Фільм «Загін самогубців» (2016)

Фільм «Загін самогубців» (2016)

Девід Эйэр вирішив створити фільм під назвою Загін самогубців. На жаль, фільм ще не скоро вийде на великі екрани, але фанати вже з нетерпінням чекають цієї події. За рахунком картина DC буде вже третьою. Перед цим були: Людини павук, Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості. Всесвіт DC можна назвати ту, яка випускає фільми про супер героїв, і яка заснована на коміксах.

Сюжет розкриває цікаву ідею – для початку треба уявити, що серед нас є люди з супер здібностями. Звичайно ж повинні бути позитивні і негативні герої. У цьому фільмі історія розповість про беззаконниках з супер здібностями. Але ось супер лиходіїв все-таки дали шанс спокутувати свою провину. Уряд вирішив дати їм одне серйозне завдання. Та оскільки в групі є тільки одні злочинці, то ніхто не буде розслідувати те, що один з них може не повернутися. Так що, уряду наплювати на їх смерть.

Акторський склад просто чудовий. Так, наприклад, Флойда Лоутона буде грати Уілл Сміт. Його ще називають Дэдшот, тому що він є висококласним вбивцею. До загону самогубців Дэдшот приєднався з власної волі. Роль Джокера дісталася акторові і співакові Джареду Літо. Якщо хто не пам’ятає, то Джокер — це психопат, у якого обличчя розмальоване як у клоуна. Джокер завжди був головним ворогом Бетмена.

Марго Роббі дісталася роль психіатра Харлін Квинзель. Ця жінка є коханкою вище згаданого психопата. Чаклунку зіграє модель Кара Делевінь. Ім’я чаклунки – Джун Мун. Така героїня не до кінця може контролювати свої супер здібності. У коміксах вона була не тільки гарною, але й поганий.

Джею Кортні дісталася роль Бумеранга. Цього актора також знають по фільму Термінатор: генезис. Бумеранг представлений в ролі найманого вбивці і супер лиходія. Цей персонаж вбиває своїх жертв не руками, а за допомогою бумерангів. Доктора Аманду Уоллер буде грати актриса на ім’я Віола Девіс. У фільмі Аманда буде виступати в ролі начальника в’язниці Бель Рів. Раніше вона була помічником уряду і доктором політичних наук.

До речі є чутки, що говорять про те, що роль Аманди повинна була отримати Опра Уїнфрі. Тільки чаша ваг перевесилась на бік Віоли. Офіцера Ріка Прапора буде грати Юель Кіннаман. Йому доведеться втілитися в роль наглядача за загоном під час місії. Цього актора також можна побачити в головній ролі фільму Робокоп 2014 року.