Фільм «Захисники» (2016)

Фільм «Захисники» (2016)

Режисер Сарік Андреасян не сидить на місці. Він вже давно почав кастинг акторів на фантастичний бойовик під назвою Захисники. І ось кастинг завершився і стали відомі імена головних акторів. До прем’єри фільму залишився приблизно один рік. Звичайно ж, кіномани не можуть заспокоїтися і переривають весь інтернет про будь-якої інформації з приводу фільму.

Для того щоб створити фільм, вирішили на крісло режисера запросити С. Андреасяна. Раніше він завжди займався зйомками тільки комедійних жанрів. Він зняв такі фільми, як той ще Карлсон, Вагітний і няньки, а також і інші фільми. Сценаристом фільму є Андрій Гаврилов. Але багато глядачі його ще погано знають, так як він написав тільки один сценарій до фільму Мафія.

У продюсерське крісло також сіли Володимир Поляков і Гевонд Андреасян. Антон Зенковіч буде оператором фільму. Картина Захисники розповідає про життя супергероїв, а також про те, що вони можуть бути не тільки в Америці, але ще і в просторах Радянського Союзу. Організація, яка носила назву Патріот, створила людей в своїх лабораторіях, які були наділені супер здібностями. Коли проходила холодна війна, то співтовариство намагалося всіма силами захистити свою батьківщину і громадян. Для цього їм потрібні були люди, які зможуть битися з ворогами. Так що вибрали 15 агентів і подарували їм особливі сили.

Варто звернути увагу на той факт, що в загоні є люди різних національностей. Так що сила кожної людини пов’язана тонкощами і мудрості народу. І ось коли їжа наздоганяє всіх, то плечем до плеча стають казах, узбек, росіянин і українець. Все це доводить те, що немає ніяких національних відмінностей. Коли закінчився кастинг на ролі, то можна було відразу познайомитися з героями фільму.

Тут є людина-звір, який може швидко перетворитися на ведмедя з гарматою в руках. Далі йде людина-вітер, який вміє орудувати холодною зброєю і всіма видами східних єдиноборств. Людина-земля здатний збирати з пилу валуни і зупинити каменепад. І єдина в команді дівчина – людина-вода. Вона не тільки гнучка і витривала, але може легко зникнути у воду і проплисти будь-які відстані.

Що стосується головного лиходія, то його звуть Серпень Куратов. Він божевільний учений, готовий захопити весь світ і бути єдиним володарем. Втім, як і завжди. Адже злі люди хочуть тільки одного. Так що команда повинна йому перешкодити. Фільм побачить світ в 2016 році. І вже зараз можна подивитися перший тизер на просторах інтернету.