Де буде проходити «СпортАккорд» в 2016 році

Де буде проходити «СпортАккорд» в 2016 році

«СпортАккорд» — це проект, який об’єднує різні міжнародні федерації різних видів спорту, і ті, які визнані олімпійськими і ті, які не олімпійські.

Головне завдання цієї організації полягає в тому, щоб проводити обмін досвідом і знань у спортивної етики і суспільної відповідальності всього міжнародного спортивного руху. Все це призводить до того, що в спорті налагоджується порядок, з’являється не тільки фінансова зацікавленість учасників і спортсменів, але і найголовніше любов до спорту. В цьому році, ця міжнародна конвенція «СпортАккорд» вдало проходила навесні в Сочі.

Треба відзначити, що вона пройшла більш ніж добре, залишилося багато позитивних емоцій, були підняті серйозні питання, на які найближчим часом будуть дані відповіді. Але, а де все ж пройде «СпортАккорд» у 2016 році? Як це не дивно, але Маріус Візер, який є президентом цієї організації заявив, причому публічно, що на даний момент немає бажання змінювати полюбилася місто Сочі на інший.

І в наступному 2016, і навіть далі, 2017 і 2018 роках «СпортАккорд» пройде так само в Сочі. І цьому є цілком об’єктивні причини. Наприклад, фінансова сторона. Навіщо вкладати в проект нові гроші, створюючи нові умови для проведення заходу, коли вже все готово, це зручно і ідеально підходить для заходу? Немає в цьому сенсу, тому поки сприяє і час, і ситуація, Сочі це найзручніше місце.

Крім того, тут завжди багато відпочиваючих, а значить є кому відвідати подібного роду заходи, значить і з точки зору глядача це дуже зручно. Але і самий головний аргумент, це повітря, природа, атмосфера, саме це в більшості випадків створює приємну атмосферу. Президент Росії Володимир Путін не залишився в стороні від цього проекту, і заявив, що все, що буде необхідно з боку держави для підтримки даного проекту, все буде виконано, щоправда в межах розумного.

Так, Сочі, це місто, яке по праву можна назвати найбільш спортивним містом Росії. Тут пройшли олімпійські ігри, паралімпійські ігри, і формула 1 і багато інших спортивних свят, і «СпортАккорд» це те місце, де воно обов’язково буде проходити, і добре, що це буде щорічно.