Достовірні ворожіння на Різдво з 6 на 7 січня 2016 року

Достовірні ворожіння на Різдво з 6 на 7 січня 2016 року

Якщо ви любите заглядати в майбутнє, то спеціально для вас є святки. Вони тривають з 7 по 19 січня. У такі дні люди можуть гадати не тільки в повній самоті, але ще і в компанії друзів. Ворожінь існує дуже багато. Звичайно ж, тільки вам визначати – вірити чи ні. Найкраще ворожити вночі, причому якщо у вас є натільний хрест, зніміть його і приберіть в інше приміщення. Є ворожіння на воску і тінях, але вони не такі цікаві, як такі.

Ворожіння називається «Чашка з секретом». Для цього береться шість однакових горняток, які не повинні бути прозорими. А також вам знадобляться ще п’ять предметів: кільце, зерно рису, стрічка, монети та ґудзик. Загортаємо кожну з речей в папір, а далі кладемо в чашку. Предмети перемішати так, як ведеться гра в наперстки. Далі навколо своєї осі крутимо три рази чашки, очі закриті. Далі пересуваємо ще раз чашки, не відкриваючи очі. Коли ви все зробите, то відкриваєте очі і вибираєте чашку. Вона вам скаже, що приготує вам наступний рік.

Якщо вам дісталося кільце – то ви обов’язково вийдете заміж. Якщо попалася стрічка, то це означає, що порожні турботи чекають увесь рік. Тому не треба братися за справи, які не принесуть стовідсоткових результатів. Якщо в чашці виявилося зерно рису, то тоді рік буде плідним. Монета означає грошовий дохід, а ось ґудзик показує сильну любов чи прив’язаність. Ну а якщо чашка виявилася порожня, то в цьому році ніяких змін не привидиться.

Інше ворожіння робиться по телефону. Набираєте довільний номер і слухаєте, хто відповість. Чоловічий голос означатиме нове знайомство, а жіночий – інтриги з боку заздрісників або суперниці. Якщо прозвучало слово «Алло», у життя втіляться конкретні плани. Якщо слово «Так», то тоді у вас не буде відмов у наступному році. Слово «Слухаю» – можете просити людини, про що хочете, і він це зробить.

Гадати можна і нитками. Для цього выдергиваете пучок ниток із старого одягу і кладете їх в миску з водою. Якщо нитки будуть плавати вільно, то рік буде спокійним і благополучним. Якщо нитки згорнулися в коло, то тоді в році у вас будуть негаразди в сімейному або особистого життя. Якщо на дно опустилися нитки, то це означає, що буде важка хвороба. Якщо ниточки спочатку опускалися, а потім спливли, то чекайте запаморочливий роман або весілля. А ось якщо об’єкт злипся або зім’яв, то це означає плітки і наговори.