Фінансовий і любовний гороскоп Стрільця на 2016 рік Мавпи. Стрілець

Фінансовий і любовний гороскоп Стрільця на 2016 рік Мавпи. СтрілецьПротягом 2016 року ставте перед собою амбітні цілі. Нові горизонти можна відкрити завдяки співпраці в громадських справах. Друзі вас не підведуть. Пропонуємо вашій увазі загальний, фінансовий і любовний гороскоп Стрільця на 2016 рік Мавпи.

Знак Зодіаку Стрілець

Період: 23 листопада — 21 грудня

Планета-покровитель: Юпітер

Стихія: вогонь

Загальний любовний гороскоп

Згідно з любовним гороскопом на 2016 рік, негаразди в особистому житті можливий з січня по липень на ґрунті фінансових труднощів. Зусилля з боку друзів і взаємна повага допоможуть згладити ситуацію. Якщо ви не зможете піти на компроміс з коханою людиною, ви ризикуєте розлучитися з ним назавжди.

Сміливо приймайте залицяння в кінці липня аж до середини вересня. У цей період сприятливий час для курортних романів. Частіше відвідуйте людних місць у вересні та жовтні. Ваша привабливість у поєднанні правильно себе подавати будуть, магнітом манить представників протилежної статі. Найбільше знайомств зірки пророкують Стрільцям в січні, березні-квітні, серпні-жовтні. Любовний гороскоп для Стрільця на 2016 рік Мавпи рекомендує вам вступати в шлюб у травні або серпні.

Сім’я і дружба

Протягом 2016 року домашня атмосфера майже завжди буде приносити задоволення і радість. У квітні-червні і в кінці вересня ви можете вступити в конфлікт з молодшим поколінням через бажання дітей бути самостійними. Дайте своїй дитині мудра порада – він у ньому дуже потребує. А якщо ваші діти в цьому році закінчують школу, вивчіть зміни в ЄДІ в 2016 році.

Важливі починання сплануйте на лютий, березень, серпень кінець жовтня – початок листопада. У період з січня по травень у вас з’явиться можливість поліпшити свої житлові умови. Нестандартні рішення Стрільцям доведеться приймати в першій половині року. Крім того, з січня по червень відносини з партнерами пройдуть чистку. Вам остаточно стане зрозуміло, хто є хто у вашому оточенні. З кращим другом, родичами і з відданими однодумцями відносини залишаться колишніми. Нові контакти з’являться з липня. Ви будете пов’язані спільними інтересами і спільними поїздками з новими знайомими.

Якщо в 2016 році ви плануєте обзавестися сім’єю, вивчіть весільний гороскоп на 2016 рік.

Гороскоп фінансів і кар’єри

Фінансовий гороскоп Стрільця на 2016 рік Мавпи прогнозує залишення в збереженні колишніх доходів і їх джерел. Середина серпня – кінець серпня гарний час для Стрільців, які хочуть змін в житті. Проявіть уважність при оформленні кредиту. У кредитному договорі можуть міститися двозначні формулювання.

Згідно фінансовому гороскопом на 2016 році, в січні і лютому у вас можуть виникнути перешкоди у вирішенні робочих питань. Вас чекає велика кількість відряджень і робота з паперами. Січень-травень – час закулісних інтриг з боку ваших колег. Липень буде перебувати під впливом Білій Місяця, і ви відчуєте себе захищеним від всіляких негараздів. Найперспективнішими в рік Вогненної Мавпи стануть проекти, пов’язані з мистецтвом, медициною, творчістю, розвагами, обслуговуванням, а також з будівництвом і нерухомість. Стрільцям, які працюють у сфері науки, викладання, транспорту, мас-медіа, торгівлі і міжнародних відносин, доведеться зіткнутися з низкою труднощів.

Гороскоп здоров’я

Якщо любовний гороскоп Стрільця на 2016 рік Мавпи прогнозує досить благополучний розвиток подій, то до здоров’я варто ставитися уважно. Не забувайте підтримувати себе в тонусі. Таке ставлення до свого здоров’я обов’язково в цьому році. Ваш організм при вашій підтримці успішно відновлюватися. Навесні зміцнюйте імунітет, і хронічні захворювання вас не потурбують. Настрій завжди буде хорошим, якщо ви не будете вести сидячий спосіб життя.

Профілактичні заходи вам підуть на користь завдяки Сатурну в Скорпіоні. Намагайтеся розслаблятися і по можливості уникати стресів. Філософське ставлення до життя надасть вам неоціненну допомогу в складних ситуаціях. Практикуйте медитацію і робіть вилазки на природу. У першій частині року бережіть систему травлення і уникайте статевих захворювань. У серпні настане сприятливий період для обстеження печінки. Кінець квітня – червень – час починати вести здоровий спосіб життя.

Також рекомендуємо вашій увазі нумерологічний гороскоп на 2016 рік, який містить чимало корисної інформації.

