Екіпаж: фільм 2016 року

Очікувана кіноаматорами прем’єра фільму «Екіпаж» 2016 року режисера Миколи Лебедєва, знайомого кіноглядачам по картині «Легенда № 17», запланована на весну – 21 квітня! Фільм-катастрофа – в цьому жанрі кінострічка знята, стане другим українським твором, який вийде в широкий прокат у форматі IMAX.

Зі слів продюсера картини – Леоніда Верещагіна, фільм «Екіпаж» не є рімейком однойменного шедевра Олександра Мітти знятого ним в далекому 1979 році. У «Мосфільму» було куплено лише назва, яке найкращим чином підходить картині за змістом. Однак розвиток сюжетної лінії, а також персонажі не перетинаються з героями і історією, розказаної у фільмі А. Мітти.

Сюжет фільму «Екіпаж» 2016 року

Історія розгортається навколо талановитого військового льотчика Олексія Гущина, який з малих років, заразившись небом, йшов до своєї заповітної мрії – літати! Оточуючі – друзі та колеги по службі пророкують йому блискучу кар’єру. Однак, молодий льотчик, якого зі слів його близьких замість рук крила, відмовився виконувати абсурдний наказ вищестоящого. Крім таланту літати Олексій мав твердими переконаннями і запальним характером.

Екіпаж: фільм 2016 року

Отже, фільм «Екіпаж» – це розповідь про військового льотчика, який завдяки своєму вподоби і принципового погляду на життя, поплатився кар’єрою. Небо, яке обожнював головний герой, могло назавжди закритися перед ним! Доля ж пропонує інший варіант розвитку подій – Олексій влаштовується пілотом-стажистом в цивільну авіацію і починає літати на літаках авіакомпанії «Пегас Авіа». Кар’єру доводиться починати з нуля, а також знаходити спільну мову з новою командою.

Однак швидко здружитися з невеликим екіпажем ТУ – 204», на якому здійснює рейси Олексій, у героя не виходить. З командиром борту – суворим, небагатослівним і досвідченим пілотом Леонідом Зінченко відносини як-то відразу не склалися. Так і з красунею Олександрою – другим пілотом і його безпосереднім начальником теж було не просто. Але ніщо так не зближує людей, як самовіддана робота в екстремальних умовах!Екіпаж: фільм 2016 року

Здійснюючи свій звичайний запланований рейс, бортінженер і він же радист екіпажу приймає сигнал про допомогу – жителі острова вулканічного походження під загрозою знищення внаслідок природної катастрофи! Як поведуть себе персонажі фільму «Екіпаж», коли навколо бушує полум’я, перетворюються в крихту стіни будинків, а земля буквально зникає під ногами, утворюючи бездонні, клокочущие ями?

Акторський склад фільму «Екіпаж» 2016 року

Зйомки картини велися в Москві і Московській області, а також на півострові Крим, де були споруджені основні декорації кінострічки – вулканічний острів в районі північної частини Алеутського архіпелагу, що за сценарієм постраждав від природної катастрофи. А актори фільму «Екіпаж» – це зірки вітчизняного кінематографа:

  • Данило Козловський, який зіграв головного героя;
  • блискучий Володимир Машков в ролі командира борту;
  • у ролі другого пілота Олександри – актриса Агне Грудини;
  • чарівна Катерина Шпіца зіграла стюардесу.

Та інші талановиті й імениті актори. Наприклад, у фільмі «Екіпаж» 2016 року знялися – заслужена артистка Росії і вдова одного з найвідоміших режисерів на пострадянському просторі Леоніда Гайдая Ніна Гребешкова, а також народний артист РРФСР Сергій Шакуров. Акторський колектив, зайнятий на зйомках – поза всякої критики! Якщо навіть не до вподоби жанр, в якому знята картина, її варто подивитися, щоб ще раз захопитися чудовою грою акторів!

Дата виходу фільму «Екіпаж»

Як згадувалося вище, прем’єра фільму-катастрофи призначена на 21 квітня 2016 року. Сьогодні можна подивитися трейлер фільму «Екіпаж», який зацікавить і спонукає побачити картину цілком навіть скептично налаштованого кіноглядача! У свій час шедевром Олександра Мітти захоплювалися американські кінематографісти, в розпорядженні яких була потужна технічна база Голлівуду! А швидкоплинні кадри з трейлера говорять про те, що кінострічка буде максимально точно відображати розгортаються події катастрофи. Так що яскраві емоції від перегляду кінострічки – гарантовані!

Офіційний трейлер фільму:

Читайте також:

  • Аватар 2 2016 року
  • Прометей 2 2016 року
  • Мисливці за привидами 2016 року