Головне – наполегливо працювати, жити на благо суспільства і сподіватися на краще.

Читайте також:

» Тамара Глоба: передбачення на 2016 рік

» Що буде з Європою в 2016 році

» Пророкування про Росії на 2016-2020 роки