Дорослі конкурси на Новий рік 2016

Дорослі конкурси на Новий рік 2016

Для дорослих на новий рік існує дуже багато конкурсів. Так що підібрати їх можна в Інтернеті на будь-якому сайті. Ми вирішили вибрати самі класні і цікаві, які допоможуть подружити мало знайомих людей, і вони перестануть соромитися. Загалом, все почати варто, звичайно ж, з самого бенкету. Як тільки все трохи вип’ють, то відразу ж захочуть танців і пригод. І ось тоді на допомогу приходять конкурси.

Астролог

Почати можна з того, що посеред веселощів в кімнату увійде астролог. На ньому буде синій плащ і ковпак з зірками. В руках у астролога будуть постарені сувої. Тепер людина зможе кожному прочитати прогноз на новий рік, які неодмінно повинні збутися.

Алфавіт

Другий конкурс називається – алфавіт. Суть його полягає в тому, щоб кожен гість по черзі почав говорити тост на потрібну букву. Все йде від а до я. Найсмішніше починається коли будуть важкі літери. Адже їх ніхто не відміняв. Тепер доведеться задуматися і вирішити цю складну задачку.

Пісня в капелюсі

Наступний конкурс називається – пісня в капелюсі. Попередньо в капелюх кидають папірці з новорічними словами. Потім кожен гість дістає їх і повинен заспівати пісню, в якій є дане слово. Звичайно ж, складні слова вигадувати не треба, адже тоді гра відразу стане нудним і нудним. На те, щоб придумати пісню, відводитися не більше двох хвилин.

Ще один конкурс для того, щоб просто посміятися. Усі дружно сідають кругом і кладуть руки в центр. Потім ведучий починає – Я (ім’я людини) і я не знаю, як грати в цю гру. Після цього всі повинні по колу повторити за ведучим, називаючи своє ім’я. Як тільки все це зроблять, ведучий стає, обтрушуючи руки, і каже – ну і чого ви тоді тут всі розсілися?

Крокодил

Не варто забувати і про більш інтелектуальні ігри. Наприклад – крокодил. Тут правила прості. Один загадує слово другій людині. І той повинен без слів спробувати показати на пальцях, жестами або мімікою. Гості повинні зрозуміти, що це за слово. Той, хто відгадував, виходить і вже йому треба показати наступне слово.

У цій вікторині є багато правил, але у кожного вони свої і перед початком конкурсу всі вони обговорюються. Гра показує того, хто самий хитрий, розумний і хитрий. Слова можна загадувати навіть найскладніші, але не факт що їх зрозуміють все. Деякі навіть віддають перевагу загадати невелику пропозицію або назва фільму і пісні.