Фінансовий і любовний гороскоп Лева на 2016 рік Мавпи. Лев

В рік Вогненної Мавпи намагайтеся вдосконалювати своє вміння спілкуватися. Це хороший час для навчання чому-небудь новому. Творче натхнення перейде в бажання бути в центрі загальної уваги. Пропонуємо вашій увазі загальний, фінансовий і любовний гороскоп Лева на 2016 рік Мавпи.

Знак зодіаку Лев

Період: 23 липня — 23 серпня

Планета-покровитель: Сонце

Стихія: вогонь

Загальний любовний гороскоп

Як свідчить любовний гороскоп на 2016 рік, перше півріччя 2016 року буде проходити під знаком кохання – романтика, подарунки, приємні зустрічі – все це буде у вашому житті. Союз з партнером буде ґрунтуватися на близькості за духом і спорідненості душ. Відносини, які Леви почнуть з червня по вересень, будуть ґрунтуватися головним чином на сексуальному потязі.

Восени ви з вашим коханою людиною можете перейти на новий рівень. Тепер ви будете більше довіряти один одному і ставитися з усією відповідальністю. Спілкування з половинкою буде найбільш інтенсивним в січні-березні, а також у листопаді-грудні. В цілому любовний гороскоп для Лева на 2016 рік Мавпи віщує тільки позитивний розвиток подій.

Сім’я і дружба

В рік Вогненної Мавпи зірки прихильні Левам у питаннях, пов’язаних з нерухомістю. Вдалим буде проведення робіт з фундаментального ремонту квартири або будинку. Січень-травень та серпень – прекрасний час для поліпшення житлових умов. У цей період можна сміливо здійснити переїзд або залишити рідний дім. Ймовірно, що у вашій родині буде поповнення. У другому півріччі не зайвим буде надати допомогу батькам. Обачність і самостійність дітей приємно здивують і не раз порадують вас протягом року.

Розширення кола знайомств і активне спілкування – одна з умов вашого особистісного зростання. Загальні інтереси будуть сприяти відновленню родинних зв’язків. З січня по кінець липня ваш коло знайомств зміниться. Велика ймовірність пліток излоупотребления вашою довірою в березні-квітні. В роботі проявіть особливу пильність: у першому півріччі ви можете зіткнутися з інтригами з боку недоброзичливців. Не розслабляйтеся в цей період ні на хвилину. Навколо вас гуртуються однодумці у лютому, червні та жовтні. Випадкові знайомі залишаться осторонь.

Гороскоп фінансів і кар’єри

Фінансовий гороскоп Лева на 2016 рік Мавпи віщує до середини липня внаслідок несприятливого протистояння Юпітера, Плутона і Марса ризик фінансових втрат і витрат. Велика ймовірність аварійних ситуацій. Не слід позичати гроші, укладати сумнівні операції і оформляти кредити. Протягом року у вас з’явиться неофіційні джерела доходу або прибуток від творчості.

В листопаді може несподівано вчинити значна сума грошей. Кінець лютого – вдалий час для пошуку нової, більш перспективної роботи. Кар’єрне зростання Львів у 2016 році буде успішним. Труднощі ви можете випробувати у лютому, червні та жовтні. У професійній сфері діяльності ви досягнете нового рівня з середини липня по грудень. Ставте амбітні і навіть недосяжні цілі і планомірно просувайтеся до них.

Гороскоп здоров’я

У Новий 2016 рік Вогняної Мавпи здатність вашого організму до відновлення не підведе. Захворювання можуть бути викликані виключно психосоматичними факторами. У зв’язку з цим намагайтеся боротися з песимізмом. Відвідуйте свята і вечірки, розширюйте своє коло спілкування. Тримайте під контролем свій артеріальний тиск. Виконуйте комплекс вправ для тазостегнових суглобів. Уважно поставтеся до стану печінки та підшлункової залози, а також жовчного міхура у першому півріччі. Намагайтеся не переїдати. У січні-лютому чекає неприємний сюрприз у вигляді запалення. У липні-вересні ви відчуваєте занепад сил і станете менш енергійними.

Лев-жінка

Бажання стабілізувати матеріальне становище і відчути себе незалежною у жінки-левиці з’явиться під впливом Сатурна. Вам доведеться надати своїм родичам і близьким право на особистий простір. Натхнення і творчість під впливом Юпітера в 2016 році будуть відігравати важливу роль у вашому житті. Успіх в особистих відносинах також вам забезпечений. У липні Юпітер буде перебувати у Львові і принесе представницям знака увагу і симпатії оточуючих. Час сприятливий для зміни іміджу.

