Фінансовий і любовний гороскоп Діви на 2016 рік Мавпи. Діва

Протягом 2016 року вас буде турбувати питання фінансового благополуччя. У першому півріччі ви будете брати активну участь у суспільному житті. Проблеми внутрішнього світу вийдуть на перший план у другій частині року. Пропонуємо вашій увазі загальний, фінансовий і любовний гороскоп Діви на 2016 рік Мавпи.

Знак Зодіаку Діва

Період: 24 серпня — 22 вересня

Планета-покровитель: Меркурій

Стихія: земля

Загальний любовний гороскоп

Нептун, Плутон і Уран будуть сприяти пізнанню нових граней любові. Згідно з любовним гороскопом на 2016 рік, у вас з’явиться можливість відкрити нові сторони у відносинах з коханою людиною.

Любовний гороскоп для Діви на 2016 рік Мавпи рекомендує представникам цього знаку не боятися прийдешніх змін, а просто довіритися життя. Ви зможете відкрити для себе красу романтики, сексу і отримувати задоволення від стосунків з партнером.

Взимку може статися непередбачене: чи ваші стосунки з коханим охолонуть або ви вирішите бути завжди разом. Будь-які таємні справи і інтриги в період з березня по листопад не увінчаються успіхом. Липень з допомогою Білої Місяця дасть вам відчуття крил за спиною. Не зовсім сприятливо обставини складуться з кінця липня до початку вересня.

Потреба в самореалізації змусить Дів проявити наполегливість по відношенню до близьких людей. Постарайтеся не піддаватися уколи ревнощів – ви пошкодуєте про це зовсім скоро.

Сім’я і дружба

Домашнє вогнище буде викликати почуття задоволення і відчуття щастя в першому півріччі. Завдяки тому, що будинок – ваш надійний тил, щоб не трапилося, ви будете перебувати у впевненості з приводу світлого майбутнього. Проявіть пильність взимку: можуть виникнути несподівані труднощі з нерухомістю. У лютому, квітні і жовтні будьте готові до з’ясування відносин з чоловіком з приводу допомоги по дому.

Поліпшення житлових умов бажано планувати навесні. Як можна більше часу проводите з дітьми. Юпітер допоможе у виконанні бажань у першому півріччі. У середині липня старі друзі будуть частіше відвідувати вас. Нові знайомства також з’являться в рік Вогненної Мавпи.

У зимові місяці вам стане зрозуміло, що необхідно в собі змінити, а що доопрацювати. Друга половина року буде позначена впливом Білій Місяця. В результаті ви відкриєте для себе нові можливості відпочинку і творчості. Цілком можливо, що ви проявіть інтерес до живопису чи музики. Кінець літа і початок осені ваша сила переконання досягне небувалих висот, і друзі не зможуть вам ні в чому відмовити.

Якщо ви плануєте завести сім’ю в 2016 році, дізнайтеся, чи підходить 2016 рік весілля чи ні.

Гороскоп фінансів і кар’єри

Фінансовий гороскоп Діви на 2016 рік Мавпи настійно рекомендує вам в 2016 році навчитися заробляти гроші своєю працею. Крім того, постарайтеся правильно співвідносити доходи і витрати. У першому півріччі під впливом Марса ви можете повести себе імпульсивно у фінансових питаннях. Тримайтеся міцно за своє джерело доходу. Хороша прибуток можлива тільки за умови, що ви виберете конструктивну лінію поведінки.

Ретроградний рух планети Юпітер у січні-лютому та грудні не буде сприяти успішному працевлаштуванню та старту нових проектів. Зимові місяці найкраще присвятити перегляду своїх ідей і планів і внести в них зміни.

Згідно фінансовому гороскопом на 2016 рік, ваше ставлення до роботи можуть змінити події лютого, червня і до жовтня. Спробуйте змінити коло спілкування, і ви зможете самореалізуватися без проблем. Поїздки і важливі починання плануйте на кінець липня – початок вересня. У цей період придбання транспортного засобу буде вдалим.

Гороскоп здоров’я

Уважно поставтеся до свого здоров’я в січні-лютому – це період загострення хронічних захворювань. У вас можуть виникнути проблеми з кровообігом, серцем і очима. Ймовірно поява судорог та спазм судин. Емоційні сплески і сумніви у березні-листопаді викличуть нервове перенапруження.

Бережіть психіку і не зациклюйтеся на песимістичних настроях. Не вживайте гостру їжу і виключіть міцні напої. Постарайтеся частіше слухати улюблену музику і дивитися комедії. Не зайвими будуть прогулянки на природі і відвідування галереї. Не порушуйте режим сну.

