Де зустріти Новий рік 2016 в Йошкар-Олі

Де зустріти Новий рік 2016 в Йошкар Олі

Щороку жителі Йошкар-Оли зустрічають Новий рік на головній площі, де починаються народні гуляння прямо з ранку. Тут вранці можна зустріти Діда Мороза і його онуку Снігуроньку разом з іншими казковими і лісовими персонажами.

Всі діти так і рвуться розповісти віршик і отримати за це невеликий подарунок. З дев’ятої вечора починається сам концерт. На спеціально обладнаній сцені танцюють різні танцюристи, зірки співають пенсії і розважають гостей.

Сказати, що Йошкар-Ола вже сильно чимось по програмі відрізняється від усіх інших міст – не можна. Але, не дивлячись на це, у цього міста є своя незабутня атмосфера. Так що якщо ви і вирішили поїхати сюди, то час буде проведено не дарма.

Біля Йошкар-Оли є декілька популярних санаторіїв, в яких можна відпочити і на славу погуляти. Спа салони, басейни, лазні і сауни, все це пропонується милим гостям. Ще ніхто не виїжджав з поганим настроєм. Тут дуже хороший і чисте повітря, недорогі номери і квартири.

Навіть на такі свята як різдво і Новий рік тут не заламують ціни, а навпаки роблять різні знижки та акції. На площі зазвичай є різні шоу програми, конкурси для дорослих і молоді. Тому кожен себе тут почуває, розслаблено і не напружується.

Що стосується культурної програми, то тут ви знайдете багато цікавого. Царевококшайский Кремль було завершено в 2009 році. Тут можна побачити макети гармат і стару каплицю. Також є архітектурний комплекс під назвою «12 апостолів». Він був побудований за мотивами замку Шереметьєва.

Всередині є ресторан, продуктовий супермаркет і телерадіокомпанія. А ще тут є анімаційні годинник, де з 9 до 21 кожні три години виходять 12 апостолів на чолі з Ісусом. В Йошкар-Оле є багато пам’ятників і церков. А от діткам буде цікаво подивитися на республіканський театр ляльок. Цей середньовічний замок знаходитися прямо в центрі міста.

Набережна Брюгге, Спаська башта і багато іншого чекає вас в екскурсійній програмі. Ви можете просто взяти карту і самі відправитися на пошуки пригод, для цього не обов’язково кликати гіда. Адже тут неможливо заблукати. Зрештою, будь-який житель міста із задоволенням покаже вам дорогу. Не забудьте пообідати в найкращих кав’ярнях міста, де подають дуже смачну їжу і напої.