Стрілець-жінка

Під впливом Висхідного Вузла на перший план вийде громадська життя. Впевненість у своїх силах і зосередженість ви відчуєте під впливом Сатурна.

Ви зможете подолати свої таємні страхи і відчути віру у вищі сили. Жартівливе ставлення до проблем виручить жінок-Стрільців у першому півріччі. Вирішувати нагальні питання вам буде під силу. Навчіться розумно витрачати енергію і правильно оцінювати свої можливості.

Друга половина року за підтримки Юпітера подарує вам успіх в ще незвіданих сферах і дасть поштовх до подальшого розвитку. У січні-липні завдяки Марсу вам вдасться визначити, де щирі, а де фальшиві відносини. Мотиви вашого оточення будуть розкриті, і з ілюзіями доведеться розлучитися. У періоди негараздів вас захистить Біла Місяць у Стрільці, яка буде вашим ангелом-охоронцем.

Не забудьте також вивчити гороскоп Василини Володіної на 2016 рік.

Стрілець-чоловік

Бажання самоствердитися в соціумі не буде залишати вас протягом усього року. Майте на увазі, що ціна успіху може бути велика, а шлях до нього непростий. Утримайтеся від перевтоми, інакше ви ризикуєте втратити здоров’я. З травня напруга поступово буде слабшати. Не втрачайте пильність і обачність. Любовний гороскоп для Стрільця на 2016 рік Мавпи прогнозує можливість розриву стосунків у січні та у липні.

Друга половина року буде спокійніше, і ситуація почне стабілізуватися. Чоловікам-Стрільцям зірки обіцяють захоплення новими видами діяльності. Можете сміливо братися за втілення в життя своїх давніх ідей і проектів. Не розпорошуйтеся, доводити розпочате до логічного завершення і вас чекає успіх.

Також радимо почитати передбачення і прогнози Павла Глоби на 2016 рік.

Східно-зодіакальний гороскоп

Стрілець-Щур

В цьому році ваші заповітні мрії почнуть виконуватися. Найголовніше чітко визначте, чого ви хочете. Рік підходить для зміцнення контактів. Друзі підтримають вас у ваших проектах.

Стрілець-Бик

Фінансовий гороскоп Стрілець на 2016 рік Мавпи гарантує, що виявлену старанність у роботі завершиться успіхом. Відносини в любові будуть переживати періоди злетів і падінь. Залишитеся ви разом, або приймете рішення розлучитися – залежить від взаємної поваги.

Стрілець-Тигр

Найбільше часу в цьому році вам слід приділити дітям, які стануть вашим предметом гордості. Рік Вогняної Мавпи – сприятливий для укладання шлюбу. Підвищення в посаді на вас чекає у другому півріччі.

Стрілець-Кролик

Символ 2016 року пророкує вам переїзд або поліпшення житлових умов. Особистісний ріст буде успішним, особливо для працюючих у соціальній та освітній сферах. Багато любовних пригод ймовірно у другому півріччі.

Стрілець-Дракон

Завдяки своїй заповзятливості у вас з’явиться можливість придбати квартиру або машину. Активність і комунікабельність при підтримці друзів дозволять вам змінити рід вашої діяльності.

Стрілець-Змія

Згідно з китайським гороскопом на 2016 рік, флірт, багато спілкування і нові знайомства чекають на вас в 2016 році. Партнерство і співпраця будуть плідними. Кар’єрне зростання малоймовірне, але грунт готувати вже можна.

Стрілець-Кінь

Турботи про фінансовий стан будуть головними в цьому році. Втілюючи свої ідеї в життя, прислухайтеся до своєї інтуїції. Душевна близькість з чоловіком стане результатом постійного вдосконалення відносини.

Стрілець-Коза

До середини 2016 року ви будете зайняті виношуванням планів. Реалізацію задуманого краще всього планувати на вересень. Ви будете привертати увагу протилежної статі. Особисте життя стане для вас святом.

Стрілець-Мавпа

Приємні і бурхливі події чекають на вас в особистих відносинах. В результаті ви досягнете гармонії разом з партнером. Стимулом для творчого пориву стане громадська діяльність.

Стрілець-Півень

Пріоритетом у цьому році стануть ваші інтереси. Не слід приносити жертви заради збереження відносин з партнером. Будь-які поїздки будуть сприятливими.

Стрілець-Собака

Намагайтеся не забігати вперед. Мудрість і гнучкість свідомості – ваші ключі до успіху в 2016 році. Саме ці якості принесуть успіх в роботі і великі доходи. Рідні та близькі вас будуть підтримувати.

Стрілець-Свиня

В цьому році вас преображення. Успішними будуть змагання, любовні відносини і подорожі. Ви багато досягнете у всіх сферах життя.

Такий загальний, фінансовий і любовний гороскоп Стрільця на 2016 рік Мавпи. Зі свого боку бажаємо вам успіху, процвітання і любові!

На завершення рекомендуємо почитати, коли починається Китайський Новий 2016 рік і як його зустрічати.