Фільм «Дивергент, глава 3: За стіною» (2016 рік)

Третя частина довгоочікуваної франшизи за романами Вероніки Рот виходить на великі екрани в березні 2016 року. Світова прем’єра призначена на 9 березня 2016 року, а прем’єра в РФ повинна відбутися тижнем пізніше – 17 березня 2016 року. Глядачі знову зустрінуться з улюбленими героями – Трис і Фором, здатними змінити цілий світ.

Історія франшизи

Фільм «Дивергент, глава 3: За стіною» (2016 рік)Перша стрічка франшизи вийшла в прокат навесні 2014 року, зібравши понад 270 мільйонів доларів за перші ж тижні переглядів. І хоча оцінки критиків були досить стриманими, глядачі сприйняли картину з захопленням. Все це – і величезні збори, і реакція глядачів – показало: продовження фільму бути!

Друга частина, що вийшла в російському прокаті під назвою «Дивергент, глава 2: Инсургент», показала ще більші збори, але ще меншу любов з боку критиків. Однак глядачі оцінили її інакше — захоплені відгуки послідували відразу ж після прем’єри.

Завершальна частина «Дивергента» — «Аллигент» («Эллигент»), як це повелося з часів «Гаррі Поттера», розділена на дві частини. «Глава третя» буде випущена навесні 2016 року, а «Глава четверта» виходить на екрани в 2017 році. Настільки цікавий підхід до фіналу історії забезпечує постійну увагу до фільму і змушує з нетерпінням чекати завершальній частині.

Сюжетна лінія: світ «Дивергента»

Футуристичний постапокаліптичний світ «Дивергента» побудований на осколках минулого цивілізації. Для того щоб не повторювати помилок минулого, все населення поділене на касти – Ерудиція, Зречення, Дружелюбність, Щирість і Безстрашність. В день повноліття всі підлітки проходять через церемонію Вибору, коли кожен вступає в свою групу, схильність до якої визначається заздалегідь. Але в ретельно налагодженому механізмі іноді трапляються збої – і на світло з’являється дивергент, осіб, які проявляє риси, характерні відразу кількох каст. Людина, якими неможливо керувати. Влада впевнена, що дивергенты несуть у собі небезпеку, здатну зруйнувати і без того крихкий світ.

І героїня кіноепопеї, Беатріс Прайор, саме така людина. У скромною, тихою на перший погляд дівчині криються розум і відвага, сміливість, співчуття, сталевий характер та вміння любити. Зуміти вижити в непростому світі, знайти друзів і зберегти свою любов – завдання не з легких. Так зможе Трис стати щасливою?

«Глава третя: Аллигент»

Вперше вибравшись за стіну, що оточує рідне місто, Трис і Фор стикаються з жахливою правдою – весь їх світ це один великий експеримент за чистоту крові, за генетичне досконалість раси. І вчені, захоплено вивчають життя своїх піддослідних, незадоволені – експеримент вибивається з-під контролю, а значить, пора позбавлятися від непотрібного матеріалу.

Трис ставить перед собою нове завдання – врятувати свій світ, своїх друзів, людей, що залишилися за стіною, винних у невдачах жорстоких експериментаторів, від приготовленої долі, змусити оточуючих відмовитися від дослідів над людьми.

Фільм «Дивергент, глава 3: За стіною» (2016 рік)

Актори та режисери

За екранізацію роману Вероніки Рот взялася компанія Lionsgate, в чиїх планах, як заявив віце-президент Майкл Бернс, випускати щовесни по фільму з циклу «Дивергент» в доповнення до осінніх прем’єрам «Голодних Ігор».

На роль головної героїні після тривалих кастингів продюсери фільму вибрали Шейлін Вудлі – молоду актрису, до знаменитої франшизи відому тільки другорядними ролями в декількох кінострічках. Другу головну роль отримав Тео Джеймс, чий акторський досвід виявився набагато багатше: за його плечима головна роль в серіалі «Везунчик» і «Абатство Даунтон».

У режисерському кріслі фільму «Дивергент 3» 2016 року знову Роберт Швентке, який ставив і другу главу франшизи. Над першим фільмом, як відомо, працював Ніл Бергер, однак його подальшу співпрацю у Lionsgate не склалося, і режисер покинув проект через складнощі з графіком зйомок. Втратив або придбав проект зі зміною режисера? Остаточні підсумки ми зможемо підвести тільки після виходу останньої серії циклу.

Фільм «Дивергент, глава 3: За стіною» (2016 рік)

Робота над фільмом

Робота над картиною почалась у травні цього року, і до кінця осені основний знімальний процес уже завершено. У даний момент опрацьовуються окремі елементи: звук, графіка, спецефекти; готується рекламна компанія фільму.

Популярність франшизи зростає з кожним місяцем – про це свідчать як продажу копій фільму, так і зростаючі продажі книг Вікторії Рот. Залишається тільки сподіватися, що творці фільму не розчарують шанувальників: фільм «Дивергент 3» входить в Топ найбільш очікуваних кінопрем’єр 2016 року.

Трейлер російською

Читайте також:

» Трансформери 5 (2016 рік)

» Люди Ікс: Апокаліпсис (2016 рік)

» Фільм Варкрафт (2016 рік)