Фільми, які вийдуть в 2016 році

Фільми, які вийдуть в 2016 році

У 2016 році на екрани вийде безліч фільмів. Тут будуть мультики, жахи, бойовики, драми і багато іншого. Так що залишається тільки сидіти і чекати наступного року. Звичайно ж, про багатьох фільмах в інтернеті вже є інформація. Деякі навіть випустили свої тизери. Тому фанати сидять із завмиранням серця чекають прем’єри своїх улюблених кінострічок. Ось список фільмів, який повинні з’явитися в 2016 році:

Роккі 7 – пропозиція історії про Роккі Бальбоа, який зумів змінити світ боксу. Тільки ось він вже далеко не молодий.

Джой – фільм розповідає про матері одиначки, яка повинна сама з усім справлятися. Тільки от дівчина не сумує і доводить, що завдяки старанням і наполегливості можна досягти багато чого.

Поворотець – фільм показує героя на ім’я Х’ю Гласс, який потрапив в полон до індіанців. Історія бере свій початок на Дикому Заході в 19 столітті.

П’ята хвиля – пост-апокаліпсис про дівчинку, яка повинна виживати у важких умовах.

Дэдпул – над однією людиною проводили експерименти. Тепер він дуже сильний і спритний. Але і тут є свій мінус, Уейд має клітинну структуру, яка весь час змінюється і не дає йому спокою.

Чи Легко бути однією – одна письменниця вирішила написати книгу про незаміжніх дівчат. І це все починає втягувати її під час своїх останніх досліджень за кордоном.

Аве, Цезар! – шикарна комедія братів Коенів. Тут розповідається про день Едді Маннікса. Це журналіст-фіксатор. Він завжди може розібратися в проблемах зірок Голлівуду. І ось одного разу, до нього приходить вагітна актриса з світської хроніки. Тут ось історія і починається.

Дім дивних дітей – фільм створено за однойменною книгою. Колись дідусь розповідав своїй онучці про притулок, де він жив. Там було багато дітей, у яких не було батьків. Тільки от всі вони були трохи не схожі на інших дітлахів. Роки йдуть, внучка зросла. Тепер вона хоче знайти цей притулок і подивитися – не брехав чи її дідусь.

Кунг-фу Панда – третій фільм, який теж повинен підкорити серця дітей і дорослих. тут історія покаже, що Панда, все-таки зустрів свого рідного батька і відправився з ним в іншу країну. Тут він виявляє безліч собі подібних. Це прям як справжній рай. Тільки от все одно герой сильно сумує за своїм колишнім будинком і прийомним батьком.

Бетмен проти Супермена – чергова історія про те, як Бетмен вирішив не вплутуватися в справи міста і вести спокійне життя. Саме в цей момент всі злочинні угруповання вийшли на вулиці і творять беззаконня. Так що Бетмен знову виходить на свою роботу і стикається з головним конкурентом.