Де пройде Чемпіонат Європи з футболу 2016

Де пройде Чемпіонат Європи з футболу 2016

15 чемпіонат Європи з футболу, або, як його ще називають Євро 2016, скоро повинен зібрати мільйони глядачів і уболівальників. Дана подія проходить під егідою УЄФА. У 2016 році з 10 червня по 9 липня відбудеться дана подія. Так само буде кілька нововведень.

Так, наприклад, у 2008 році УЄФА ухвалив, що має грати 24 команди в 2016 році. Так вже змогли визначитися з країною, яка прийматиме чемпіонат, це буде Женева. Женева вже не раз брала таку роботу на себе, чемпіонати проводилися вже три рази. Тому Женева чудово впоратися з усією роботою, а от Італія знову зазнала краху. Адже ще в 2012 році, коли був чемпіонат, Італії, довелося поступитися місцем Україні та Польщі.

У виконавчому комітеті УЄФА брало участь 13 членів. Голосування полягало в наступному. Кожен з членів в першому раунді повинен був подивитися і запропонувати три країни кандидата у порядку пріоритету. Кожній країні після давали окуляри, якщо країна була перша в списку, то їй призначали п’ять очок, друга – два очки і третя – одне очко. Далі усі результати підсумовувалися. Та країна, а в цьому випадку Італія, яка набрала меншу кількість балів, повинна була вийти з голосування. У другому ранде треба було вибрати країну господарку євро 2016, це робилося за підрахунком голосів.

Як було зазначено вище. Вперше за всю історію в чемпіонаті буде 24 країни. Дана пропозиція допоможе зробити шанси команд середнього класу більш високими, і допомогти їм потрапити у фінальну частину. З 54 збірних, всього 23 повинні вийти у фінал. На чемпіонаті світу в 2014 році зробили кошика спеціально для жеребкувань. Так само в Ніцці в 2014 році провели саме жеребкування, яка була призначена на 28 лютого. Так само варто подивитися на кілька рішень, яке ухвалило УЄФА:

  • в одну збірну не потраплять команди Вірменії та Азербайджану. Все це пов’язано з політичними причинами. Відомо, що ці дві команди не захотіли грати один проти одного в 2008 році.
  • команди Іспанії та Гібралтар теж не потрапляють в одну групу.

Сам відбірковий тур команд буде проходити з 2014 року з вересня і до листопада 2015 року. Як вже було сказано, до всіх команд додалася команда Гібралтар. Не всі зміни вже вступили в силу, але в 2016 році варто очікувати якихось змін. На даний момент організатори тільки думають над усіма планами і змінами.

Кожен другий гравець або вболівальник буде переживати під час Євро 2016. Адже якщо для деяких людей це просто футбол, то для справжніх уболівальників це навіть більше ніж життя. Адже навіть дітям цікаво, чим все закінчиться, які цікаві моменти варто очікувати під час кожного щогла, і як добре будуть стежити за грою самі судді. Безумовно, всі команди тренуються щодня, хтось ставати сильнішими, а хтось, навпаки, слабшає.