Фільм «Warcraft» 2016 року

Фільм «Warcraft» 2016 року

Любителі гри Warcraft зовсім скоро побачать на екранах фільм однойменною назвою. Ще з 2006 року можна було почути чутки про те, що продюсери хочуть зняти картину по грі. І ось зовсім недавно ці чутки стали правдою. Фільм повинен побачити світ в 2016 році 11 березня. Зйомки проходили близько чотирьох місяців.

В основі фільму можна побачити сюжет з відомої онлайн ігри. Ця гра є дітищем компанії Blizzard. Завдяки цьому фільму, глядачі нарешті можуть побачити причину того, що люди і орки воюють. Світ Азерот буде точкою відліку. Дункан Джонс буде режисером картини. Близько 200 мільйонів доларів було виділено на те, щоб відобразити всі реалії ігрового світу. Сума повинна бути виправданою, адже режисер просто зобов’язаний створити не тільки всесвіт з приголомшливими ефектами, які підкорять ігроманів, але ще й картину, здатну підкорити серця всіх інших глядачів, які далекі від ігрового світу.

Всі дії персонажів глядачі побачать в тих самих локаціях, які полюбили геймери. У фільмі всі побачать історію того, як в перший раз орки і люди зустрілися. Тоді ж почалася Перша війна. Під час цієї кривавої битви, орки вирішили увійти в Азерот, а потім Королівство Штормград пало. Творці фільму вирішили не показувати дії тільки з одного боку. Вони створять і покажуть погляд на однакову позицію з боку орків і людей. Глядачі зможуть побачити, що біль відчували не тільки люди, але ще і орки. Хтось до останнього хотів уникнути війни, але потім, вибору просто не залишилося.

Конфлікт буде відбуватися між двома організаціями: Альянс – ватажок Адуин Лотар, Орда – ватажок Дуротан. На сьогоднішній день компанія Blizzard поки що не змогла надати трейлер. Але ось в 2014 році на Комік Коні був показаний людям тизер з логотипами фільму. У фільмі можна буде побачити два ключових персонажа – Тревіс Фиммел – з боку Альянсу і Тобі Кеббел – з боку Орди.

Крім таких акторів, у зйомках фільму також взяли участь такі люди, як: Домінік Купер, Рут Негга, Бен Фостер, Роберт Казінскі, Деніел Ву та інші. Зйомки фільму тривали 123 дні. Режисер Уве Болл звертався в компанію для створення фільму, але йому відмовили. Компанія сказала, що оскільки гра дуже популярна, то неякісно знятий фільм може похитнути її популярність.