Духи 2016 — новинки духів, модні жіночі аромати

Духи 2016 — новинки духів, модні жіночі аромати

Духи і туалетна вода, безсумнівно, стали частиною образу багатьох жінок і чоловіків. При правильному підборі аромату можна підкреслити ще більшою мірою свій індивідуальний стиль. Крім цього багато людей з обраного аромату парфуму визначають риси характеру і смаку. При цьому кожен рік виходять нові аромати, які створюються з урахуванням модних тенденцій і подій у світі моди. 2016 рік не стане винятком: можна очікувати великий вибір парфумерії, яка буде володіти незабутніми ароматами.

При розгляді питання парфуми 2016-новинки духів, жіночі модні аромати слід зазначити те, що, як і в інших галузях моди існує поділ парфуму на певні категорії, наприклад, класика. Також не варто забувати про те, що деякі духи користуються великою популярністю навіть після декількох років присутності на прилавках магазину. Далі розглянемо чоловічі і жіночі майбутні новинки в 2016 році, на які потрібно звернути увагу.

Парфуми від «Dior» завжди викликали захоплення у жінок. В майбутньому 2016 році вийде «Dior Cuir Cannage», що в перекладі означає «Шкіряне плетіння». При його створенні використовували поєднання ароматів пелюсток апельсина, жасмину і квітів іланг-ілангу. Відомий на весь світ бренд представляє роботу Франсуа Демаші.

Наступним шедевром, який повинен вразити своїм ароматом, є духи від «Guerlain». Вони отримали назвою «La Petite Robe Noire ma Robe». При створенні духів використовувалося поєднання ароматів мандарину, бергамоту та лимону. При цьому парфуми розкривають свій букет поступово, і через деякий час можна зрозуміти, що використовувався також аромат мигдалю, жасмину, троянди і фрезії.

Очікується, що популярність духів «Womanity» від Thierry Mugler не спаде і в майбутньому році. Запах має вишуканістю, витонченістю і особливою ніжністю. Подібний ефект був досягнутий при використанні морської води в якості основи, а також поєднання аромату інжиру, чорної ікри і полуниці. У 2015 році ці духи стали одним з головних відкриттів.

І знову парфуми від Dior Miss Dior будуть популярними в 2016 році. Варто відзначити, що аромат цього творіння від відомого бренду відрізняється від інших. Духи володіють м’яким квітковим ароматом з непідробним солодким присмаком. Основою стали троянди (болгарська і турецька), а їх поєднання ароматів розбавили неролом і пачулі.