Де зустріти Новий рік в Уфі 2016

Де зустріти Новий рік в Уфі 2016

Порівняно з минулим роком новорічна ялинка в Уфі обіцяє бути ще більш масштабної і цікавої. Тому у глядачів буде ще більше позитивних емоцій і справжнього новорічного настрою. По всіх районах, цирк і театрам будуть проходити заходи.

У столиці Башкортостану зроблено 22 майданчики, де можна знайти льодові гірки. Саме тут сотні городян можуть прийти і повеселитися під час свята. Столичну ялинку, як і завжди, встановлюють на площі Леніна. Як і раніше, на цій площі мешканці міста та туристи побачать справжню крижану казку, зроблену руками льодових скульпторів.

За традицією церемонія відкриття казки відбудеться наприкінці грудня. Тут вже і сам Дід Мороз зі Снігуронькою прийдуть і їх лісові друзі, які всі разом включать новорічну ілюмінацію. А ще на відкритих майданчиках будуть влаштовувати ігрові та театралізовані програми.

Естрадно-розважальна програма відбуватиметься в новорічну ніч перед державним академічним російським драматичним театром. Програма стартує о 21.00, і закінчиться тільки в дві години ночі. У цій програмі беруть участь солісти палацу культури і зірки естради. Різдвяний ярмарок відкривається з 1 січня, і буде працювати до 8 січня. На неї можна придбати гарні сувеніри для себе та своїх рідних і близьких.

Зимові забави на льоду, теж не залишать нікого стороною. На ковзанці можна буде прокотитися абсолютно всім. А потім пройде конкурс на Краще оформлення льодового катка. У конкурсі оцінюється вся площадка – оригінальність в оформленні, просторове рішення, безпеку для людей і різноманітність ілюмінації.

На майданчиках льодового містечка будуть влаштовувати різні конкурси з призами для різної аудиторії. Тому кожен бажаючий може показати тут свої таланти. А кращими виявляться ті, хто зможе створити хорошу та веселу атмосферу на майданчику і залучити велику кількість глядачів, а ще треба розвеселити публіку і розкрити тему наближається Нового року.

У палацах і будинках культури теж будуть святкувати новорічні свята, ранки проходитимуть та казкові вистави для дітей. У школі будуть бали та дискотеки для школярів, а в нічних клубах шоу для дорослих. Також буде багато різноманітних прем’єр у палаці культури і кінотеатрах. Тому не пропустіть свій шанс.