Фільм Нестримні 4 (2016)

Фільм Нестримні 4 (2016)

Не встигла закінчитися третя частина фільму Нестримні, а шанувальники вже почали шукати інформацію про четвертої частини. Питань дуже багато, але найголовніші це – коли вийде фільм, повернуть картині рейтинг R, і хто буде головним антагоністом. Якщо хтось не знає, то для третьої серії вибрали прокатний рейтинг PG. Так що це не зовсім добре позначилося на касових зборах.

Рейтинг R в свою чергу означає, що діти, яким 17 років, повинні дивитися фільм в присутності дорослих. а ось рейтинг PG-13 дається тим картинам, які не можна показувати дітям, яким не виповнилося 13 років. У такій картині немає постільних сцен і насильства. Але в таких фільмах можуть бути фрази про секс і також зустрічатися наркотики. Сильвестр Сталонне вважає, що обраний рейтинг для третього фільму – був жахливою помилкою. Актор також сказав, що в четвертій частині вони повернуть дорослі рейтинг.

Сам фільм знімав режисер і актор Сільвестр Сталлоне. У його фільмі брали участь багато знамениті актори, який в основному грають тільки у бойовиках. У головній ролі можна побачити самого режисера, далі за ним слід улюбленець всіх дівчат Джейсон Стетхем, після цього можна побачити таких прекрасних озброєних чоловіків, як: Джет Лі, Арнольд Шварцнеггер, Террі Крюс, Ренді Кутюр, Дольф Лундгрен, Жан Клон Ван Дамм та інші.

Сюжет фільму досить простий. Різні завдання повинна виконувати група найманцем на чолі з Барні Россом. Кожен день нові операції, наприклад, сьогодні вони повинні повалити диктатора, а завтра врятувати заручника. Загалом життя вирує. Але незважаючи на всю їх силу і, можливо, популярність, нестримні весь час стикаються з силою, яка намагається їм протистояти.

Звичайно ж супер банду багато хочуть знищити. У першій частині це хотів зробити Джеймс Монро, у другій – сам Жан Клод, в третій частині лиходієм був Мел Гібсон. Так хто ж буде на цей раз головним ворогом самого боса? Поки що цього ніхто сказати не може, але деякі чутки вказують на Аль Пачіно.

Вихід картини відбудеться в 2016 році. Продюсерами фільму виступили Кевін Кінг Темплтон і Аві Лернер. Сценаристом був Дейв Каллахэм. Самі зйомки картини повинні стартувати зовсім скоро. Також є дані, які ще не підтвердилися, що в зйомках можна буде бачити Пірса Броснана. А ще такого геніального актора, як Джекі Чан. Загалом, вирішили зібрати всіх старих і колишніх супер героїв 90-х років.