Де проходитиме Літня Олімпіада в 2016 році?

Де проходитиме Літня Олімпіада в 2016 році?

Олімпійські ігри 2016 року повинні пройти з п’ятого по 21 серпня у місті Ріо-де-Жанейро, який розташований в Бразилії. У південній Америці це можна сказати перші олімпійські ігри за всю історію, так що місцеві жителі вже в передчутті цієї події.

16 травня 2007 року розпочався процес подачі заявок. Закінчився він у тому ж році 13 вересня. На проведення ігор заявки були подані з таких міст як: Доха, Прага, Токіо, Баку, Мадрид, Чикаго, Ріо-де-Жанейро і Санкт-Петербург. Оскільки в Росії було право на те, що вона проведе зимові олімпійські ігри, то місто потім зняв свою заявку.

Чотири фіналісти вже були відомі 2008 року 4 червня. Серед них виявилися: Токіо, Мадрид, Чикаго і Ріо-де-Жанейро. У 2009 році було остаточне голосування, яке відбулося 2 жовтня. Збори було в Копенгагені, Данія на 1211 сесії МОК.

Три тури були використані у голосуванні, і в результаті чого, Ріо-де-Жанейро здобуло перемогу. До цього, Ріо-де-Жанейро не раз подавали свої заявки на проведення літніх олімпійських ігор. Це було у 1936 році, 1940, 2004 і 2012. але за весь час Ріо не зміг потрапити в число міст, які приймають участь у фінальному голосуванні.

Але МОК на початку 2014 року висловив свою стурбованість у зв’язку з тим, що є значне відставання від графіка будівництва різних споруд, які необхідні для ігор. З найгіршими перспективами йде підготовка до олімпійських ігор. МОК так само почав у травні переговори і розгляд того варіанту, що гри доведеться перенести в інше місто. Тут було три варіанти, які розглядали представники: Глазго, Лондон і столиця Росії.

Однак МОК сказав, що саме рішення буде відомо тільки тоді, коли закінчитися світовий чемпіонат з футболу, який повинен бути в середині поточного літа. Однак деякі провідні фахівці олімпійських ігор говорять про те, що переносити ігри в інше місто немає сенсу і розмовляти про це марно.

Як і на попередніх олімпійських іграх, програма змагань залишилася такою ж. У теж час на сесії МОК, коли вибрали РІО, 9 жовтня 2009 року, було прийнято рішення так само включити в змагання регбі-7 і гольфу. І за тривалий час за цим іграм будуть проведені змагання.

Найцікавіше, звичайно ж, тільки попереду, адже ніхто не знає, чим це все закінчиться, і чи зможуть бразильці зробити все до вищевказаних термінів. Адже їхня мрія, нарешті, збулася, але щось сильно заважає їм дійти до кінця цього чудового моменту.