Також рекомендуємо вивчити нумерологічний гороскоп на 2016 рік Мавпи.

Діва-жінка

Любовний гороскоп Діви на 2016 рік Мавпи каже, що Уран і Плутон перетворять вас не тільки в романтичну, але й пристрасну вдачу. Ви захочете піти в круговороті незвичайних відносин і отримати нові яскраві враження. У цей період не виключаються любовні романи і темпераментні сварки з партнером.

У березні вам будуть часто надавати знаки уваги представники протилежної статі. Квітень стане місяцем повного прояву вашого магнетизму в спілкуванні. Це може викликати ревнощі вашого улюбленого людини. Будьте готові до непередбачених витрат у квітні-червні. Швидше за все, витрати будуть носити форс-мажорний характер, але це може істотно позначитися на вашому матеріальному добробуті.

В середині літа ви захочете побути з собою наодинці. Не соромтеся сказати про це друзям. Час самотності Діви можуть використовувати на виконання своїх особистих бажань.

Не забудьте також почитати гороскоп на 2016 рік від Василини Володіної.

Діва-чоловік

Рік Вогняної Мавпи в сфері відносин з коханою для Діви-чоловіки буде нагадувати американські гірки. Любовний гороскоп Діви на 2016 рік Мавпи рекомендує вам частіше виступати з ініціативою в особистих питаннях, і ви побачите, які чудові плоди це дасть.

Затишшя в особистому житті настане влітку під впливом Харона і Сатурна. В кінці літа і на початку осені ви відчуєте, що вам під силу впоратися з будь-якою перешкодою під впливом Марса.

Осінь – найкращий час для реалізації проектів, пов’язаних з фінансами. Труднощі в спілкуванні можуть виникнути у представників знаку в грудні. У цей період позбавтеся від суб’єктивізму і зайвої самовпевненості.

Рекомендуємо також вивчити передбачення Павла Глоби на 2016 рік.

Східно-зодіакальний гороскоп

Діва-Щур

Весна – сприятливий період для укладення перспективних угод і договорів з партнерами по бізнесу. Для деяких – це час підписання вдалого шлюбного контракту.

Діва-Бик

На початку року доля випробує вас на міцність. У вас з’явиться більше робочих зобов’язань. Постарайтеся бачити серцем, а не очима.

Діва-Тигр

Можливість здійснити навіжені вчинки у вас з’явиться на початку літа. Згідно з китайським гороскопом на 2016 рік, це гарний час для романтики. Любовний гороскоп для Діви на 2016 рік Мавпи попереджає, що експерименти в інтимній сфері не повинні перетинатися з роботою.

Діва-Кролик

Виховання дітей та житлові питання будуть актуальні в першій половині року. В кінці року ви можете раптово закохатися, але це не дуже добре позначиться на ваших взаєминах з дітьми.

Діва-Дракон

Абітурієнтів і студентів чекають успіхи в першій половині року. Головне завдання 2016 року – створити гармонійні стосунки в будинку і в сім’ї. Не закидайте заняття творчістю.

Діва-Змія

Зима – час перегляду способів заробітку грошей. Навесні буде спостерігатися розширення кола спілкування. Не забувайте про батьків.

Діва-Кінь

Скористайтеся своєю ініціативністю в поєднанні з вірою у власні сили, і про ваших талантах дізнаються. Проведіть експерименти із зовнішністю. Пробуйте нове амплуа і набирайтесь досвіду.

Діва-Коза

Від того, як ви зможете себе подати, буде залежати успіх в бізнесі. Володіння іноземними мовами відкриє нові можливості і широкі перспективи.

Діва-Мавпа

На початку року вам доведеться змінити плани. Тим не менш, це виявиться на краще. Співпраця з друзями в діловій сфері приречене на фінансовий успіх.

Діва-Півень

Наполегливість і цілеспрямованість – дві складові успіху. Спілкування з потрібними людьми буде корисним. Від ділових пропозицій відмовлятися не рекомендується.

Діва-Собака

Ви зможете вирішити всі проблеми, якщо будете відкриті. Пливіть за течією. У першому півріччі участь у заходах і конкурсах буде успішним. Фінансова допомога не змусить себе довго чекати.

Діва-Свиня

До подій цього року вам слід виробити філософське ставлення. Найбільш успішними будуть ті, хто має досвід роботи за кордоном і вміє вести філософські бесіди.

На завершення рекомендуємо вивчити Місячний календар на 2016 рік. Він допоможе зробити життя більш успішної та гармонійної.