Де відзначити корпоратив на Новий рік 2016

Отже, після напруженого трудового року наближається пора корпоративів – традиційних святкувань Нового року в колі співробітників. Разом з нею починається і щорічна гонка за найпривабливіші місця й самі оригінальні ідеї для такого важливого заходу. Співробітники хочуть на час забути про те, що вони співробітники, в той час як начальники прагнуть поєднати приємне проведення часу з підняттям командного духу. І те, і інше бажання можна зрозуміти, але ще краще — спробувати їх задовольнити.

Розглянемо найбільш цікаві ідеї для корпоративного Нового року 2016 і співвіднесемо їх з тією користю, яку зможуть отримати і втомлені працівники фірми, і ніколи не забуває про вигоду начальник. Отже, де відзначити корпоратив на Новий рік 2016 – читаємо, думаємо, вибираємо.

Де відзначити корпоратив на Новий рік 2016

Офісний фуршет

Що може бути простіше, ніж вечірка, влаштована прямо в офісі? Для керівництва цей варіант стане справжнім порятунком, якщо закладений бюджет свята невеликий. Але тут можна і розвернутися, запросивши живу музику, замовивши виїзне обслуговування (кейтеринг) і довіривши проведення корпоративу професіоналу – все залежить від бажань і можливостей окремо взятого колективу.

Чим приваблива ідея для офісних працівників? Їм не доведеться “виходити в світ”, де неодмінно потрібно буде грати на публіку. Знайомі офісні стіни і обстановка, під яку не потрібно підлаштовуватися, — все це гарантує якщо не повний релакс, то вже невимушеність-то точно. Залишившись “без краваток”, люди, протягом року бачили один в одному лише колег, зможуть по-справжньому познайомитися, поставши як особистості зі своїми особливостями і “родзинками”. Рекомендується така ідея для новорічного корпоративу 2016 і тим колективам, які протягом року поповнилися новими працівниками. Це зіграє на єднання команди, адже ніщо так не об’єднує колектив, як спільні свята.

Варто згадати і мінус всієї затії — хтось неодмінно повинен буде виконати “брудну роботу” у вигляді післясвяткового прибирання офісу. Для цього доречніше найняти кого-небудь стороннього, благо клінінгові компанії пропонують такі послуги.

Де відзначити корпоратив на Новий рік 2016

Ресторанний відпочинок

Це дорогий варіант, але практично безпрограшний. Всім людям подобається смачна їжа (а тут цим займаються професіонали) і сервісне обслуговування, особливо під хорошу музику. До речі про музику: більшість хороших ресторанів в змозі організувати практично будь акомпанемент для своїх гостей — це може бути живою або апаратурний звук, нікому не відомі початківці музиканти або зірки естради. Культурна програма повністю буде залежати від бюджету, тому можливості порадувати працівників практично безмежні.

Самі працівники нарешті зможуть переміститися з повсякденного обстановки офісу в атмосферу свята — і душі, і шлунка, що важливо. Бажано підібрати заклад, в якому є кальянна, більярдна, просторий танцпол і, зрозуміло, кімната для куріння. Вести ж захід потрібно довірити досвідченому ведучому, який або вже є в штаті ресторану, або вам порекомендують адміністратори закладу.

З мінусів: якщо вирішено відсвяткувати корпоратив на Новий рік 2016 в кафе або ресторані, то варто подумати про бронювання місця завчасно, інакше напередодні свята доведеться вибирати з того, що забракували інші.

Де відзначити корпоратив на Новий рік 2016

Виїзд на природу

Це і заманливо, і дещо ризиковано. Склалася думка, що не сподобатися такий захід просто не може через його незаперечною користі як для колективу в цілому (в плані об’єднання), так і для кожного із співробітників окремо (в плані особистого здоров’я). Однак у вилазках на природу величезну роль відіграють індивідуальні переваги. Хтось любить зимовим днем побавитися на вулиці, покататися на лижах і просто пограти в сніжки, а кому-то куди приємніше посидіти біля каміна, не здійснюючи “зайвих” рухів. Тому, задаючись питанням, де відзначати корпоратив на Новий рік 2016, потрібно, перш за все, дізнатися думку кожного працівника фірми про плановане виїзді на природу. Бажано вибирати такий пансіонат чи готель, де передбачені програми як активного, так і спокійного відпочинку.

Оригінальні ідеї

Насправді, для корпоративного Нового року 2016 ідей можна придумати масу. Наприклад, варто розглянути такі варіанти:

  • якщо в колективі багато творчих людей, які не соромляться показати свої таланти, то сміливо можна організувати щось на зразок вечора мистецтв, де кожному надається можливість блиснути перед публікою;
  • тематична вечірка або костюмований бал — наприклад, за мотивами відомого фільму або відеоігри — дозволять по-новому поглянути на людей, які весь рік сприймаються лише як колеги по роботі;
  • захоплюючий квест або спортивне змагання (в пейнтбольному клубі або на роледромі) багатьом допоможуть розслабитись. Головне — подбати про те, щоб співробітники не формувалися команди за принципом “дружу — не дружу”, “подобається — не подобається”.

Вибираючи місце, де б провести корпоратив на Новий рік 2016, важливо врахувати як інтереси фірми, так і побажання всього колективу. Немає універсальних рішень, але заслуговує розгляду кожного з наведених варіантів.

Читайте також:

» Новорічні вітання з наступаючим роком 2016

» Побажання з Новим роком 2016

» СМС: з Новим роком 2016 новорічні привітання