Де відзначити Новий рік 2016 в Санкт-Петербурзі

Де відзначити Новий рік 2016 в Санкт Петербурзі

Охочі відсвяткувати новий рік 2016 з усією розкішшю і веселощами можуть відправлятися прямо в Санкт-Петербург. У Пітері ви зможете відвідати безліч музеїв, художніх галерей і зустріти Діда Мороза. Варто відзначити, що даний персонаж приїхав з Великого Устюга. У Пітері є варіант взяти участь у відмінних гуляннях і барвистих шоу, які повеселять вас на славу. Прекрасними і казковими днями виглядають новорічні свята 2016 року.

У Пітері, за старою традицією головні заходи проводять на Невському проспекті і Палацової площі. Оскільки Різдво і Новий рік це великі свята, то майже всі вулиці прикрашають яскравими ліхтариками, і на кожній площі стоїть зелена ялинка. Але серед усієї цієї краси, найкрасивішим можна відзначити все-таки Невський проспект.

Безліч років, за традицією, у якості прикраси для ялинок і самого проспекту використовують різні гірлянди, ялинкові прикраси і світлодіодні дощі. Всі ці принади зазвичай вішають на Міську думу, Троїцький і Палацовий міст і, звичайно ж, на Гостьовий будинок.

Величезний екран можна побачити на стінах Петропавлівської фортеці. Екран настільки великий, що його видно з усіх боків набережних річки Неви. На цьому телевізорі гості і жителі Пітера зазвичай бачать усю інформацію і вітання з наступаючими святами.

В 10 годин вечора починають стартувати гуляння на Палацовій площі. На цьому місці варто найголовніша і пишна ялинка. Різноманітні концерти проводяться на кількох сценах одночасно. Все це розраховували для того, щоб гості могли самі для себе вибрати, яке шоу вони хочуть дивитися. Святкувань дуже багато, серед них є: концерт світових зірок естради, виступи фольклорних колективів та танцювальні номери, а так само пісні минулих років.

Вся країна знає тих артистів, які ведуть ці програми. Герої російських народних казок, Дід Мороз і Снігуронька готові розважати дітей хоч цілий день. Великий екран, який ставлять у місті, зазвичай транслює не тільки різноманітну рекламу, але ще й привітання губернатора Санкт-Петербурга і президента Росії. Це вже стало великою традицією.

На площі Островського перебувати великий ярмарок. Її теж можна відвідати і купити подарунки та сувеніри або різні смачні солодощі. Ярмарок починається католицького різдва і закінчується після старого Нового року.