Фільм П’ята хвиля (2016)

Фільм Пята хвиля (2016)

Якщо ви любите постапокаліптичні картини, то тоді в 2016 році ви можете очікувати картину П’ята хвиля. Джей Блэйксон став режисером картини. Стрічку знімали за мотивами однойменного роману Ріка Янсея. У 2013 році цей роман було визнано найкращим юнацьким твором.

Сюзанна Гран виступає в ролі сценариста. Цю даму можна дізнатися і по іншим картинам, таким як: Покахонтас, Соліст, Історія вічної війни і Ерін Брокович. Звідси можна зробити висновок, що новий фільм буде захоплюючим шедевром і дуже цікавим. Молода актриса Хлоя Морец буде грати героїню по імені Кессі Салліван. Хлоя також встигла засвітитися в популярних фільмах: Похмурі дні, Телекінез та інші. У дівчини навіть є дві премії Сатрун номінаціях – Краща молода актриса. У зйомках фільму будуть брати участь такі актори, як Рон Лівінгстон і Лів Шрайбер.

Інші актори, які теж молоді, встигли здатися глядачам на блакитних екранах теж. Наприклад, Нік Робінсон, був відомий своїми ролями в серіалах Меліса і Джоуї, Закляті друзі. І ось Нік, в новому фільмі буде грати роль Бена «Зомбі». А ось на роль Дамбо взяли актора по імені Тоні Револори. Ще з 2014 року почалися зйомки цієї картини.

Це сталося восени. Тоді організація Соні викупила права на екранізацію трилогії П’ята хвиля. Місце продюсерів зайняли Тобі Магуайр і Грем Кінг. Також у квітні 2014 року, з джерел було відомо, що головну роль віддали Хлое Морец. В Атланті відбувається весь знімальний процес. Так що глядачі зможуть побачити не тільки шикарні спецефекти, але ще і красу цього міста.

В історії сюжету можна побачити те, як на нашу планету прилетіли інопланетяни, для того, щоб її захопити. І це вторгнення було в 4 етапи. І коли насувалася нова хвиля, то на Землі відбувалися всякі катаклізми. Перша хвиля забрала електрика у наших людей. З-за цього всі технології померли і світ поринув у велику темряву. Друга хвиля вирішила забрати життя багатьох городян. Тільки деякі люди змогли вижити. А ось четверта хвиля чомусь вирішила віднести людей, які залишилися в живих, у Кам’яний вік.

Серед цього хаосу ми можемо бачити дівчинку по імені Кессі Салліван. Їй ще не виповнилося й 18 років. Але вона ж повинна зберегти собі життя, при чому будь-якою ціною. Тільки ось це буде складно зробити в тому світі, де не можна нікому довіряти. Тим більше що п’ята хвиля вже на підході, і ніхто не знає, що вона принесе. Але явно не цукерки з клоунами.

На сьогоднішній день офіційний тизер поки що не можна знайти в інтернеті. Але ось в 2014 році творці фільму оголосили, що світова прем’єра кінострічки відбудеться 29 січня в 2016 році. Саме до такої дати творці зможуть зробити зйомки і логічну кінцівку. Так що тепер залишилося тільки сидіти і чекати, що нам принесе п’ята хвиля.