Діти, народжені в 2016 році, відрізняються непостійністю

З кожним роком збільшується кількість людей, прислушивающихся до астрологічних прогнозів. Чи То тому, що це стає модним, чи то досвід минулих поколінь доводить, що це достовірно – передбачати майбутні події по зірках. Ми віримо в гороскопи і східний календар і співвідносимо характер людини з цими складовими. Яке ж наше здивування, коли риси характеру людини, стиль його спілкування і поведінка збігаються з астрологічним описом.

Діти, народжені в 2016 році, відрізняються непостійністю
Майбутні батьки, коли їх дитина знаходиться ще в утробі, починають роздумувати про те, яким буде їхній малюк – з сильним або слабким характером, товариський або не дуже, творчо схильний до музики чи малювання і т. д.
Так що ж являє собою майбутній 2016 рік Мавпи, якими будуть малюки, що народилися під його заступництвом.

Характер Вогненної Мавпи

Діти, народжені в 2016 році, відрізняються непостійністю

На зміну 2015 році Кози йде 2016 рік Мавпи. Мавпа, як усім відомо, є дуже непередбачуваним істотою. Її настрій різко змінюється, у зв’язку з властивою їй примхливістю. Вона довго не роздумує, всі її вчинки здійснюються під дією першого ліпшого рішення. Вона дуже артистична – кількість гримас, які вона може показати, величезна кількість. Крім цього вона володіє хорошою інтуїцією і гострим розумом. Тому цей рік може піднести несподівані сюрпризи, наслідки від яких вам доведеться вирішувати протягом декількох місяців. Не варто будувати далекосяжні плани. Господиня цього року, як би ви не намагалися, все зробить по-своєму. Цей рік підійде для продуктивної роботи, але це буде залежати тільки від вас, так як мавпа любить наслідувати своєму господареві. Не варто бути дуже впертими у цьому році, намагайтеся шукати компроміси і згладжувати гострі кути.
Мавпа дуже легковажна, вона дуже легко ставиться до життя, вважаючи за краще не займатися вирішенням проблем, а обходити їх стороною. Але, вона вміє пристосовуватися до життя, причому так, щоб їй було якомога комфортніше. Тому варто наслідувати її приклад, а вже в році, покровителькою якого вона є, це буде виходити.

Діти, народжені в 2016 році, відрізняються непостійністю
Як би дивно це не звучало, але мавпа любить сім’ю і домашній затишок. Вона турботлива мати і вірна дружина. Поруч із собою вона бачить надійного, турботливого і вірного партнера, на чиє плече вона може покластися. Тому, 2016 рік дуже сприятливий для створення сім’ї. Шлюб, укладений у цей час буде щасливим і благополучним. В ньому буде панувати любов і взаєморозуміння.

Непрості діти-Мавпочки

Діти, народжені в 2016 році, відрізняються непостійністю
Діти, які народяться в 2016 році, будуть трохи агресивні і запальні, але відхідливі. Вони непостійні у своїх уподобаннях – сьогодні їм подобається одне, завтра інше. Вони будуть відмінно розбиратися в людях, їх почуттю гумору можна буде позаздрити. Хитрість і кмітливість – властиві їм риси. Вони маленькі генії, впевнені в своїй перевазі. Здатність виплутуватися зі складних ситуацій часто їх виручати. Ці малюки будуть дуже багатогранні. Їм притаманне прагнення розвиватися в різних сферах. Вони дуже кмітливі і уважні до дрібниць. Головне, що буде правити цими людьми, це бажання. Незважаючи на те, що вони дуже сугестивності, неймовірне бажання домогтися чогось певного, не зіб’є їх з потрібного шляху. У підсумку, можна з упевненістю стверджувати, що батькам, чиї діти народяться в 2016 році, буде непросто у вихованні своєї дитини. Головне, що потрібно буде прищепити дитині з дитинства – навчитися прислухатися до думки оточуючих, працювати спільно, так як цим дітям буде властивий егоїзм, що, як не важко здогадатися, не дуже добре.


Резюме:
Діти, народжені в 2016 році, будуть непостійні у своїх уподобаннях.
Діти-Мавпочки — це маленькі генії, впевнені в своїй перевазі.
Батькам дітей, народжених у рік Мавпи, доведеться нелегко виховувати свою дитину.

Розкажіть про нас друзям: