День матері в 2016 році: якого числа

День матері у 2016 році — свято, присвячений найголовнішим жінкам у житті кожної людини, зазначається в Росії порівняно недавно. У нього ще немає своїх традицій і порядків, але він впевнено і твердо зайняв місце у лавах наших улюблених свят. А хіба може бути інакше! Адже мама в серці кожного з нас займає велике місце. Вона з дитинства є нашою силою і опорою, розуміє з півслова і дає поради, які неодмінно допомагають. А головне, вона вміє прощати і часом те, що не пробачила б собі.

У 1998 році День матері вперше увійшов в наші будинки. Рішенням Уряду і Президента Росії це свято було офіційно визнаний і присвячений всім матерям, а також тим, хто готуватися стати матусею. Так наш уряд підкреслив значимість матері в житті кожного росіянина і самої держави.

З глибокої давнини всі народи світу поклонялися матері. Це вона була захисницею домашнього затишку і спокою, продовжувачкою роду і берегинею сімейних традицій. Особливе ставлення до жінки-матері у багатьох народів виховувалося з дитинства, а неповага до мами і взагалі до батьків вважалося великим гріхом.День матері в 2016 році: якого числа

Але часи змінюються, змінюється наше життя і, звичайно, змінюємося ми. Рано відриваючись від своїх мам, стаючи самостійними і впевненими, забуваємо, що для наших мам ми залишаємося улюбленими і маленькими доньками та синочками. І кожного разу, прокидаючись вранці і наливаючи собі чай, мама думає про свою дитину «Поїв він? Тепло він одягнувся? Подзвонить чи ні сьогодні?». Ось чому нам так потрібен День матері у Росії. Щоб зупинитися в круговерті справ, згадати про найдорожчу людину в житті, зателефонувати, якщо ви далеко, і розповісти, як ви її любите і цінуєте її підтримку, терпіння і готовність вислухати і зрозуміти.

Якого числа День матері в 2016 році

День матері в 2016 році в різних країнах відзначається в різний час. У Казахстані, наприклад, для цього свята обрали родючий вересень і шанують своїх жінок 16 числа цього місяця. А в Білорусі День матері відзначають у самій середині золотистої осені, 14 жовтня. У Росії ж це свято випадає на кінець листопада, коли природа скинула всі барви осені і застигла в очікуванні першого снігу і морозів, як мати завмирає біля вікна, чекаючи своїх дітей.

Але на відміну від наших сусідів, у яких дата цього чудового свята не змінюється, торжество нашого Дня матері змінюється щороку. Незмінним залишається тільки те, що свято відзначають в останню неділю листопада. І в 2016 році це чудова подія, День матері, ми відзначимо 27 листопада. А так як свято наш ще зовсім не старий і не має своїх обрядів і традицій, то й відзначати його кожен може по своєму.

Можна запросити маму на обід, зводити її в театр або на концерт улюбленого артиста. Або просто погуляти по вулиці і помилуватися на що йде осінь в променях остигаючого осіннього сонця. А можна прийти до мами в гості, з дітьми і коханими, з квітами і різними смаколиками і влаштувати сімейне свято, галасливий і веселий, і говорити, говорити, говорити…Адже мамі це так потрібно — знати, чим і як живе її кровинка, все ладиться в житті, про що мріється.

День матері в 2016 році: якого числа

День матері в 2016 році

Можна не ламати голову і просто привітати маму добрими та щирими словами і провести разом весь день біля телевізора. Адже у День матері в 2016 році телевізійні канали покажуть безліч концертних програм з чудовими артистами і десяток наших улюблених фільмів і кінопрем’єр.

У багатьох містах Росії пройдуть концерти на вулицях, а також всі чоловіки привітають і вручать всім матусям і вагітним жінкам маленькі подарунки, сюрпризи та квіти. Завдяки небайдужості і активності адміністрації наших міст, свято набуває всенародну любов і популярність. Але як би не намагалася наш Уряд, допомогти мамі відчути себе потрібною, а тому щасливою, можуть тільки її діти. Тому в День матері 2016 року як би ви не були зайняті, прийдіть до мами і проведіть з нею цей день. Якщо ви далеко і не можете побачитися, зателефонуйте мамі, розкажіть як ви її любите і відчуваєте її підтримку через відстані, і як вона потрібна вам в цьому суворому світі. Адже в наш вік всесвітньої комп’ютеризації нашим мамам часто не вистачає простого тепла і затишку, і в наших з вами силах дати їм-це тепло.

Читайте також:

» Материнський капітал в 2016 році

» Як відпочиваємо в свята 2016 року: святкові і вихідні дні

» Календар на 2016 рік