Де краще відпочити влітку 2016 року в Криму

Півострів Крим – незвичайне місце на землі. У маленькому клаптику землі вмістилися степ, високі гори, густі ліси. Тут надзвичайна красива природа і теплий клімат. Береги півострова омиваються Чорним та Азовським морем. Зима тут м’яка.
Крим славиться своїми курортами, пляжами, курортними розвагами, історичними і культурними пам’ятками. Багато міста і населені пункти Криму знаходяться на березі моря, тому є курортними. Найкращі курорти Криму: Ялта, Євпаторія, Алупка, Лівадія, Феодосія, Сімеїз, Місхор і т. д. Відпочинок на курортах Криму також різноманітний: від спокійного відпочинку в готелях до екстремальних видів відпочинку, як стрибки з парашутом, заняття альпінізмом. Для любителів історії і культури минулого досить пам’яток минулих століть. Можна здійснювати морські екскурсії, катаючись на яхтах, тусуватися в дискотеках і клубах, відвідувати дельфінарії, океанаріуми, а для дітей побудовані аквапарки, парки атракціонів. Розвинений еко-туризм. По узбережжях півострова розкинулися пляжі. Тут є всі види відпочинку на будь-який смак.

Де краще відпочити влітку 2016 року в Криму
Місцеві жителі кажуть: «немає на світі кращого місця, ніж Крим!». Сприятливий клімат Криму дозволяло існування багатьох різних цивілізації в різні часи. Тому кожна з них залишала свій історичний або культурний слід на території півострова. Від тюркомовних кочівників-скіфів лишилися кургани, приховують в собі загадку, від древніх греків залишилися пам’ятки античних міст Пантікапея і Херсонеса. Печерні міста, такі як Чуфут-Кале, Манги-Кале, Ескі-Кермен, таврські могильники, скельні монастирі і храми здивують відвідувачів своєю незвичайністю.
Цікаво південне узбережжя Криму: так як воно межує з морем, тут населені пункти непомітно переходять один в інший. І називаються Великою Ялтою. Всі вони є курортними, тут чисте гірське повітря, квітучі сади, безкрайні пляжі, що межують з горами і скелями. Кожен населений пункт має свою історію, тому буде цікаво подивитися їхні культурні та історичні пам’ятники. Також буде цікаво, як живуть місцеві жителі, побачити їхні звичаї і традиції, якщо пощастить, то можна потрапити на свята!
По степових просторах можна покататися на конях і верблюдах, покуштувати кумис або шубат! Відвідати поруч з містом Судак виноградну плантацію, де ростуть винні сорти винограду. У Криму тепло навіть взимку, хоча край є в основному степовим. Завдяки морським вітрам температура піднімається до 20 градусів тепла! Тому, відпустку в Криму в 2016 році – це ідея краща з кращих!