Допомоги по безробіттю у 2016 році – яким буде розмір в Росії

Допомоги по безробіттю у 2016 році   яким буде розмір в Росії

Допомога по безробіттю в 2016 році

Різке погіршення економічного становища в країні призвело до масової хвилі скорочення працівників на виробництвах. Відомо, що сьогодні індивідуальні підприємці не поспішають оформляти своїх працівників офіційно за трудовим договором, внаслідок чого встає перед громадянином питання: йти за копійки працювати на виробництво або отримувати хорошу зарплату на приватному підприємстві.

А тим людям, яким не вдається знайти гідну роботу, залишається розраховувати на допомогу з безробіття в 2016 році. Благо, якщо вірити прогнозам, інфляція в 2016 році має знизитися, а ситуація на ринку праці – стабілізуватися.

Центр зайнятості населення

Причин, за якими значна частина російського населення записана у статуси «домохазяїнів» досить багато. Однак державні дотації в допомогу тим, хто втратив роботу людям не особливо зростають через збільшення показників інфляції. Тим не менш, необхідно знати кожній людині, на що можна розраховувати при втраті місця роботи, які при цьому держава виділяє пільги.

Коментуючи закон про верхніх і нижніх межах посібники, директор Департаменту, Михайло Кірсанов стверджує, що робота над проектом ведеться і є ймовірність збільшення виплат, прирівняних до прожиткового мінімуму, який становив на 2015 рік близько 10 000 рублів. Це майже в два рази перевищує розмір нараховуються сьогодні посібників.

В залежності від багатьох факторів, які регулюються не тільки на федеральному рівні, але і місцевою владою, період виплат може бути різним і припинитися в будь-який момент з наступних причин:

  • працевлаштування безробітного;
  • зміна місця проживання;
  • неявка на перереєстрацію без переконливої причини;
  • шахрайство, спроба роздобути гроші обманом;
  • отримання статусу пенсіонера;
  • відмова від декількох варіантів працевлаштування;
  • добровільна відмова від виплат;
  • явка на перереєстрацію в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Урядом РФ в квітні 2014 була затверджена програма «Сприяння зайнятості населення», в цьому проекті вказані цифри державного фінансування і рівень безробіття до 2020 року.

Розмір допомоги у 2016 році безробіття в Росії

Згідно з програмою в 2016 році рівень безробіття залишиться незмінним у порівнянні з 2015, за системою МОП це 5,7%, (більше 4 млн. осіб), але тільки 1,7% громадян зареєстровані в даному статусі. Виходить, що загальне положення не змінюється з 2012 року, але кількість реєстрації в Центрі зайнятості підвищився з 2013-2015 роки на 2%.

Сума нарахувань нерівномірна, максимальні виплати припадають на перші місяці відсутності роботи, далі надходження скорочуються поступово. При пред’явленні всіх необхідних документів і заповненні анкети, безробітний громадянин стає на облік, де співробітники біржі праці призначають розмір виплат.

Сьогодні мінімальна компенсація за втрати місця роботи становить 850 рублів щомісяця, максимальна – 4900. Ці цифри встановлені в програмі, також є районні надбавки. Розмір забезпечення залежить від величини останнього заробітку і виплачується у відсотковому співвідношенні.

Яким буде розмір допомоги по безробіттю у 2016 році?

Враховуючи індексацію інфляції, підвищення цін і доходів, розраховувати на максимальні виплати сьогодні може велика кількість громадян Росії. Якщо після закінчення першого року працевлаштування не вийшло, здійснюється продовження нарахувань, тільки вже в мінімальному обсязі.

Держава вживає нові заходи з підтримки своїх безробітних громадян. У плани програми «Сприяння зайнятості населення» входить підготовка законопроекту про наближення фінансової допомоги до належного рівня. Безсумнівно, це створить якусь навантаження на держбюджет, але її планується знизити скороченням строків переказу коштів на рахунок непрацюючого. Максимальний період виплат може скласти 9 місяців. Це, як вважає уряд, продуктивний метод для скорочення рівня безробіття по країні в цілому.

На даний момент російські центри зайнятості забезпечують понад 3,7 мільйонів чоловік. Отже, державний бюджет виділяє 20 млрд. для підтримки безробітних громадян. Відповідаючи на головне питання, варто сказати, що розмір допомоги по безробіттю в 2016 році в Росії не зміниться, у всякому разі, такий законопроект не підписаний.

На завершення рекомендуємо завантажити робочий виробничий календар на 2016 рік. Він допоможе заздалегідь спланувати свою роботу і відпочинок.