Фільми жахів 2016 року

У сучасному насиченому інформацією світі, вже рідко зможеш хоч чим-небудь здивувати. Вивчення океанів, постигание таємниць людського тіла, польоти в космос – все це ставить у глухий кут планку нашої уяви. І як же в такому середовищі можна випробувати нові відчуття? На щастя, існує така робота, знімати кіно. А особливе місце в цьому терені займають жахи. Режисери дозволяють нам зануритися в абсолютно нову, інтригуючу і часто містичну атмосферу – саме те, чого часом не вистачає в звичайному житті. Можливість не на жарт злякатися – хто б міг подумати, що за подібне колись почнуть платити гроші. Але як би там не було, зараз саме так і відбувається. Цей жанр кіно має величезну кількість фанатів, і нижче ми представимо вам невелику підбірку жахів 2016 року і 2015 року, щоб вам було що подивитися.

Дівчина на фотографіях

Фільми жахів 2016 року

Режисером цієї стрічки є Нік Саймон, який здобув перші промені популярності в якості сценариста фільму «Піраміда». Сюжет цього фільму крутиться навколо дівчини, яка живе у звичайному, якщо навіть не сказати меланхолічність у містечку Спирфиш. Звичайні, нічим не примітні будні раптом різко закінчуються, коли їй стали приходити фотографії з зображенням убитих жінок. Спочатку їй здавалося, що це лише дурна витівка кого-небудь з місцевих, проте час минав, а фотографії продовжували приходити. Тепер вже починало здаватися, що всі ці вбивства реальні, а з нею починають відбуватися дивні події… Зможе головна героїня повернутися до свого нормального життя, або ж стане моделлю для однієї з таких фотографій?

Остання дівчина

Фільми жахів 2016 року

Чи це особиста пристрасть режисерів, або ж дійсно фільми стають більш страхітливими, коли в головній ролі дівчина? Про це потрібно запитати та молодого режисера цієї стрічки, Тайлера Шилдса.

Але, як би там не було, в цьому фільмі буде розказана історія молодої дівчини під ім’ям Кем. Часом навіть самі звичайні події можуть перетворитися в те, що назавжди розділяє життя на «до» і «після». Так і сталося з головною героїнею цієї картини, яка волею випадку опинилася втягнута в жорстоку м’ясорубку. Вирушивши в похід з друзями, вони навіть і думати не могли про те, що за ними почнеться полювання. На щастя чи горя, Кем вдалося не тільки вижити, але і помститися вбивці її друзів. Вона змогла забути цю душевну травму і знову почати жити нормальним життям. Однак ці події виявилися не останньою пригодою в житті головної героїні – вона змогла відчути, що за нею знову вийшли на полювання. Чи зможе Кем знову залишитися переможцем, або ж на цей раз їй уготована доля її друзів?…

Бігти до смерті

Фільми жахів 2016 року

Як же можуть обійтися новинки жахів 2015 і 2016 року без фільму про зомбі? Стали вже можна сказати побитою темою, фільми про зомбі все ж привертають увагу глядачів в першу чергу за рахунок того, що є можливість подивитися, як «герої» мужньо борються з ходячими боксерськими грушами.

Режисером цього фільму виступив Закарі Реймлан, а у фільмі ключовими персонажами є Девід і Мег. Як зазвичай – мирний початок з щасливою парою. Хороша робота, прекрасний будинок і відмінні відносини. Здавалося б, чого ще можна бажати? Проте ідилія не може тривати вічно. Відправною точкою до хаосу, яка погубила обидві їх життя, стала дивна біль у плечі дівчини. Їй ставало з кожним днем все гірше, однак цей негативний момент з лишком компенсувала новину про вагітність дівчини. Забувши про все на світі, щасливий Девід поспішив поділитися цією новиною зі своїм другом, під келих пива. Однак, в цей момент почали відбуватися дивні речі. Повернувшись з-за підозрілого дзвінка своєї дівчини, Девід зміг помітити, що люди навколо вели себе дуже дивно. Прибувши додому, він побачив, як двоє поліцейських витягли його дружину на вулицю, і прострелили їй живіт. Поза себе від горя він забув про все на світі, і йому стало плювати навіть на те, що місто повільно, але вірно перетворюється на справжнє місто живих мерців ….

Після смерті

Фільми жахів 2016 року

Режисерами цієї картини стали одразу дві людини – Робін Шмідт, і Гез Медингер.

