Діва. Гороскоп на січень 2016.

Весь місяць Дівам доведеться облаштовувати свій і без того бездоганний побут. Схильність Дів до накопичення матеріальних цінностей буде вражати. У січні Дівам будуть приходити самі несподівані думки, що стосуються власного житла. Це може бути і невеликий ремонтик і грандіозний ремонт.

Всі січневі розпродаж побутової техніки не пройдуть без участі Дів, адже Діви дуже люблять все наймодніше і сучасне. Однак зірки радять не сильно захоплюватися і спробувати обійтися при здійсненні покупок тільки власними коштами. Брати гроші в борг Дівам в цей період вкрай небажано. У пориві марнотратства можуть бути зроблені покупки, про яких потім не раз доведеться шкодувати, а борги будуть давлеть над Дівами до самої середини літа.

Діва. Гороскоп на січень 2016.

Але, швидше за все, Дівам не доводиться розраховувати виключно на власні кошти, і без допомоги кредитів і позик їм не обійтися. При оформленні кредитів дуже велика небезпека стати жертвою фінансових махінацій. Будьте дуже обережні і постарайтеся дуже ретельно ознайомитися з документами, а краще довіртеся допомоги професіоналів. Звернення до грамотному юристові допоможе уникнути неприємностей згодом.

Гороскоп на січень 2016 року. Діва.

Нестриманість Дів у витратах обумовлена впливом Плутона. Для того, щоб уникнути спонтанних покупок і невиправданих витрат, Дівам необхідно скласти чіткий план покупок і фінансових витрат, і на протязі всього року чітко його дотримуватися.

Діва. Гороскоп на січень 2016.

Всі пропозиції, що надійшли в січні, які стосуються змін у трудовій діяльності, підлягають уважному розгляду. Це стосується не тільки просування по кар’єрних сходах, але й принципову зміну роду діяльності. Представники Діви, як жодного з інших знаків зодіаку, схильні до сумнівів про те, що займаються в житті не зовсім тим, чим би хотілося.

І початок року обіцяє Дівам різноманітні пропозиції в цій сфері. Якщо нова робота буде саме такою, про яку ви мріяли, то і дохід від неї буде дуже радувати. Якщо ж ви знову підете проти свого внутрішнього настрою, то і дохід від такої діяльності, швидше за все, розчарує. Для Діви дуже важливо займатися улюбленою справою, а заняття не по душі дуже швидко призводить представників цього знака до зневіри і заниження самооцінки.

Діва. Гороскоп на січень 2016.

Любовні стосунки Діви у січні 2016 року.

На початку січня Діви, народжені під впливом Меркурія (з 12 по 23 вересня), будуть животіти в нападах ліні. Зі ступору їх зможе вивести тільки якесь невелике потрясіння – прочухан від начальства або скандал зі своєю половиною. Ця струс буде дуже своєчасною. Пожвавлення, що за цим піде, дуже позитивно позначиться і в професійній діяльності, і в сфері сімейних відносин.

Діва. Гороскоп на січень 2016.

На початку року, як у чоловіків-Дів, так і у жінок, велика ймовірність змін на любовному фронті. Особливо це стосується пар, пов’язаних міцними родинними відносинами. Січень подарує багато яскравих моментів, сплеск почуттів і приємні сюрпризи. Одиноким Дівам доведеться переглянути свої відносини з потенційними партнерами, змінити деякі свої погляди, які часто надзвичайно вимогливі. І тоді в цих відносинах відкриються зовсім нові можливості, не помічені вами раніше.

Відносини, які зав’яжуться початку року, мають всі перспективи стати міцними і перерости в законний шлюб. Єдине, що може зіграти поганий жарт з Дівами в цьому аспекті, так це наполегливість і непохитність у досягненні мети більшості Дів. Не форсуйте події і не чекайте від своїх партнерів швидкості рішення. Дайте їм час на роздуми, і тоді все складеться для вас самим сприятливим чином, адже ніхто не зможе не оцінити всю привабливість натури Діви.

Діви. Відпочинок і діти.

Діви хороші батьки. Але, якщо жінки-Діви воліють приділяти велику увагу духовному розвитку дитини, то Діви-батьки вважають, що їх головне завдання забезпечення матеріальних потреб дітей. Необхідно переламувати таку ситуацію. Вплив на виховання батьків незамінне, і чоловікам-Дівам необхідно якомога більше часу приділяти своїм дітям, особливо дочкам.

Діва. Гороскоп на січень 2016.

Маленьким Дівам чекає нелегкий період в плані травматичності. Вогняна Мавпа вкрай безтурботна, і це загрожує безліччю ударів і синців. Батькам діток-Дів необхідно бути максимально пильними, по можливості звільнивши житлову територію від травмонебезпечних предметів.

Діва. Гороскоп на січень 2016.

Неможливо заперечувати вплив року Вогняної Мавпи і на дорослих представників знаку Діви. На початку року цей вплив найбільш сильне.

Будьте дуже обережні в транспорті і на роботі, особливо якщо робота пов’язана з фізичною працею. Також велика ймовірність нанесення шкоди здоров’ю важкими фізичними навантаженнями, пов’язаними з підняттям тяжкості. Опорно-руховий апарат – ахіллесова п’ята практично всіх Дів.

Діва. Гороскоп на січень 2016. Початок року буде сприятливим часом для прийняття сеансів оздоровчого масажу. Боротьба із зайвою вагою необхідна для полегшення болю в хребті і тазостегнових суглобах. В процесі схуднення не варто вдаватися до синтетичних препаратів, Дівам це загрожує виникненням додаткових проблем з травним трактом. Велика ймовірність звикання до препарату. Достатньо обмежити надходження вуглеводів. Помірність у споживанні хліба і картоплі негайно принесе плоди.


Резюме:
У січні 2016 року — Дівам небажано брати в борг.
При проведенні угод обов’язково вивчайте всі документи.
Діва. Гороскоп на лютий 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: