Едгар Кейсі: пророцтва про Росію на 2016 рік

Відомий американський провидець Едгар Кейсі робив багато передбачень про Росії на 2016 рік, який, на думку провісника, буде переломним і значущим не тільки для жителів країни, але і для світу в цілому. Пророцтва Кейсі стосуються зовнішньої політики, економіки, екологічних проблем і духовного життя росіян. Не вірити сказаному ясновидцем немає приводу, адже їм було зроблено понад 25 тис. передбачень, які підтверджувалися протягом 20 століття.

Едгар Кейсі – «сплячий пророк»

Едгар Кейсі: пророцтва про Росію на 2016 рікЕдгар Кейсі пророкував майбутнє, перебуваючи в стані гіпнотичного сну. Висловлювання фіксувала особиста стенографістка, а після пробудження віщун не пам’ятав нічого з того, що передбачив людству. За цей американського ясновидця прозвали «сплячим пророком».

Серед інших провісників майбутнього Кейсі вважається одним з найавторитетніших. Його пророцтва публікувалися у виданнях різних країн, а перші пророкування людство побачило ще на початку 30-х рр. минулого століття. З тих пір у світі сталося багато подій, деякі з них в подробицях описував ясновидець у своїх гіпнотичних снах.

Майже 100 років тому Едгар Кейсі передбачив такі події, як:

  • економічна криза 1929 року;
  • підйом індустріалізації в 1933;
  • результат подій на Курській дузі;
  • перемогу СРСР у боротьбі з фашистами;
  • розпад Радянського Союзу.

Саме американський оракул зміг з точністю передбачити дати початку та закінчення Великої Вітчизняної війни. Існують опубліковані передбачення Эгара Кейсі і на 2016 рік.

Передбачення Едгара Кейсі про місії Росії

Провісник впевнено заявляв, що російських людей чекає процвітання і стабільність. Передбачення Едгара Кейсі на 2016 рік для Росії дуже позитивні. На його думку, країна подолає всі випробування, які випадуть на її частку.

Економіка

Ясновидець майже 100 років тому розповів про прийдешню світову економічну кризу, яка почалася в 2010 році, і зауважив, що Росія успішно вийде з нього. Початком стабілізації економіки віщун вважав 2016 рік. У цей період почне активно розвиватися сибірська промисловість. А остаточна стабілізація в економіці прийде в 2020 році.

Екологія

Близько століття тому вчені ще не вміли прогнозувати наслідки техногенних процесів та екологічні катастрофи, які відбудуться в світі. Але американський оракул вже тоді говорив про жахи, які відбудуться з різними країнами. Так, на думку провидця, великі території земної кулі піддадуться затоплення. Ясновидець пророкує таку долю зокрема для Японії і своєї батьківщини – Америки. А, говорячи про Росію, зазначав, що територія країни не постраждає, і саме вона стане притулком для інших народів, які постраждають від катаклізмів, посухи, пожежі та потопи.

Культура

Едгар Кейсі, говорячи про майбутнє всього світу, називав Росію «царством божим». В його прогнозах описується, що відродження християнства і становлення його як основний віри, врятує світ від брутальності, жорстокості та воєн. Завдяки російської церкви в світі запанує справедливість. Головну роль у порятунку світу від воєн Кейсі у своїх прогнозах відводив саме слов’янам.

Майбутнє Росії у світі

Американський ясновидець говорив, що в 21 столітті Росія стане найбільшою, політично успішною державою у всьому світі. На його думку, вона вступить в новий вік складно й неоднозначно, втратить союзників і буде змушена доводити правоту на політичній арені практично поодинці.

Ясновидець стверджував, що Росії відведена особлива важлива місія, і тільки вона може примирити народи і знищити зло. 2016 рік стане для країни початком відродження, зміни свідомості громадян і зміни курсу руху. Крім того, в Росії знайдуть притулок постраждалі народи.

Ключове значення в прогнозах Кейсі на 2016 рік відводиться значущості християнства для Росії та інших держав. Він говорив про те, що віра в церкву і її вплив зросте, а до 2020 року слов’яни об’єднаються з близькими по духу народами. Росія стане оплотом світового християнства.

На думку Кейсі, саме Росія вкаже іншим країнам вірні шляхи розвитку і становлення світу. Країна вмиється після кривавих подій і зможе вільно розвиватися. Якщо вірити прогнозам американського ясновидця, Росія одна з перших вийде зі світової економічної кризи. При цьому почне зростати добробут суспільства, воно очиститься від хибних думок, почне розвиватися гармонійно і праведно.

Передбачення Кейсі про Росії та інших країнах

Ясновидець говорив, що початок нового століття ознаменується природною катастрофою, світовою економічною кризою і воєнізованими конфліктами. Впоратися з цими трьома бідами, на думку Кейсі, людство зможе лише об’єднавшись. І він передбачав, що так і станеться.

Розшифровки найвідоміших пророцтв американського ясновидця свідчать про те, що він говорив про возз’єднання деяких країн колишнього СРСР. Зокрема, згадував країни Прибалтики, України, Вірменії, Білорусія. Провісник говорив про відродження «союзу». Цікаво, що подібне згадується в пророцтва Ванги і Нострадамуса, а про значимість Росії у становлення світової справедливості і миру є висловлювання в Біблії. Сьогодні під цим словом можна розуміти об’єднання однодумців, які переможуть тероризм.

Своїй рідній країні провісник відвів незавидну долю. Він стверджував, що під час правління 44-го Президента, на Америку посуне потоп, який змиє частина країни з лиця землі.

В одному з останніх своїх передбачень у 1944 році Кейсі говорив про те, що Росія дасть надію всьому світу. Надія ж буде виходити від вільного, релігійного товариства. Країнам, які перейдуть на бік ворогів Росії, доведеться нелегко. А ось союзники держави знайдуть процвітання, об’єднавши зусилля проти спільних ворогів.

Читайте також:

» Передбачення на 2015-2016 року: Нострадамус

» Що буде з Європою в 2016 році

» Що чекає Росію в 2016 році