Прокинувшись на невідомому пляжі, Робін не могла згадати, як вона тут опинилася. Думки плуталися, але одне було виразно відчутно – холод, пробиравший до кісток, здавалося, прагнув заморозити саму душу. Крізь холод і страх вона змогла знайти в собі сили піднятися і пошукати укриття. Те, що вона не могла намацати у себе пульс, додало цій ситуації ще більшою дивацтва. Однак, трохи пройшовши, вона змогла побачити будинок, у вікнах якого горіло світло. Займалися сексом люди всередині запевняли її в тому, що вона потрапила в пекло, а що кружляють навколо них згустки диму – справжнісінькі демони. Ситуація трохи прояснялася і вона зрозуміла, що знаходиться ні в пеклі, ні в раю, та на землі. Це місце здавалося справжнім чистилищем. Але як вони туди потрапили? І що це за дивний маяк, який стоїть в дали, і до якого неможливо дістатися? Чи зможуть хлопці повернутися, або ж вони назавжди залишаться в цей богом забутому місці?

Гордість, упередження і зомбі

Фільми жахів 2016 року

Фільми жахів 2015 і 2016 року поповнюються ще однією зомбі-стрічкою. Правда цього разу місцем дії стане Англія, у вікторіанську епоху. Чи стане це творіння типовим трешовым фільмом про протистояння бравих людей і безглуздих зомбі, або ж режисер Берр Стирс зможе дати цього жанру друге дихання?

Жити в Англії було непросто, особливо коли за тобою полювали кровожерливі людожери. Зупинити їх було дуже непросто, проте навіть в таких умовах людина може пристосуватися до життя. З’явилася навіть нова професія – мисливець на зомбі. Головна героїня – Елізабет, зовсім недавно вперше зіткнулася з цими представниками місцевої фауни. Спочатку вона хотіла якомога швидше виїхати з цієї країни – адже кому сподобається вид напівмертвих людей, що бродять по твоїй галявині? Але доля повернулася так, що вона і її сестри не тільки не покинули цю країну, але навіть більше – стали дівчатами мисливицями на мертвих. Як же буде виглядати це протистояння і не пошкодують чи дівчини про свій вибір? Про це ви зможете судити самі, коли подивіться це кіно.

Лялька

Фільми жахів 2016 року

Режисер: Вільям Брент Белл.

Молода дівчина в пошуках підробітку натрапила на оголошення, в якому шукали няню. Цю вакансію пропонувала досить заможна родина, тому дівчина дуже зраділа такій знахідці. Вона прийшла на співбесіду до роботодавців, і їй представили того, чиєю нянею їй пропонувалося бути. У цей момент вона вперше почала підозрювати дивацтва цього оголошення, адже доглядати їй говорили за звичайною лялькою! Але, як кажуть, у багатих свої примхи, тому вона не взяла все це близько до серця. В якості роботи їй було необхідно постійно давати ляльці слухати музику, годувати і переодягати її, і ні в якому разі не прикривати їй обличчя. Не думаючи – вона погодилася на роботу, і господарі залишили її наодинці з лялькою, і людиною під ім’ям Малкольм, який стежив за порядком на території будинку.

Головна героїня навіть і не думала виконувати дурні і безглузді правила, до яких зобов’язувала її робота. Але саме тому вона почала помічати дивності – лялька почала з’являтися там, де її бути не повинно було. Брамс, як звали ляльку, стала прищеплювати дівчині почуття жаху, і вона вирішила дізнатися історію про хлопчика, з якого ця лялька робилася. Страшна таємниця і порушені правила визначили подальшу долю цієї дівчини, але чи зможе вона не зійти з розуму і навіть більше, залишитися в живих? Адже не дарма кажуть, іноді ляльки починають жити своїм життям …

Привиди минулого

Фільми жахів 2016 року

Режисер: Марк Курран.

Головна героїня Рейчел, представниця досить незвичайною для дівчини професії, охоронець. Незважаючи на те, що робота була їй особливо не по душі, вона з нею справлявся, і доводилося задовольнятися тим, що маєш. Вона вже налаштувалася відмінно провести свій вихідний, але плани зіпсував її напарник – який попросив підмінити його. Рейчел погодилася почергувати замість нього на території наркологічної клініки. Прибувши на місце вона зустріла дівчину Ганну, яка провела їй невелику екскурсію по будівлі. Вона просила Рейчел ні в якому разі не відкривати двері ночами, і розповіла, що від деяких з них немає ключів навіть у неї. Трохи звикнувши до обстановки дівчина вирішила зайнятися своєю роботою, а саме: сидіти і чекати, поки не закінчиться її зміна. Але все не може бути так просто – через деякий час вона почала чути дивні звуки, які лунали невідомо звідки. На одному з обходів вона побачила те, що і поклало початок жахливим подіям – двері однієї з кімнат була відкрита, і невідомо, яке зло вона зберігала в собі…

З темряви

Фільми жахів 2016 року

Режисер цього фільму – Корін Харді, трохи відійшов від канонів створення фільмів жахів, і вирішив використовувати інший напрямок. Ключовою фішкою цієї стрічки стає психічне напруження, яке не відпускає глядача від самого початку і до самого кінця.

Головні герої – Адам, його дружина і маленька дитина, переїжджають з метушливого Лондона в тиху і привітну Ірландію. Будинок посеред лісу, свіже повітря – що ще потрібно для прекрасного життя? Одного разу Адам вирішив прогулятися по місцевим красот, і з подивом для себе виявив посеред лісу покинутий будинок. Пробравшись всередину, він не знайшов нічого, крім трупа тварини. Взявши зразок його крові з рани, Адам вирішив повернутися додому і дослідити її. Якась хвороба, пожиравшая тканини тварини на час зацікавила головного героя, але незабаром він забув про це. До тих пір, поки в кімнату до їх синові щось не проникло, і місцевий поліцейський попередив їх, щоб вони трималися подалі від лісу. Адже невідомо, які таємниці зберігає в собі гущавина, з якої не повернулося так багато жителів міста …

Мучениці

Фільми жахів 2016 року

Авторами цього фільму стали Кевін і Майкл Гетц. Сюжет оповідає нам про дівчину Люсі, якій вдалося пережити багато жахів у своєму житті. В дитинстві над нею постійно і знущалися і били, завдаючи не тільки фізичний, але й психологічну шкоду. Одного разу вона змогла втекти, але вона довгий час не могла ні з ким говорити про це. Лише через деякий час вона нарешті відчинилися, і почала розповідати про свої муки. Але до нещастя поліції, говорила вона зовсім не про прикмети злочинців, адже в полоні вона була не у людей, а монстрів, бачити яких, за її словами, вдавалося не кожному. Відновитися від травм їй допомагала подруга – Ганна, з якою вони разом росли. Люсі ділилася з нею історіями про свої переживання, а Ганна сподівалася, що одного разу вона зможе забути цей кошмар. Пройшли роки, і дівчата почали розуміти, що цей жах просто так не зникне. В боротьбі за своє виживання вони зрозуміють, що бувають монстри, а бувають і люди, які набагато гірше монстрів. Дізнавшись занадто багато, вони купили собі квиток в один кінець, і тепер ніхто не захоче просто так залишити в спокої…

По той бік дверей

Фільми жахів 2016 року

І останньою стрічкою в списку жахів 2015 і 2016 року є фільм англійського режисера Йоханнеса Робертса.

У цій історії ми дізнаємося про страждання, які переживає матір, яка втратила сина. Справді, як тут не впасти у відчай – коли все, заради чого ти жив, руйнується в одну мить? Вона не змогла пережити таку трагедію і твердо вирішила, що не відпустить свого дитини в загробний світ. Вона змогла відшукати древній ритуал, який дозволить їй в останній раз поспілкуватися зі своєю дитиною. Але такі ритуали не можуть пройти без наслідків – темні сили починають загрожувати тепер її дочки. Завжди потрібно думати про те, які наслідки принесуть ті чи інші дії. І як же тепер справлятися з цим вбитої горем матері? Адже навряд чи хтось зможе допомогти е в цій ситуації – її розповіді списують на травматичний шок пережила втрату… Як не допустити того, щоб останнє, що у неї залишилося, не потрапив у лапи злого?

Ми дякуємо вам за вашу увагу до нашого невеличкого списку. Тут ми зібрали найцікавіші з останніх фільмів жахів, і сподіваємося, що ви буде дивитися з тим же напруженим задоволенням, що і ми.

Читайте також:

» Комедії 2015-2016 року: список кращих

» Російські комедії 2015-2016 року

» Російські серіали 2016 року