Де зустріти Новий рік в Казані 2016

Де зустріти Новий рік в Казані 2016

У Росії є дуже багато міст, в яких розташовані монастирі, церкви, храми, музеї. Один з таких міст це Казань. Казань з’явився на світ тисячі років тому. Спочатку, на території Північної Булгарії це була звичайна фортеця, у великий торговий політичний центр, Казань перетворилася в часи Золотої Орди.

Зараз Казань користується популярністю, це місто мільйонник, в який весь час приїжджають туристи, щоб відзначити свята, насолодитися чудовою природою і подивитися на визначні пам’ятки. Розважальних програм тут теж вистачає. Тури в Казань влаштовуються кожен рік, особливо на Новий рік і Різдво, коли всі хочуть забути про роботу і відправитися в незвідані пригоди.

Якщо ви вже приїхали в цю країну, то тоді необхідно обов’язково відвідати найпопулярніші місця, поки вони відкриті перед святами.

Казахська Кремль найпопулярніше будова, його навіть включили в список ЮНЕСКО. На території цього будинку є й інші красиві місця, їх сукупність являє собою дивовижне видовище:

  • мечеть Кул-Шаріф. Найвища мечеть Європи.
  • вежа Сюмбике. Вона більше ставитися до башт падаючого типу, і дуже відома на весь світ.
  • Благовіщенський собор. Найбільший і найдавніший пам’ятник Кремля.

Але розповідати про всі визначні пам’ятки Кремля немає сенсу, адже треба самим поїхати туди і все побачити. У казані також чудова природа. Взимку тут можна подихати кришталевим і свіжим повітрям, покататися на лижах або ковзанах.

У центрі площі у всіх містах ставлять ялинки, прикрашають будинки, квартири і вулиці. Загалом, Новий рік святкується, як і скрізь, але тільки зі своїми індивідуальними традиціями. По місту вам проведуть екскурсії, неподалік в лісі або там, де менше скупчення людей, можуть влаштувати екскурсії на конях або просто навчити вас кінного спорту.

Діти познайомляться з Дідом Морозом і його онукою, візьмуть участь у конкурсах та отримають багато шоколадних цукерок, якщо будуть добре себе вести. У дванадцять всі слухають промову президента, а потім цокаються келихами і починається гуляння.

Танці й танці, пенсії та шоу-програми, це лише мала частина, що готує Казань на кожен Новий рік. Тому ви повернетеся свіжим, бадьорим і веселим. Це як раз буде хорошим початком для того, щоб новий рік почався добре, і вам завжди в ньому щастило.