Де буде проходити ЄВРО-2016

Де буде проходити ЄВРО 2016

Футбольні свята сьогодні очікують в усьому світі з нетерпінням. Чемпіонат світу раз в чотири роки радує весь світ, правда радіють не всі, а тільки ті, хто любить красивий футбол в незалежності від того, хто його демонструє, навіть якщо це не команда їх країни, і ті, хто бачить, як їх команда впевнено виграє на чемпіонаті.

Правда, до цього моменту проходять ігри, які дають їм право зіграти на цьому чемпіонаті. І це завжди приваблює. Кожні 4 року проходить європейський турнір ЄВРО, і наступний такий турнір пройде у 2016 році. Ось тільки питання, де? Треба нагадати, що місце проведення турніру подібного роду визначається не просто так, кому де захотілося, а за спеціальною схемою, тому як прийняти цей чемпіонат престижно для будь-якої країни.

Але цей рік буде особливим для цього чемпіонату, у чому саме? Справа в тому, що вперше на цьому чемпіонаті буде грати 24 країни Європи, це на 8 стан більше ніж зазвичай. Значить, буде більше цікавих ігор. Пройде турнір з 10 червня по 10 липня у Франції. Потрібно відзначити, що для Франції ця можливість випадає вже в третій раз, це рішення було прийнято 23 травня 2010 року в Женеві.

І треба зізнатися, що цей вибір вдалий, бо як стадіони Франції у відмінному, гідному вигляді, на них зручно не тільки грати, але і стежити за святом. ЄВРО, це чемпіонат, який здатний об’єднати багатьох, саме з цієї причини багато хто заздалегідь готуються до того, щоб поїхати на нього в місце проведення, а не стежити за ним з екранів телевізора. Так, відразу варто відзначити, що це не дешеве задоволення, і ціни будуть підняті досить високо, але ті, хто регулярно їздить на цей захід кажуть, що воно того варто.

Тим більше ЄВРО-2016, особливий чемпіонат, на якому твориться нова історія за участю 24 команд Європи, цікаво буде поспостерігати за тим, як ці команди будуть змагатися між собою. І виправдане рішення щодо збільшення команд. До речі, на цьому виграє не тільки чемпіонат, але і ЗМІ, Телебачення зможе заробити на додаткових іграх, газети зможуть надати більше статей, фотографій вийде більше і багато іншого. Так, що від ЄВРО 2016 багато чекають чогось особливого.