Фільм «Мумія» (2016)

Фільм «Мумія» (2016)

Серед кінолюбителів вже давно ходили чутки про фільм Мумія. І ось зовсім недавно дані чутки стали правдою. Нарешті творці оголосили дату виходу фільму, а також можна побачити невеликі фрагменти сюжету. Над самою картиною буде працювати Алекс Куртцман, його можна дізнатися з фільму Мами.

Сценарій пишуть також відомі сценаристи, такі, як Шон Даніель, Роберт Орсі, Джон Спэйтси і Біллі Рейем. Автори кажуть, що нова картина кардинально відрізнятиметься від тієї, яку глядачі вже встигли полюбити. Тут автори додали більше жаху, спецефектів і містики.

Куртцман, в ході роботи над своїм фільмом, що повністю поринув з головою в процес створення героїв. У нього є чітка лінія, якої повинні дотримуватися персонажі. Всі знають, що Алекс – професіонал своєї справи, так що він з готовністю може повернути сюжет фільму так, щоб глядачі не змогли відірватися від нього. Вони будуть дивитися картину на одному диханні, а під час страшних моментів, просто завмирати. Продюсер готовий зробити справжній реалістичний фільм жахів, який припаде до смаку як глядачам, так і критикам.

Компанія Юніверсал хоче зняти справжню картину жахів і в теж час піти від пригодницької концепції. Перший оригінальний фільм побачив світ у 1932 році, після цього випустили ще 4 сиквела. А ось в 1999 році компанія знову вирішила повернутися до даної концепції. Тоді вона створила ремейки з деякими сиквелами. У 2008 році був знятий останній. Серед глядачів, фільми користувалися великою популярністю і змогли зібрати понад 400 мільйонів доларів.

Події фільму відбуватимуться в Єгипті. Туди приїжджають туристи з різних куточків Землі. Вони хочуть подивитися і вивчити піраміди, насолодитися прекрасною архітектурою і розвідати про місцеві традиції. Відбувається чергова експедиція. У цей момент головний герой трохи відстає від групи і знаходить в одному місці залишки мумії. Але потім герой пробуджує жахливі темні сили, які виходять від самого могутнього жерця по імені Ен Сабаха Нура.

Коли Ен був ще живий, то він завжди хотів поневолити світ. І коли він знову прокинувся, то нав’язлива ідея не пропала. Тепер гідні суперники повинні протистояти мумії і запхати її назад туди, звідки вона прийшла. Битва може бути не однаковою, але переможе сильніший. Так що війна тільки починається.