У першій половині року ви будете цікавитися мистецтвом і психологією. Особливу обережність слід проявити у період з березня по листопад. Під впливом Чорної Місяця ви можете піддатися спокусі робити необдумані вчинки. Але не турбуйтеся, властиві вам етичність і благородство прийдуть на допомогу.

З січня по кінець липня активність проявить Марс у Терезах і під його впливом ви станете більше спілкуватися і усвідомлюєте необхідність підвищити рівень своєї освіти. Рік приготував жінкам-Левам безліч цікавих поїздок і перешкоди бюрократичного характеру. У грудні ви відчуєте, що для вас вигідно, а що ні.

Лев-чоловік

Ви зіткнетеся з життєвими реаліями в гонитві за складними концепціями і високими ідеалами. В результаті вас чекає розчарування. Символ 2016 року — Мавпа обіцяє вам велику кількість поїздок у першому півріччі. На роботі наступить не найкращий час для прояву ініціативи з вашого боку. При цьому з’явиться безліч додаткових робочих завдань.

З січня по квітень краще зайняти вичікувальну позицію. Зліт по соціальних сходах відбудеться з травня по липень завдяки чітко сформованої мети і якостям лідера. Чоловікам-Левам зірки радять займатися своєю справою. Інтуїція вас не підведе в січні, лютому та у серпні-грудні.

Східно-зодіакальний гороскоп

Лев-Щур

Заняття благодійністю і милосердя стануть вашим головним зброєю. Вам належить активну участь у суспільному житті. Кар’єра для вас важливіше сім’ї. Любовний гороскоп для Лева на 2016 рік Мавпи не передбачає якихось яскравих подій на особистому фронті у цей період.

Лев-Бик

Прагніть використовувати свої навички і можливості на всю потужність. Над партнерськими відносинами доведеться багато і наполегливо працювати. Приборкайте свій егоїзм і живіть з коханою людиною спільними інтересами.

Лев-Тигр

Друзі вас будуть підтримувати протягом року. Перше півріччя внесе визначеність у ваше особисте життя: ви зробите вибір. Друге півріччя порадує успіхами в кар’єрі.

Лев-Кролик

Всі зусилля, які ви доклали для вирішення домашніх проблем, виправдають себе. Середина року принесе безліч радісних моментів і яскравих подій. Намагайтеся не ризикувати і не брати участь в авантюрах.

Лев-Дракон

Друзі нададуть вам підтримку в цьому році. Підніміться над буденністю у відносинах з родиною і коханою людиною. Пам’ятайте, що прості шляхи вирішення проблем можуть бути неправильними.

Лев-Змія

Вам вдасться розвинути сильні сторони своєї особистості і зміцнити своє матеріальне становище в першій половині року. Доленосна зустріч або гармонійні відносини очікують у другому півріччі.

Лев-Кінь

Постійна робота над собою і енергійність у вирішенні робочих питань принесуть вам повагу, кар’єрне зростання і стабільне матеріальне становище. Проводьте більше часу з коханою людиною і спробуйте поменше змагатися з ним. В цілому любовний гороскоп Лева на 2016 рік Мавпи обіцяє благополуччя в особистому сфері.

Лев-Коза

Що б не сталося, залишайтеся собою. Природне чарівність і творчий підйом допоможуть подолати всі перешкоди. Душевний захват буде викликаний насиченою особистим життям.

Лев-Мавпа

Сильною стороною вашої особистості стане вміння працювати спільно для загального блага. Душевна рівновага настане у другому півріччі.

Лев-Півень

Рік буде відзначений виконанням багатьох ваших заповітних бажань. Коло вашого спілкування розшириться внаслідок активного соціального життя. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу.

Лев-Собака

Тільки завдяки ретельній підготовці ви зможете здійснити свої кар’єрні амбіції. Творчі задуми добре здійснювати на дозвіллі.

Лев-Свиня

Ваше фінансове добробут вийде на якісно новий рівень. Широкі можливості відкриються у другій частині року. В особистісному зростанні вас чекає успіх.

На завершення рекомендуємо детально вивчити календар пам’ятних і ювілейних дат 2016 року.