Гірськолижні тури на Новий рік 2016

Гірськолижні тури на Новий рік 2016

Гірськолижних турів дуже багато. Є варіанти поїхати в Карпати, Фінляндію, Австрію, Болгарію і так далі. Загалом, чого душа робить – то і вибирайте. У кожному з цих турів пропонується своя програма, веселощі, кафе і багато іншого.

Якщо ви плануєте, відпочинок з дітьми, то не варто переживати що діти не зможуть разом з вами покататися на трасах. Адже тут є спеціальні доріжки, як для професіоналів, так і для новачків. Для дітей відведена спеціальна дорога, де можна не боятися, що дитину зіб’ють або він покалічитися.

Гірськолижні курорти Фінляндії пропонують на вибір багато трас в різних містах. Тут так само можна зняти дерев’яний будиночок, і ніжитися в теплі біля каміна, попиваючи глінтвейн або трав’яний чай. Далі можна відправитися на одну з екскурсій.

Оскільки Фінляндія славиться своїми традиціями, то ви прокотитеся в упряжці з оленями, відвідайте будинок Санта Клауса і насолодитися шикарними і просторими видами природи. Якщо говорить про туреччину, то варто згадати курорт під назвою Крталкая. Тут немає палючого сонця і моря, зате є чистий та кришталевий сніг.

Ви побачите гірськолижні спуски будь-якої складності і насолоджуйтеся кожною хвилиною. На сході Туреччини перебувати курорт Сарикамиш. Він розташований в 50 км від аеропорту Карса. Дане місце оточене заповідними сосновими лісами і розташовується в серці гірських хребтів.

Покататися у Сарикамиш можна з 20 жовтня по 15 квітня. Цей курорт дуже перспективний і швидко розвивається. Туристи з кожним роком все частіше сюди приїжджають і не хочуть залишати казкове місце.

Гірськолижний курорт в Австрії Бад Гастайн так само радує своїх туристів. Він розташований в долині Гастайнерталь. Тут вважаються модернові високошвидкісні підйомники, старовинні готелі та сучасність.

Разом з родиною ви насолодитеся прекрасним Новим роком, покатаєтеся на лижах або ковзанах, скуштувати традиційну кухню і просто побачите, наскільки весело тут може бути. Інший мальовничий курорт Австрії це Гоїнг. Він розташований між курортом Вільдер і Китцбюэльскими Альпами. Деякі туристи переконані, що саме в цій гірській місцевості знаходяться найкрасивіші пейзажі і Новий рік тут можна відзначити самим шикарним чином.

Чарівні зимові ландшафти і маршрути для гостей містечка – це саме чудове, що може бути. Осядете в одному з готелів і насолодитися тишею і спокоєм зимовими вечорами.