Де відзначити Новий рік в Саратові 2016

Де відзначити Новий рік в Саратові 2016

Якщо ви приїхали в Саратов, то у вас відразу ж виникає питання – як тут відзначити Новий рік 2016. звичайно ж, варіантів дуже багато. Тут вас чекають різноманітні програми, шоу, феєрверки та інші радості. Але варто розібратися з усім по порядку.

В першу чергу хочеться відзначити, що для діточок теж влаштовують різноманітні програми. Це може відбуватися як на вулиці, на площі, так і в різних приміщеннях. Діточок вітатимуть Дід Мороз, Снігуронька і їх друзі – казкові персонажі. Тому варто відразу нарядити ваше чадо в чарівний костюм і зняти на відео. Щоб потім було що згадати. Діти будуть водити хороводи, розповідати вірші і співати пісеньки. Ще дівчатка і хлопчики будуть приймати участь в розіграші, і отримувати солодкі призи.

Для культурного відпочинку ви можете відвідати місцеві пам’ятки. Наприклад, державний музей К. А. Федина. Це музей громадського діяча і письменника, який був відкритий в 1981 році. Будинок відомого художника Павла Кузнєцова теж чекає своїх гостей.

Кузнєцов був знаменитим лідером громадського руху під назвою блакитна троянда. І за все своє життя, цей чоловік намалював безліч картин. По всіх вулицях розставлені пам’ятники – героєві пісні, Саратовської гармошці і багато інших. Як бачите, культурна програма може порадувати вас, і ви дізнаєтесь багато нового.

Що стосується нічного життя, то більшість кафе і ресторанів відкриті на Новий рік і манять своїми вогнями і цікавими вивісками не тільки гостей, але й місцевих жителів. Добре провести корпоратив або сімейне свято можна в мьюзік холі. Тут ви побачите запальну програму кабаре, прийміть участь в конкурсах та побачите на сцені прекрасних музикантів і танцюристів.

Радісною і чудовою програмою можна помилуватися в ресторані «Одеса». Знамениті ведучі повністю зачарують вас, а новорічна атмосфера поглине з головою в барвисті конкурси, чудовий декор і дуже смачну їжу.

Головне шоу нового року за традицією проходить на Театральній площі. Концерт починається о 10 вечора. Далі на великому екрані можна послухати промову президента, а після побачити яскравий салют, який буде переливатися всіма кольорами привітності.

Щороку це свято, організатори вигадують щось нове і неповторне. І це видовище може за всіма параметрами обійти шоу в тій же Москві або Пітері. Саратов це місто з великими можливостями і милими людьми.