Ford Focus RS (2016-2017) — фото та перші подробиці про новий Форд Фокус RS 3

Ford Focus RS (2016 2017) — фото та перші подробиці про новий Форд Фокус RS 3

Особа в трикутниках. Деякі за спиною говорять про фокусі від компанії форд. Досі не зрозуміло, в чому суть даної фішки, чи може це просто дизайн, але відверто кажучи це рішення сподобалося багатьом. Але в моделі нового покоління особа дещо змінюється звичним нам трикутниках на трапецієподібну грати радіатора.

Хоча свою «мускулатуру» модель зберегла. Все так же красень Ford Focus привертає до себе увагу тих, хто любить просторі автомобілі, у яких достатньо сили не просто їхати по трасі, але робити це елегантно і красиво. Так, швидкістю дана модель не обділена, хоча і раніше вона змушувала замислитися.

Тільки уявіть, їхати по трасі при швидкості 180 кілометрів на годину, а відчуття таке, що їдеш на велосипеді. Модель дійсно те, що потрібно, але чому все ж нас повинен цікавити новий форд фокус RS3? Що в ньому такого особливого? Перше, на що звертаємо увагу, це на повний привід автомобіля. З одного боку, цей відмітний нюанс робить автомобіль всюдиходом, який виручить в будь-який час року, сезону і місцевості.

Так, по витраті палива дещо збільшений, але за якістю своєї роботи виправдовує цей меленький недолік. У салоні перше, що кидається в очі-це дещо видозмінена панель приладів. Є деякі прилади, які виправдали свою присутність, але з’явилися і нові, які, передбачається, відкриють більше додаткової інформації для водія, наприклад, датчик температури масла, і турбін.

Говорячи про силових агрегатах, то тут виділяється той аспект, що в даному фокусі є 320 кінських сил, при всьому тому, що двигун тут встановлено чотири циліндра, і має обсяг 2300 кубічних сантиметрів. В принципі, це реально відмінне серце, яке стоїть далеко не в кожному автомобілі нового покоління. В даному німецькому дітище стоїть саме такий двигун. Але нас передусім цікавить одне питання, яка ж ціна на дану модель?

Так, відповісти відразу на це питання при всьому своєму бажанні не вийде. Вся справа в тому, що поки, остаточна його вартість нікому не відома. Але є припущення, що коштувати він буде приблизно 40000 американських доларів. Ось вам і фокус, все красиво, але на жаль, не дешево. Хоча справжні цінителі реально відмінного автомобіля скажуть, що воно того варто. Щож, подивимося, що нам принесе його поява на реальному автомобільному ринку.