Фільм «Країна чудес» від «Квартету І» 2016 року

На початку 2016 року на екранах російських кінотеатрів з’явиться нова лірична комедія «Країна чудес». Новий фільм для «Квартету І» зняв режисер Дмитро Дем’янченко. Нагадаємо, що його творіннями є повнометражна картина «Кухня в Парижі» і фільм «Про що говорять чоловіки».
Новий фільм Квартету вийде на екрани вже 1 січня нового року. «Країна чудес» — це картина про життя простих людей, з якими сталися неймовірні історії. Слоган фільму – «Ми такі одні воВселенной».

Актори, сценаристи та інші

Головні ролі в ньому зіграли зірки кінематографа, яких люблять мільйони росіян: Олена Яковлєва, Олександр Паль, Федір Добронравов і його син Іван, Олеся Железняк, Грант Тохатян, Лавыгин Сергій і учасники «Квартету І». Написав сценарій Сергій Петрейков. Тривалість перегляду – 83 хвилини. Музику для новорічної комедії написав Олексій Массалитинов.

В героях «Країни чудес» багато хто з вас можуть дізнатися себе. У картині розповідається про самих простих людях, що проживають у різних містах нашої неосяжної батьківщини. У самий чарівний і святковий день у році – 31 грудня, з ними відбулися справжні чудеса. Тільки напередодні нового року відбуваються такі цікаві та кумедні історії.

Фільм «Країна чудес» від «Квартету І» 2016 року

Про що фільм?

В основу фільму покладено шість життєвих історій. Їх герої – звичайні росіяни, які можуть впоратися з усіма негараздами. Творці фільму готують сюрприз для глядачів, тому про сюжет фільму мало інформації. Достовірно відомо, що картина буде наповнена комічними сценами, відмінним гумором і добротою головних героїв. Цю комедію можна дивитися всією сім’єю.

Герої картини повинні зробити непростий вибір. Наприклад, пожежнику Семена і його дружині Любі, які проживають в Костромі, пощастило взяти участь у популярному шоу «Поле Чудес» з Леонідом Якубовичем. Під час гри їм доведеться прийняти складне рішення – взяти гроші або приз. Завдання не з легких, адже в чорному ящику можуть лежати і ключі від автомобіля або вилок капусти. 31 грудня запам’ятає надовго співробітник ППС Саня. В цей день на нього звалилася багато проблем. З початку – важкий робочий день. Потім починаються пологи у його дружини. Сані нічого не залишається, як виступити в ролі акушерки. І наостанок йому потрібно реанімувати свого напарника. Про такий день «мріє» кожен.

Чотири друга також зіткнулися з нерозв’язною завданням. Їм терміново потрібно полетіти в Москву, але всі рейси скасовані через нельотну погоду. Вони будуть нудиться в очікуванні злету літака в компанії один одного. Не менш складне завдання належить вирішити парі закоханих. Їм потрібно примирити своїх батьків. В іншому випадку їх відносини закінчаться. Але сама фантастична історія сталася з Валерою. Йому стає відомо, що насувається всесвітній потоп. Перед ним стоїть нелегкий вибір – залишити Землю з друзями в караоке, які опинилися інопланетянами, або рятувати людство від неминучої загибелі.

Такі неймовірні історії можуть відбутися тільки один раз в році – 31 грудня. Адже ми тільки одні у Всесвіті. Новорічний фільм 2016 року квартет і «Країна чудес» хочуть подивитися дуже багато. Перегляд веселої і доброї комедії – відмінний варіант відпочинку на свята всією родиною. Прем’єра фільму відбудеться першого січня 2016 року в кінотеатрах «Жовтень» і «КиноСити». Даній картині кінокритики пророкують великий успіх. Виправдається їх прогнози, час покаже. Всім глядачам гарний настрій забезпечено. Адже веселіше всього сміятися над собою.

Трейлер

Читайте також:

» Книга джунглів: фільм 2016 року

» Фільм «Дивергент, глава 3: За стіною» (2016 рік)

» Фільм «Герой» (2016 рік)